Skocz do zawartości

Naszywki z logo PSW - nowy wzór


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie... Co powiecie na reedycję naszywek PSW?Wzór zostanie lekko zmieniony .Myślę że koszt takiej naszywki wyniesie ok . 10 zł a w zestawie z 2 smyczami : 15 zł. Smycze dostepne będą do wyczerpania zapasów.

Poniżej lista chętnych,prosimy o zapisy celem rozeznania ilości potrzebnych naszywek.

1. @rapala - 2 naszywki

2. @lukassos5 - 2 naszywki.

3. @strongbow - 2 kpl.

4. @wujekpasiak - 2 naszywki

5. @ damon159 - 2 naszywki

6. @Michał82 - 2 naszywki

7. @janek1985 - 2 naszywki

8. @manek_rz - 1 kpl.

9. @maxim - 2 kpl.

10.@lupatla - 4 naszywki

11.@Albin_88 - 2 kpl.

12.@frodarek - 1 kpl.

13.@mikado - 2 kpl.

14.@gamcio - 1 kpl.

15.@epo - 2 kpl.

16.@Piotr Rabczak - 2 kpl.

17.@ bibosz -1 kpl.

18.@czkawa - 2 naszywki

19.@tomek85 - 1 kpl.

20.@rrs1914 - 1 kpl.

21.@POLIPOLI - 1 naszwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od jakiegokolwiek przy.... się i zamulania , ale widzę ,ze Ty nie umiesz czytać dat wpisów. Casting na posiadaczy naszywek zakończył się 2 miesiące temu a Ty nagle dopisujesz się do listy ... żal...żal... Kolego, chyba ze w Londynie macie inny kalendarz??

Powodzenia w oczekiwaniu na naszywkę :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, według mnie nie skomentowałem nigdzie i nigdy głupio czegokolwiek. Nie wiem czy u nas w Dębicy panują inne obyczaje, ale wiem, że u Nas w Dębicy zwraca się uwagę na daty wpisów. Mało tego to Ty stwierdziłeś, ze się przy.... i zamulam, a sam zaspałeś . Nie rozumiem czemu masz do mnie pretensje o to, że napisałem, że odgrzałeś kotleta - ja nie mam za co przepraszać ... ale może dlatego, że u Nas w Dębicy ma się kulturę( zrobię to PRZEPRASZAM, że zwróciłem ci uwage :beer: dla Ciebie) - a nie jak w Londynie jej brak rekompensuje się sobie atakowaniem wszystkich i ubliżaniem :) tyle z mojej strony , gdyż uważam dalszą polemikę za mało intrygującą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakuje wszystkich...jak to przeczytalem to poprostu padlem, ale ok..a co do komentowania to od kilku jak nie od kilkunastu tygodni nie widzialem ani jednego twojego komentarza na temat okazow zlowionych przez naszych kolegow,przynet przez nich robionych lub opisywanych na forum technik polowu...ale na komentowanie mojej prozby o naszywki tak...nie chce mi sie tego kontynuowac...bo jak dla mnie to jest strara czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.