Skocz do zawartości

Polecam/Odradzam - zakupy sprzętu wędkarskiego w internecie


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka rurka,

co prawda nie do końca na temat, ale może ktoś pomoże...zalicytowałem sobie Zauberka 3000 na allegro( http://allegro.pl/show_item.php?item=1584153251 ) i zaraz po licytacji aukcja została prze niesiona do archiwum, w dodatku na dole nie widać oferty którą złożyłem mimo, że dostałem na maila potwierdzenie zakupu-miał już ktoś może coś takiego?:)

Edit:

dla sprawdzenia kliknąłem "kup teraz" i wyskakuje "Ta aukcja już się zakończyła." W dodatku po kliknięciu w "Obejrzyj inne przedmioty Sprzedającego" aukcji też już nie ma:confused:

Nie wiem czy to wina tego allegrowicza ale ja go stanowczo odradzam. Na wobki czekałem trzy tygodnie mimo iż wpłata poszła od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka rurka,

co prawda nie do końca na temat, ale może ktoś pomoże...zalicytowałem sobie Zauberka 3000 na allegro( http://allegro.pl/show_item.php?item=1584153251 ) i zaraz po licytacji aukcja została prze niesiona do archiwum, w dodatku na dole nie widać oferty którą złożyłem mimo, że dostałem na maila potwierdzenie zakupu-miał już ktoś może coś takiego?:)

Edit:

dla sprawdzenia kliknąłem "kup teraz" i wyskakuje "Ta aukcja już się zakończyła." W dodatku po kliknięciu w "Obejrzyj inne przedmioty Sprzedającego" aukcji też już nie ma:confused:

No ale po grzyba kupować w necie. W Karinie na Warszawskiej kupiłem :D taniej.

Młynek bardzo bardzo przyjemny, trzeba przyznać - mam od tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja dołożę swoje 3 grosze:

"FISHING-MART" - ceny powiedzmy średnio średnie :rolleyes:, lecz dostają dużego plusa za rewelacyjny serwis gwarancyjny i (po) (głównie łowię na wklejanki Team Dragon 1-7 i 2-14g). W pierwszym przypadku wymiana wklejki na gwarancji, a w drugim na nieco naciąganej ;) i wszystko miło, sprawnie w ciągu 14 dni od wysłania kijków.

"centrum_orka" z Zamościa - rewelacyjny kontakt, błyskawiczna wysyłka i można trafić okazje cenowe (np. 3 lata temu trafiłem Stradica (Japan) 1000FA za 450PLN)

"Belona67" o ile dobrze pamiętam ze Szczecina - żadnych problemów, przesyłka 3 dni

"Becia74" - żadnych problemów, przesyłka 3 dni, czasami wyprzedają tanio drobiazgi (plecionki, żyłki - nie są zleżałe, itp.)

"forest_2010" - od foresta zwykle kupowałem plecionki Power Pro - miał najtańsze oryginały (niektórzy oferują podróbki), kontakt rewelacja.

Mam nadzieję, że to komuś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po grzyba kupować w necie. W Karinie na Warszawskiej kupiłem :D taniej.

Młynek bardzo bardzo przyjemny, trzeba przyznać - mam od tego sezonu.

Gdzie właściwie jest ta Karina na Warszawskiej? Bo wyskakuje mi tylko Karina na Joselewicza. Czy to ta sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina tego allegrowicza ale ja go stanowczo odradzam. Na wobki czekałem trzy tygodnie mimo iż wpłata poszła od razu.

