Skocz do zawartości

Naszywki z logo PSW


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich.Jest ktoś co posiada plik w corel'u z projektem naszywek? Jesli tak i jest taka możliwość to poprosił bym o przesłanie, jest u nas w mieście firma która wyszywa takie rzeczy wprost na koszulkach i bluzach.Z góry wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W związku z tym że ostatnio na forum pojawiały się oferty sprzedaży naszywek PSW bez naszej zgody, oferty te zostały usunięte (pkt. 5 regulaminu). Na forum będą sprzedawane wyłącznie naszywki oraz materiały uzgodnione z forumowiczami co do projektu i kosztów (sprzedaż to za dużo powiedziane bo nie mamy z tego żadnych korzyści finansowych).

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na około 20-30 naszywek to możemy ruszyć z produkcją. Proponował bym teraz nieco mniejszą może o średnicy 8-9 cm. Chętnych proszę o dopisywanie się do listy.

1. krs - 3 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 30 sztuk. Proponowałbym zrobienie wszystkich w jednym kolorze - tak jak jest w oryginalnym logo z zielonym tłem. Średnica to 8cm, poprzednie wersje były 10cm. Nie wiem jak wyjdą napisy w mniejszej wersji, ale myślę że będą czytelne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.