Skocz do zawartości

Sklepy sportowe-trekingowe w Rzeszowie


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem dzisiaj w rzeszowskim Decathlonie lekką kurtkę przeciwdeszczową Quechua, ...

Ja uzywam tej: Decathlon Polska

Po spakowaniu we własna kieszeń (ma taki myk że pakuje się ją do środka jednej z kieszeni które ma) ma rozmiar 2 paczek papierosów. Stałem niej w Sanie przez 2h niezłej ulewy i nic. Lekka, cienka, podklejone szwy. Druga jeździ w samochodzie ze mną na stałe – bo nigdy nie wiadomo czy po drodze nie wyskoczę na jakieś grzyby albo nie trzeba będzie zmienić koła w deszczu.

OT:

Co do rzeszowskiego Decathlonu – to już niedługo będzie można w nim odbierać towar zakupiony w sklepie internetowym (a tam mają pełny asortyment) - wtedy transport jest do sklepu za darmo, a w sklepie internetowym często mają lepsze ceny jak w stacjonarnych. Poprzedni model tej torby z kompletem pudełek w internetowym kupowałem po 30 pln Torba Carryel PM Nowość CAPERLAN - Wyposażenie wędkarza Wędkarstwo - Decathlon

Namawiam tez do zrobienia karty stałego klienta MyDecathlon - nie musisz mieć paragonu bo wszystkie zakupy sa zapisywane na twojej karcie i przy wymianie, reklamacji czy coś nie ma problemu, szukania papierków itd.-dajesz kartę i masz pełna historie od czasu jej założenia, jak zapomnisz karty to zwykły paragon tez mzoesz dopisac do swojej karty.

Z karta na pewno (nie wie czy z paragonem też) wymiana jest bezterminowa – rok cos leży w szafie, nie używam tego, nie podoba mi się – oddaje bez problemu. Testowałem ostatnio – naiwny myślałem że schudnę i spodnie będą w końcu pasować: ) ).

Z reklamacjami nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał problem. Ja w życiu tam niczego nie reklamowałem, kolega raz buty Salomona. W salonie Salomona powiedzieli mu ze nie podlegają reklamacji bo były niewłaściwie użytkowane( buty turystyczne były używane w deszczu: ) ), ale ze kupował je w Dec’u to postanowił sprawdzić czy tam to samo usłyszy. Pani w Informacji przeprosiła, powiedziała mu że już nie maja takiego koloru i może wziąć nowy z półki inny kolor albo mu zwróci kasę. Kolega który pracuje w Dec’u w W-wie mówił ze ma klientów którzy kupują spodniobuty –pochodzą 2 lata, zaczynają delikatnie cieknąć gdzieś, oddają na reklamacje i dostają nowe – bo tam nie ma naprawiania tylko jest wymiana na towar albo zwrot kasy.

Dodatkowo za każde wydane 20 pln jest 5 pkt, i chyba za odbicie karty w kasie przy zakupach poniżej 20 pln tez jest 5 pkt., na urodziny czasem w prezencie tez dają jakieś punkty. Za 250 pkt przysyłają na maila bon na 20 pln do wydania w sklepie – stacjonarnym, internetowym itd. także na rzeczy przecenione i z wyprzedaży.

No i na maila przychodzą wcześniej informacje o wyprzedażach i dla stałych klientów przychodzą oferty z obniżka w porównaniu ze sklepem internetowym czy stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przeczytałem co napisał kolega @Gabryś i potwierdzam to w 100%. Dla tego że sam jestem posiadaczem takiej karty od 9-ciu lat tylko że tutaj we Francji.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej zmieniłem tylko model karty na europejski i na dzień dzisiejszy mam tylko jedną kartę do Decathlonu tu we Francji jak i w Polsce,Belgi,Luxemburgu czy Niemczech.

Polecam wyrobienie takiej karty(we Francji jest gratis)wyrobienie takiej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam sklep firmowy 4F w Rotundzie ul. Okulickiego 10 Sklep Firmowy 4F Sport Performance, Rzeszów - Mapa Polski w Zumi.pl, spora powierzchnia i naprawdę duży wybór.

Niedawno w galerii Plaza otworzyli Decathlon Decathlon Easy od 29.08. w Plaza RzeszówPlaza Rzeszów - wygodne i udane zakupy ,pewnie warto również i tam zaglądnąć.Z tego co słyszałem to będzie można zakupić towar,którego nie maja na miejscu, w sklepie internetowym i odebrać właśnie w Plazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o dobry sklep,wiec Dekatlon sobie odpuść, Sportowy na Szopena tylko sprzęt rowerowy i narciarski. 4F w galeria Plaza mały wybór. Galeria Millenium Hall na ostatnim piętrze są dwa sklepy sportowe, ale drogo.

Polecam sklep sportowy w galerii Grafika ostatnie piętro. Całe piętro sklep sportowy.

Oraz dobry sklep na Mickiewicza 8 Gib Sport. Jestem w temacie ponieważ szukałem kurtki w góry. Kupiłem okazyjnie właśnie na Mickiewicza. Otwarty do godż 18. Gorzej z parkingiem-centrum miasta.

Jest jeszcze sklep w galerii w Galerii Plaza na piętrze. Duży wybór HI-TEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko zależy od tego czego szukasz. Jak sprzętu wędkarskiego czy wspinaczkowego odzieży specjalistycznej czy generalnie sprzętu do sportu kwalifikowanego – to raczej nie ma po co się wybierać.

Ale jeżeli chcesz kupić jakaś kurtkę przeciwdeszczową, polar, softshell, dresy, koszulkę termoaktywna, albo zwykłą bawełnę, buty na siłownie, hantle, spodenki na basen, kalosze czy spodnie bojówki do lasu– to jak najbardziej.

No i zależy jakie masz porównanie. Ja byłem w około 20 różnych sklepach Deca w Polsce i Europie. I wg mnie asortyment jest mocno okrojony, ale zawsze tam coś dla siebie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.