Skocz do zawartości

III Zlot PSW


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra 2 przy nicku oznacza, iż osobnik z listy przyjeżdża na dwa dni bądź przynajmniej zgłaszał takowe chęci. Pewnie decydujące zdanie będzie miała pogoda.

1. Andre (2)

2. Dziencioł (2)

3. Oktawian (2)

4. Cyniu5

5. Stiff43 (2)

6. Kolega Stiffa (2)

7. Rimm ??

8. Mapet77 (2)

9. Królik

10. Rapala (2)

11. Miko

12. Gabriel Kozdraś (2)

13. Siksa

14. Bastuś z Bratko

15. Kleniarz

16. Bogol

17. Robin

18. Gochu (2)

19. Kolega Gocha (2)

20. Kleyber73 (2)

Niedziela pewnie będzie podobnie zorganizowana jak dotychczasowe zloty. Przyjeżdżającym w niedzielę proponuję stawić się na godzinę ósmą. Tradycyjnie po uroczystym apelu udamy się na łowisko by po kilku godzinach przy wspólnym stole zaspokoić apetyty i pragnienie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaproponujecie konkretne miejsce spotkania ułatwiło by to w znacznym stopniu "zakwaterowanie" się tym,którzy wybierają się na nockę i nie musieli by truptać do bufetu przez pół zbiornika:D.

Ja stawię się tylko w niedzielę,niestety cały misterny plan dwudniowego pobytu na Czarnej wziął w łeb:(.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja również prawdopodobnie pojadę na 2 dni tylko przydał by mi się pilot w związku z tym pytanie czy ktoś z Rzeszowa albo przynajmniej przejeżdżający przez Rzeszowa mógłby się zemną umówić na jakiejś stacji żebym mógł za nim dojechać na zbiornik?

I pytanie do organizatorów czy rozbijemy się w takim miejscu gdzie będziemy wędkować wspólnie bo jak będziemy porozrzucani po całym zbiorniku to w moim przypadku łowienie samemu w nocy nie jest specjalnie przyjemne i przyjadę w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i q..a klops. Niestety, będę tylko w niedziele.

Andre - Sprzęt konkursowy będę z sobą miał. Nie wiem tylko co w takim razie z grillem na sobotni wieczór ;/ chyba że ktoś go może odebrać ode mnie w sobotę - pożyczę, nie ma problemu.

Kleniarz, odezwij sie do mnie na 509-957-757 to ustalimy - jak jedziemy.

Gdyby ktoś był jeszcze chętny z Rzeszowa i okolic - w niedzielę mogę go zabrać.

A pogoda mi nie straszna, co najwyżej grill będzie trochę przygasać ..

Kleyber, ale jak tak przeglądam zaufane serwisy pogodowe, to nie widzę jakiejś załamki .. no chyba że pisałeś na podstawie jakiegoś "rwania w kolanie" albo innych ludowych sposobów prognozowania warunków atmosferycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjezdzam z Rzeszowa w sobote ok. 9 rano. Garaże przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej (Baranówka IV). Mogę pilotować :) W piątek pewnie wybiore sie na rozeznanie terenu ale moim miejsce docelowym będzie północno-wschodnia zatoka. Na wszelki wypadek podaje numer GG: 9462973

Edytowane przez Gochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moim miejsce docelowym będzie północno-wschodnia zatoka.

Właśnie - prośba do bywalców na Czarnej by wybrać jakieś dogodne miejsce na biwak. Tak by dało się jakoś dojechać, połowić i po drewno do lasu było blisko:). Ja tam jeszcze nie byłem.

Widzę że na 2 dni chętnych ubywa- oby nie było tak, że będzie nas tylko garstka.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że północno - wschodnia część będzie okupowana przez tubylców. Jest to chyba najbardziej dostępna partia zbiornika. Ale jak najbardziej jest to dobre miejsce na obóz. Ja z Kleyberem pojawimy się w sobotę, tak koło 16 00 na zbiorniku, mam nadzieję, że koledzy zajmą miejscówkę. Z drugiej strony myślę, że niewielu będzie tubylców zostających na nockę. Osobiście będę próbował swoich sił w przechytrzeniu sandacza na zestawy gruntowe, stąd moje obawy o miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my jesteśmy tubylcami na Czarnej... no prawie. Wyjazd planuje w sobotę przed południem. Rozbijamy się przy północno-wschodniej zatoce. Jak ktoś zobaczy "domek nad wodą" (zielono-biało-niebieski) albo VW Sharan (ew. Golf) + łódka to znaczy że jest na miejscu. Zapraszamy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie mam - ponieważ nie mam oplat na zbiorniki okręgu rzeszowskiego - to czy wystrczy ze jutro pojde na pocztę, wypelnie przekaz na 20 zl i napisze: oplata za uzytkowanie zbiorników w okregu PZW Rzeszow w dniu 26.09.2010?

Czy to wymaga jakiejś większej sztuki literacko - prawniczej?

Czy pozostalo mi juz w tej chwili tylko grlliowanie na brzegu i pomoc forumowiczom w podbieraniu okazów?

Bo zapomnialem o tych oplatach na zbiorniki - zeby podjechac na Akacjową, a że mam rejestr i opłatę na rzeki nizienne PZW Rzeszów to chyba nie będzie problemu?

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa liczy na ten moment coś ok 12 osób i jakoś sobie radzi chodź twierdzą, że jest im smutno bo mnie tam nie ma:) Łowią już chwilę ale raczej nikt nie zaliczył jeszcze brania. Generalnie integracja jeszcze się nie zaczęła ale jak się zacznie to czuję, że mogą przenieść maszyny wydobywające piach w inne miejsce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.