Skocz do zawartości

Fotel karpiowy


Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej strony mogę polecić fotel firmy "Elektrostatyk", osobiście używam go od 5 lat i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Może do lekkich nie należy, ale za to jest bardzo wygodny. Masz tutaj linka http://allegro.pl/item1185137418_fotel_z_reg_oparcia_elektrostatyk_f5r_promocja.html

Potwierdzam jest O.K. chociaż do "lekkich" to bym go nie zaliczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawilem sobie w tamtym roku 2, marki elektrostatyk, narazie się sprawują bez zarzutu

http://www.elektrostatyk.com/pl/produkt/12,1,fotele

ja mam model Fotel F5R ST/P i Fotel F9, obydwa testował kolega 140kg, wiec twoje 90 wrażenia na nich nie zrobi, były tańsze od konkurencji, okazały się solidnie wykonane i polski producent, do tego fotela F5R można dokupić podnóżek, ale się jeszcze na to nie skusiłem, o klasycznie karpiowych z obszyciami nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej niż to, że sa spore :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mapet77,bierz elektrostatyka,nic lepszego w dobrych pieniądzach u nas nie znajdziesz,no chyba że poszukasz używek ale z tym to jest różnie coś się trafi albo nie.Jeżeli czasami jeździsz na samochodówkę na Załęże to zaglądnij na wystawki,czasami coś ciekawego można trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Elektryki zdominowały fotelowy rynek. Także posiadam elektryka F5R bez podnóżka. Najlżejszy nie jest ale komfort podczas zasiadki i pewność, że sprzęt wytrzyma kilkanaście lat warty jest tych niewielkich zresztą pieniędzy. Jeżeli już fotel to wybierałbym tylko model z podłokietnikami, dużo wygodniej się czeka na branie. Moje wypady wędkarskie to w zasadzie 98 procent wypadów na spining i nie żałuję ani złotówki wydanej na siedzisko. Dodam, że po awarii ostatniego krzesełka jakie miałem przez 2 lata łowiłem siedząc na wiadrze z zanęta lub na ziemi na reklamówce i ręczniku. Szkoda było mi kasy na coś czego używa się tylko kilka razy w roku i na ryby pedałuje się jednośladem... Warto przeboleć te parę kilo dodatkowego bagażu, zreszta inne fotele nie są wcale lżejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie to czego szukałem ale się w ostateczności nie zdecydowałem na zakup. Bodajże waga tego cacka to 3.5kg. Siedziałem na tym parę razy na rybach w zimie w Irlandii i muszę powiedzieć, że bardzo wygodne a poza tym bardzo lekkie do mobilnego łowienia z brzegu. http://www.billyclarke.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=355_68_401_565&products_id=6247

A to jedno ze zdjęć które mi pozostały po zasiadkach irlandzkich...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci będzie znaleźć fotel karpiowy poniżej 5 kg.Zamieszczony na fotce fotel,produkuje firma Korum,której produkty u nas są praktycznie nieosiągalne,sam spotkałem się z nimi może parę razy na targach karpiowych i w dodatku były to drobiazgi.

Zobacz jeszcze na ten fotelik,waga zbliżona do tego jakiego szukasz a resztę sam oceń.

http://przemos.superhost.pl/catalog/product_info.php?cPath=34&products_id=827

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Ja osobiście znalazłem mój fotel na allegro, o 60-70 zł taniej niż u mnie w Kolbuszowej, a sprawdziłem, sprzedający był z Tarnobrzegu, a miałem fart i mój tata był akurat w Tbg, więc zaoszczędziłem 60 zł i nie musiałem doliczać wysyłki za 30 zł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja mam też F5R Elektrostatyk, solidny, wygodny i nie drogi. Kupiłem go z myślą dokupienia podnóżka w pózniejszym czasie, ale dzisiaj już wiem że łózko będę miał oddzielnie. Jedyne do czego można się przyczepić to waga jak już koledzy wcześniej wspominali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.