Skocz do zawartości

III Zlot PSW


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że mapka czytelna ;)

f34cec8b4a8e47adm.jpg

więc jadąc od Rzeszowa pierwsza zielona kropka skręcamy na Krzywą (raczej na pewno jest znak :P ) i cały czas jedziemy po głównej.

druga i trzecia kropka to taka dziwna droga, bo są dwa skrzyżowania blisko siebie.

Na pierwszym skrzyżowaniu jedziecie po głównej (ostry zakręt w lewo)

i na następnym skrzyżowaniu w prawo skręcacie.

Zanim miniecie znak Czarna Sędziszowska i zanim rozpoczną się zabudowania, będzie droga w prawo(pół kamień pół asfalt, w każdym razie mocno sfatygowana) , tam właśnie trzeba skręcić i jesteście na miejscu :)

a co do atrakcyjności łowiska, przynęt itp. niech się wypowiedzą stali bywalcy.

P.S wydaje mi się, że to najprostsza droga jadąc od Rzeszowa.

Edytowane przez justfilied233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś transportu potrzebował z Rzeszowa lub okolic ... jakiś rozsądnych -bo podjechanie do Tyczyna, Łancuta itp czy coś nie jest problemem - to pisać tu odważnie.

Żaden kłopot, czy wstyd, a i drinkować można bezpiecznie!

Auto co prawda, to nie jakieś najnowsze terenowe cacko, ale duże, czyste, zadbane, posłuszne kombi.

PS. Dla zachęty mogę dodać że ostatnio powiesiłem nowy wypasiony zapach bananowy i usunąłem z maski owady, które przykleiły się do niej przez całe lato -tak więc myślę ze pokusa tym większa:) A może przed zlotem uda się tez nowe wycieraczki założyć ... to już w ogóle będzie szał...

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Marcinem będziemy dumni z możliwości podwiezienia "miszcza ciętej riposty" na zlot. Muszę tylko jeszcze Marcina poinformować, że jedzie:D Szczegóły jeszcze dogadamy.

Marcin też będzie kierowniku Śixo:)Byłem wczoraj pośmigać na Czarnej,powiem tak;chciałem wjechać na droge zaraz za lasem Bratkowickim no i sie zdziwiłem.Rozkopana przez tiry i spychacze...Pojechałem na zakład gdzie wydobywają żwir no i zdziwienie nr2:eek:Napis;budowa A4. no i co sekunde tir za tirem.Także strona od kopalni spalona.Oczywiście pozostaje druga strona od lasu o wiele bardziej zaciszna.Dodam jeszcze jedno że złowiłem szczupaczka około 40cm w deszczu okrutnym i dałem noge przez ten hałas ciężarówek i do dupy pogode;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś "rzucić"garśc informacji o tym zbiorniku? tzn z której strony dojechać/jakaś mapa/? na co łowić, czego się spodziewać w wodzie itp, otd -coś na zasadzie informacji o Wisłoku w Zarzeczu przed wiosennym zlotem. Bo co prawda przeglądałem "wieści znad wody" w temacie Czarnej, ale jednak kompleksowe info w jednym miejscu było by fajne.

A jak tam z opłatami, bo na Rzeszów mam tylko wykupione wody płynące nizinne i pewnie coś gdzieś muszę dopłacić. Może ktoś podrzucić jakieś info?

Mapkę wrzucił @justfilied233,tak że z dojazdem raczej nie będzie kłopotu,myślę że w niedzielę drogowcy będą mieli dzień wolny i nie trzeba będzie manewrować wśród tir-ów z piaskiem.

Może tak pokrótce z tego co pamiętam ponieważ od kilku lat rzadko tam zaglądam.

Powierzchnia 45h,brzegi ogólnodostępne,głębokość do 15m (z tego co pamiętam gdy pływałem z sondom)dno pofałdowane piaszczysto-ilaste z licznymi dołami i górkami a także sporymi blatami.Roślinność wodna uboga.

Jeżeli chodzi o rybostan to: karp,karaś,leszcz,płoć i wzdręga a z drapieżników:dość przyzwoita populacja sandacza i suma a także szczupak i okoń.Czyli standard jeżeli chodzi o tego typu łowiska.

Najczęściej stosowaną metodą połowu białej ryby jest tradycyjna "sprężyna" i fedder a stosowaną przynętą to kukurydza i białe robaki.

Odnośnie połowu drapieżników to większość łowiących sandacze i sumy nastawia się na łowienie z brzegu gruntówką na "trupka" a szczupaki to tradycyjny żywiec na "korku".Choć przyznam że w tamtym roku kolega miał dobre wyniki łowiąc sandacze w dzień na kilku gramowy spławik a jako przynęta służyła żywa uklejka.

Jeżeli chodzi o spining to na pewno wszelkiego rodzaju gumy a także stare poczciwe GNOM-y,które szczególnie jesienią powoli prowadzone nad dnem potrafią skutecznie sprowokować niejednego szczupaka czy suma.Pamiętam sytuację sprzed kilku lat,kiedy łowiłem z pontonu.Po kilku godzinnym bezowocnym biczowaniu wody,wygrzebałem właśnie starego GNOM-a i zacząłem nim łowić ale nie na "wleczonego" ale z opadu.Efekt dwa przyzwoite sandacze.

