Jump to content

St croix wild river ws76mlf2


Kaskader

Recommended Posts

Moim zdaniem Premier PS76MF2 będzie zdecydowanie za mocny do lekkiego łowienia, mam PS70MLF2, kttóry obsługuje przynęty 7 do nawet 25g pomimo że jest opisany do 14g, mam też castingowego Premiera PC66MF2, którym rzucam nawet Sliderem 10F (36g), to kawał mocnego kija. Lepiej poszukaj PS70MLF2 lub PS76MLF2.

Link to comment
Share on other sites

Kija raczej nie sprzedam, to bardzo uniwersalna wędka od pstrąga z małych rzek, po szczupaka-sandacza z łódki. Ma krótką rękojeść przez co długość od stopki kołowrotka do szczytówki porównywalna jest z kijami 2,30 innych producentów. Przy tej długości nadaje się do łowienia z brzegu w zbiornikach czy mniejszych rzekach, wiadomo nie każdemu taka długość pasuje. Jakbym miał zostawić sobie 1 wędkę to byłby to St. Croix PS70MLF2.

Link to comment
Share on other sites

a wiesz może coś na temat tego kija?

st croix wild river ws76mlf2

chcę kupić coś uniwersalnego w długości 230-270 do 500zł najlepiej i nie wiem czy iść w używkę st croix czy może jakiś nowy kij kupić?? głównie przeznaczyłbym go do gumek 5-10 gr + guma 5-10 cm czasem wobler boleniowy. Wiem, że cięzko połączyć gumę z woblerem ale wiem też, że są takie kije. Potrzebuję coś na szybko bo pozbyłem sie prawie wszystkich kijków, i postanowiłem, że czas na coś lepszego, tyle, żeby było to narazie chociaz trochę bardziej uniwersalne.

Link to comment
Share on other sites

a wiesz może coś na temat tego kija?

st croix wild river ws76mlf2

Ten sam materiał co w Premierach - SC II, seria Wild river dedykowana jest bardziej do połowu w rzekach z racji długości, Premiery do kije krótkie typu bass/walleye. Jak szukasz czegoś uniwersalnego to polecam Batsona IST 993F 2,55m, 7-14g, okoń, kleń, jaź, pstrąg, szczupak czy sandacz na lekko, mam i polecam, zdecydowanie bardziej będzie się nadawał na rzeki typu Wisłok od wcześniej opisywanego Premiera, jeden z najbardziej udanych blanków Batsona.

Link to comment
Share on other sites

Rozglądnij się za tym: Team Konger Light 2,55 m, c.w. 7-21 (realnie jak dla mnie od 3 gram górą do 14 może 15 gram). Bardzo udany model, ogarnia klenia,okonia i bolenia. Starannie wykonany, uchwyt fuji dps silver. Czuły, ryb nie gubi. Miałem jakieś parę miesięcy, sprzedałem, ale kto wie czy nie wrócę do niego. No i cena nie zabija (ok. 220 złotych na allegro). Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Moim zda iem Premier PS76MF2 będzie zdecydowanie za mocny do lekkiego łowienia, mam PS70MLF2, kttóry obsługuje przynęty 7 do nawet 25g pomimo że jest opisany do 14g, mam też castingowego Premiera PC66MF2, którym rzucam nawet Sliderem 10F (36g), to kawał mocnego kija. Lepiej poszukaj PS70MLF2 lub PS76MLF2.

100% prawda, ja mam Avida 70mlf i zaczyna żyć dopiero tak jak piszę Krs od 7-8gr i można go mocno przeciążyć. Kijek super jednak korzystam z niego raczej na bajorach, a na rzekę szukałbym chyba innego kijaszka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy