Skocz do zawartości

III Zlot PSW


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Serwisowi stuknęły już trzy lata. Jak co roku będzie więc okazja do spotkania nad wodą. Tym razem nasz wybór padł na Czarną Sędziszowską.

Zapraszam więc w imieniu Teamu PSW na 26 września ( niedziela) nad zbiornik w Czarnej.

Otwieram więc listę:

1. Andre

2. Dziencioł

3. Oktawian

4. Cyniu5

5. Stiff43

6. Kolega Stiffa

7. Rimm ??

8. Mapet77

9. Królik

10. Rapala

11. Miko

12. Gabriel Kozdraś

13. Siksa

Mam nadzieję że krótka nie będzie:)

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robin byłem w tamtym tygodniu i wszystko było ok, droga odchodząca od asfaltu jest dobrze utwardzona i dookoła zbiornika nie jest źle, problem może być tylko z wjazdem tam gdzie biegnie linia energetyczna (dość duże błoto) reszta wydaje się ok, ludzie bez większych problemów autami tam śmigali, dziury wiadomo jak na każdych takich drogach, ale kto tam był to wie o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robin byłem w tamtym tygodniu i wszystko było ok, droga odchodząca od asfaltu jest dobrze utwardzona i dookoła zbiornika nie jest źle, problem może być tylko z wjazdem tam gdzie biegnie linia energetyczna (dość duże błoto) reszta wydaje się ok, ludzie bez większych problemów autami tam śmigali, dziury wiadomo jak na każdych takich drogach, ale kto tam był to wie o co chodzi ;)

W ostatnia sobote kumpla wyciagali ursusem dlatego pisze jak bylo. Moze cos sie poprawilo.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnia sobote kumpla wyciagali ursusem dlatego pisze jak bylo. Moze cos sie poprawilo.

No to ja o ile dobrze pamiętam w piątek :) Miejscami jest tam spore błoto ale tam raczej nie ma potrzeby wjeżdżania samochodem, tak jak mówiłem tylko tam gdzie linia energetyczna było błoto przy wjeździe.

P.S

a w którym miejscu zbiornika planujecie spotkanie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja grilla zacznę już picować, żeby szanowne grono miało na czym ciepły posiłek przygotować. A tym samym proszę o dopisanie do listy.

Oby tylko nic nie wypadło i nie pokrzyżowało planów - to może nawet uda się 2 dni zaliczyć:)

Rapala - Ty się nie wygłupiaj i już planuj - nie wyobrażam sobie takiego jesiennego spotkania bez zawartości Twojego kociołka.

A czy mógłby ktoś "rzucić"garśc informacji o tym zbiorniku? tzn z której strony dojechać/jakaś mapa/? na co łowić, czego się spodziewać w wodzie itp, otd -coś na zasadzie informacji o Wisłoku w Zarzeczu przed wiosennym zlotem. Bo co prawda przeglądałem "wieści znad wody" w temacie Czarnej, ale jednak kompleksowe info w jednym miejscu było by fajne.

A jak tam z opłatami, bo na Rzeszów mam tylko wykupione wody płynące nizinne i pewnie coś gdzieś muszę dopłacić. Może ktoś podrzucić jakieś info?

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapala - Ty się nie wygłupiaj i już planuj - nie wyobrażam sobie takiego jesiennego spotkania bez zawartości Twojego kociołka.

Spokojnie,kociołek lśni jak psu jajca:D,choć od poniedziałku będzie używany przez tydzień na Wilczej:) ale na zlocie będzie nabity po pokrywę:D

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy więc grill i kociołek:), Kilku śmiałków zaoferowało też jakieś płyny. Jeśli będą chętni na dwa dni to nie ma sprawy.

I tak jak pisał Gabryś jeżeli jest ktoś kto czuje się na siłach napisać coś o tej wodzie to bylibyśmy wdzięczni. Szczególnie chodzi o ten dojazd i wybór miejsca biwaku.

Lista wciąż otwarta...

1. Andre

2. Dziencioł

3. Oktawian

4. Cyniu5

5. Stiff43

6. Kolega Stiffa

7. Rimm ??

8. Mapet77

9. Królik

10. Rapala

11. Miko

12. Gabriel Kozdraś

13. Siksa

14. Bastuś z Bratko

15. Kleniarz

16. Bogol

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.