Na zlocie prawdopodobnie zjawię się z pontonem i będzie jedno wolne miejsce tak że jeżeli będzie ktoś chętny to zapraszam.Oczywiście będę musiał spłynąć troszkę wcześniej aby przypilnować kociołka:D.

Odnośnie opłat to 50zł dopłata do zbiorników albo 20zł dniówka.

P.S.Czy ktoś z Was planuje przyjechać w sobotę i zostać na nockę?Perspektywa spożycia w ciszy i spokoju kilku kromek "krajowej" zaczyna mnie coraz bardziej dręczyć:D.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dopisuję się do listy. W moim przypadku sobota raczej odpada, ale w niedzielę jeśli nie przytrafi się jakiś nieoczekiwany wypadek jestem.

To gdzie? w końcu.Wyjdzie że Kamionka wynajmiemy 3 domki i 2 dni,ogień,pogadanki i wędkowanie heeehee

Droga nie jest aż tak strasznie rozjechana żeby trzeba było koniecznie zmieniać miejsce. Jednak jeżeli ktoś planował przyjazd drogą za laskiem Bratkowickim to niech lepiej zmieni trasę albo samochód, najlepiej na ciągnik albo poduszkowiec. Dojazd przedstawiony przez @justfilied233 jest przejezdny.

Chociaż Kamionka też nie byłaby złą opcją: łatwiejszy dojazd, większy i lepszy parking(na Czarnej w sumie w ogóle nie ma jakiegoś parkingu z prawdziwego zdarzenia), pola namiotowe, domki, bar, sklep, CPN, łatwiej też byłoby zwodować ponton czy łódkę(jest chyba nawet slip). Dodatkowo dla radykalnych zwolenników rzek do dyspozycji jest Tuszymka(w tej chwili tylko powyżej zbiornika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie na listę, niby w sobotę pracuję do 5 rano ale co tam :D

Gabriel wspominałeś, że jakby ktoś potrzebował transportu to .........:) No w sumie jak to jest aktualne i będziesz jechał w niedzielę to byłbym wdzięczny, no a ten bananowy zapach to już wogóle kozak :D Jak jest jeszcze miejsce u Ciebie to wykupuję miejscówkę przy oknie :D :D :D

Edytowane przez kleniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel wspominałeś, że jakby ktoś potrzebował transportu to .........:)

Nie ma problemu, aczkolwiek myślałem nad tym, aby jechać już w sobotę po południu. Ale to jeszcze się zgadamy w szczegółach. Zobaczymy jak frekwencja zapowiada się na sobotę, na noc z s/n i na niedziele i tak gdzieś pewnie koło środy przed zlotem zdecydujemy co i jak ostatecznie. Ale póki co -masz miejscówkę przy oknie klepniętą / i to tym lepszym z elektyrcznymi szybami a nie korbką/ :D

Na wszelki wypadek mail i tel. [email protected] & 509-957-757

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, aczkolwiek myślałem nad tym, aby jechać już w sobotę po południu. Ale to jeszcze się zgadamy w szczegółach. Zobaczymy jak frekwencja zapowiada się na sobotę, na noc z s/n i na niedziele i tak gdzieś pewnie koło środy przed zlotem zdecydujemy co i jak ostatecznie. Ale póki co -masz miejscówkę przy oknie klepniętą / i to tym lepszym z elektyrcznymi szybami a nie korbką/ :D

Na wszelki wypadek mail i tel. [email protected] & 509-957-757

Gabryś

Dziękówka;) Elektryczne szyby :eek: :eek: :eek: to już chyba za wiele :D Ok, w takim razie, czekam na decyzję kiedy będziesz śmigał a jak okaże się, że w sobotę to i tak zobaczymy się pewnie na miejscu, pozdrowionka

kleniarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kto wybiera się na 2 dni - tj sobota-niedziela, a kto tylko na niedzielę?

Jest to ważne dla mnie - czas zacząć planować jakieś urlopy, przejazdy, zakupy ...

Gdybyście się jakoś zdeklarowali, byłbym wdzięczny - żeby nie okazała sie ze sam jadę tylko an niedzielę, albo odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na dwa dni i z tego co mi wiadomo kilka osób wstępnie wyraziło takowe chęci.

1. Andre

2. Dziencioł

3. Oktawian

4. Cyniu5

5. Stiff43

6. Kolega Stiffa

7. Rimm ??

8. Mapet77

9. Królik

10. Rapala

11. Miko

12. Gabriel Kozdraś

13. Siksa

14. Bastuś z Bratko

15. Kleniarz

16. Bogol

17. Robin

18. Gochu

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kto wybiera się na 2 dni - tj sobota-niedziela, a kto tylko na niedzielę?

Jest to ważne dla mnie - czas zacząć planować jakieś urlopy, przejazdy, zakupy ...

Gdybyście się jakoś zdeklarowali, byłbym wdzięczny - żeby nie okazała sie ze sam jadę tylko an niedzielę, albo odwrotnie.

No właśnie, czy ktokolwiek oprócz mnie przyjeżdża tylko na niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.