Skocz do zawartości

Zalew Narożniki w Radgoszczy


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć Łukaszu jak wygląda temat drapieżnika w Narożnikach.Polityka zarybieniowa to przede wszystkim zarybienia karpiem niczym innym.Druga najważniejsza sprawa to na ile zbiornik,ekosysytem zdążył się odbudować po powodzi w 2009 gdzie został praktycznie kompletnie zniszczony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jeździłem tam w czerwcu kilka razy 25 zł za dobę za 2 kije mnóstwo karpi trafił mi się tez amur :D na pozwoleniu które wydaja z tyłu jest opis co można a co nie i jakie ryby są w zbiorniku i teoretycznie powinien tam byc i szczupak i okoń ale nie spotkałem i nie widziałem żeby ktokolwiek spiningował ani pływał na czymś zęby wędkować

karpie - branie za braniem na wszystko biorą :)

trochę rzucałem na spin ale bez efektów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To już nie zbiornik co był za PZW .

Zniszczona linia brzegowa, nie ma zatoczek, tatarakow, trzcinowisk. I nie będzie, pogłębione brzegi, a trawę kosza do samej wody co dwa tygodni dookoła zalewu.

Co do robostanu to dominuje: karpik kroczek tak do kiograma, jest też sporo takich w okolicy 50cm, bardzo dużo amura do 1kg, mnóstwo karasia japonca, mało ploci itp , z drapieżników podobno jest szczupak ( nie zlowilem) , sum ( tez nie widzialem), za to sandaczy i okonie co niemiara. W jesieni sandacze brały nawet na obrotowki. Co prawda to dzieci takie do 45cm ale sandacz co 15minut cieszy. Okonie ładne do 30cm

znajomy zlowil na 35cm.

Co do minusów to ograniczony dostęp do wody. Można wedkowac tylko na jednym brzegu i to nie całym. Jak się tonie zmieni to w tym roku nie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dziś z nadzieją na karpie ale okazało się ze dopiero od 1 kwietnia czynne ale karpie dokarmiane całe stada do kawałka chleba i wpuszczali nowe karpie całą masę i gadałem z gościem mówi ze bardzo dużo sandacza wpuszczali opłata dalej 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Opłata na Narożnikach 25 zł doba na dwie wędki jedna ryba na dobę do zabrania opłata całoroczna 250 zł te same zasady co do rybostanu bardzo dużo karpia amura lina i karasia jeśli chodzi o drapieżnika to ciężko o wymiarowego sporo krótkiego sandacza co do szczupaka to przez cały sezon złowiłem jednego ale sporego bo na 68 cm ładna mamusia a co do sandacza to dużo jest w przedziale 35-47 cm a karpik wymiarowy to polecam na kulę :) Łowię tam już dwa lata i jestem co tydzień i w tym roku też będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dziś sprawdzić jak w tym roku, i muszę powiedzieć że się unudzilem łowienie. W kilka godzin bez necenia, nawet koszyczka nie zakladalem, zlowilem z 20 karpi. W tym kilka od 55-70cm. Podobno takie wpuscili.To tak jak by łowić w wannie, wracam na moją Wisełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.