Skocz do zawartości

St croix wild river ws76mlf2


Kaskader

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Premier PS76MF2 będzie zdecydowanie za mocny do lekkiego łowienia, mam PS70MLF2, kttóry obsługuje przynęty 7 do nawet 25g pomimo że jest opisany do 14g, mam też castingowego Premiera PC66MF2, którym rzucam nawet Sliderem 10F (36g), to kawał mocnego kija. Lepiej poszukaj PS70MLF2 lub PS76MLF2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kija raczej nie sprzedam, to bardzo uniwersalna wędka od pstrąga z małych rzek, po szczupaka-sandacza z łódki. Ma krótką rękojeść przez co długość od stopki kołowrotka do szczytówki porównywalna jest z kijami 2,30 innych producentów. Przy tej długości nadaje się do łowienia z brzegu w zbiornikach czy mniejszych rzekach, wiadomo nie każdemu taka długość pasuje. Jakbym miał zostawić sobie 1 wędkę to byłby to St. Croix PS70MLF2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może coś na temat tego kija?

st croix wild river ws76mlf2

chcę kupić coś uniwersalnego w długości 230-270 do 500zł najlepiej i nie wiem czy iść w używkę st croix czy może jakiś nowy kij kupić?? głównie przeznaczyłbym go do gumek 5-10 gr + guma 5-10 cm czasem wobler boleniowy. Wiem, że cięzko połączyć gumę z woblerem ale wiem też, że są takie kije. Potrzebuję coś na szybko bo pozbyłem sie prawie wszystkich kijków, i postanowiłem, że czas na coś lepszego, tyle, żeby było to narazie chociaz trochę bardziej uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może coś na temat tego kija?

st croix wild river ws76mlf2

Ten sam materiał co w Premierach - SC II, seria Wild river dedykowana jest bardziej do połowu w rzekach z racji długości, Premiery do kije krótkie typu bass/walleye. Jak szukasz czegoś uniwersalnego to polecam Batsona IST 993F 2,55m, 7-14g, okoń, kleń, jaź, pstrąg, szczupak czy sandacz na lekko, mam i polecam, zdecydowanie bardziej będzie się nadawał na rzeki typu Wisłok od wcześniej opisywanego Premiera, jeden z najbardziej udanych blanków Batsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądnij się za tym: Team Konger Light 2,55 m, c.w. 7-21 (realnie jak dla mnie od 3 gram górą do 14 może 15 gram). Bardzo udany model, ogarnia klenia,okonia i bolenia. Starannie wykonany, uchwyt fuji dps silver. Czuły, ryb nie gubi. Miałem jakieś parę miesięcy, sprzedałem, ale kto wie czy nie wrócę do niego. No i cena nie zabija (ok. 220 złotych na allegro). Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zda iem Premier PS76MF2 będzie zdecydowanie za mocny do lekkiego łowienia, mam PS70MLF2, kttóry obsługuje przynęty 7 do nawet 25g pomimo że jest opisany do 14g, mam też castingowego Premiera PC66MF2, którym rzucam nawet Sliderem 10F (36g), to kawał mocnego kija. Lepiej poszukaj PS70MLF2 lub PS76MLF2.

100% prawda, ja mam Avida 70mlf i zaczyna żyć dopiero tak jak piszę Krs od 7-8gr i można go mocno przeciążyć. Kijek super jednak korzystam z niego raczej na bajorach, a na rzekę szukałbym chyba innego kijaszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.