Wina, leżała po stronie allegro, dostałem od nich maila wyjaśniającego, pracownik allegro odświeżał aukcje w tym samym czasie co ja zalicytowałem(cokolwiek to odświeżanie oznacza;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wkurzyłem się na maxa wczoraj ! :mad: Wczoraj minęło 2 tyg jak wędka została dostarczona do Kongera na gwarancję, piszę do sprzedawcy czy coś wiadomo to kazał mi do Kongera dzwonić no to dzwonię i się dowiedziałem, że wędki u nich nie ma na 100% została odesłana w zeszły piątek. Ja się pytam sprzedawcy to gdzie wędka a on nie wie.... Masakra jakaś, teraz czekam na odpowiedź czy coś wiadomo... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, chciałem zapytać czy ktoś miał styczność ze sklepem warciak-fishing.pl Minęło już 8 dni i ani słychu ani dychu, telefonu nikt nie odbiera. Kilka dni temu po moim emailu koleś odpisał że sprawdzi co się dzieje z zamówieniem i to wszystko bez odzewu. Może ktoś zna ten sklep, proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał,miał :mad:.Ze swojej strony O-D-R-A-D-Z-A-M.Gość olewa totalnie klienta.W tamtym roku zamówiłem kilka drobiazgów,kasę wpłaciłem i na tym się skończyło.Kilka e-maili ,kilka lakonicznych odpowiedzi typu "Sprawdzają" i w końcu dałem sobie spokój ,kwota raczej nie warta aby podejmować dalsze działania:cool: ale na każdym forum na jakim mam okazję się spotkać z nazwą tego "sprzedawcy" + allegro na pewno nie omieszkam wystawić mu odpowiedniej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także odradzam.

Zamawiałem tam parę rzeczy i szły....trzy tygodnie ! Podobno to wina poczty bo dostał zwrot że błędny adres...typowe ściemnianie. Podejrzewam że gościu nie ma całego asortymentu na składzie tylko czeka na zamówienie i dopiero kombinuje towar. W ramach rekompensaty za długi termin miał mi dorzucić pare "gratisów"....oczywiście nie było ich a towar zamówiony też dokładnie nie zgadzał sie co do kolorystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie,

jak to mówią Polak mądry po szkodzie... ale za to na przyszłość nie dam się w butelkę nabić, nie omieszkam zapytać przed zakupem na forum i polecam to zrobić każdemu kto chce dokonać zakupów w sklepie internetowym po raz pierwszy po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Polecam sklep Internetowy Sklep Wędkarski | Wędkarstwo, Sprzęt wędkarski - Cormoran - Mikado - Dragon - Jaxon - Daiwa - wędki - kołowrotki - spławiki - woblery - żyłki - Wedkarski.com - wedkarski.com. Super obsługa, możliwość dopytania się o sprzęt nawet przez GG, paczuszka przychodzi szybko i co najważniejsze jest odpowiednio zapakowana, dodatkowo za zakupy dostajemy punkty które możemy wymienić na różne drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Internetowy Sklep Wędkarski | Wędkarstwo, Sprzęt wędkarski - Cormoran - Mikado - Dragon - Jaxon - Daiwa - wędki - kołowrotki - spławiki - woblery - żyłki - Wedkarski.com - wedkarski.com to chyba jedyny sklep internetowy z tak rewelacyjnym kontaktem mailowym, gg a nawet telefonicznym. Właśnie dostałem kolejną przesyłkę z kołowrotkiem. Wszystko bardzo dobrze zapakowane. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny sklep który polecam to BIAŁARYBA sklep wędkarski Poznań, SHIMANO, DAIWA, CORMORAN, DYNAMITE BAITS, ACE, SUFIX, POWERPRO, MINNKOTA, HUMMINBIRD, STORM, SEAFOX, RAPALA, DRAGON ... konkurencyjne ceny, upusty ze startu na produkty DAIWA (3%) i CORMORAN (5%) nowa cena wyświetla się po zalogowaniu. Szybka wysyłka, wczoraj zamówione a dziś już paczuszka o 12 była w domu. Dodatkowo koszt wysyłki to 0zł, pobranie 9zł. Polecam, zwłaszcza gdy ktoś zamawia produkty DAIWA lub CORMORAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja polecam sprzedawcę na allegro o nicku StockStore sprzedają głównie kołowrotki ,bdb klasy DAIWA SHIMANO zakupiłem u nich trzy kręciołki gwarancja paragon wszystko jak należy.Miła obsługa a co do ceny zawsze do negocjacji .Np zakupiłem u nich w ostatnich dniach Shimano Ultegra 2500 za 600 pln wraz z przesyłką myslę że to naprawdę dobra cena.

Ale wybór zawsze zostawiam dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.