Skocz do zawartości

Łódka


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Może ktoś wie gdzie w podkarpackim można nabyć jakąś fajną łódeczkę na ryby.

Interesuje mnie coś na zbiorniki, rzeki.

Jeszcze jedno, musi być możliwość montażu silnika elektrycznego i żeby można było popływać w minimum 3 osoby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Może ktoś wie gdzie w podkarpackim można nabyć jakąś fajną łódeczkę na ryby.

Interesuje mnie coś na zbiorniki, rzeki.

Jeszcze jedno, musi być możliwość montażu silnika elektrycznego i żeby można było popływać w minimum 3 osoby.

Pozdrawiam

Mój znajomy zakupił bardzo fajną łódkę w Krośnie.Mają tam bardzo duży wybór sprzętu pływającego jak i osprzętu. Masz tu linka do tej firmy, może coś znajdziesz dla siebie http://www.wodniak.krosno.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, przymierzam się do zakupu jakiegoś sprzętu pływającego (zbiorniki, rzeki) ostatnio na allegro znalazłem coś takiego Łódka skladana - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co sądzicie o takiej łódce składanej ? Wydaje się ze z tym składaniem to jest dobre rozwiązanie bo można spokojnie w samochodzie przewieść, ale czy będzie ona stabilna na wodzie? Może ktoś miał okazje pływać taką łódka i podzieli się swoimi doświadczeniami ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wyobrażam sobie pływania na czymś co może się rozłożyć na części. To tak jakbym pływał na materacu. Poza tym za te pieniądze masz dobrej klasy ponton.

PONTON-Stabilniejszy tysiąc razy. Czas montażu pewnie jeszcze szybszy niż tej łódki. O bezpieczeństwie i manewrowości nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Koledzy chciałbym uzyskać informację czy w taki sposób można przewozić łódkę na dachu samochodu nie narażając się stróżą prawa.

Do oryginalnych otworów mocujących bagażnik dachowy zamontowałem poprzeczki,a do nich przykręciłem łódkę na 6-ciu śrubach M 8.Nić nie wystaje poza obrys auta zgodnie z prawem.Obawiam się tylko czy mogą się doczepić do poprzeczek które dorobiłem,stalowe z profila 40 x 20 x 2,wyglądają i są bardziej wytrzymałe niż orginalne seata.Może mamy w naszych serwisie kolegę z drogówki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.