Skocz do zawartości

Spotkanie w październiku


Gochu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej jestem za,tym bardziej że nie byłem na zlocie(czego żałuje bo zdjęcia pokazują co się działo:D.Pażdziernik jak najbardziej a miejsce jako pierwszy zaproponuje Czarną bo przecież nie chodzi o rywalizacje w łowieniu tylko o integracje co nie...:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w dobie demokracji się godzi wstępnie podaje dwa terminy pod dyskusję:

24.10 lub 31.10

Łowiska:

1. Grabiny - moja osobista propozycja ze względu na bliskość wody stojącej i rzeki co daje większy wachlarz możliwości

2. Czarna Sędziszowska - propozycja Marcina

3. Wisłok - odcinek wybrany przez Was

Czekam na wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam raczej wszystko jedno gdzie i kiedy, ale może na Lipiu by posiedział. Wiem, że wielu z nas nie lubi tej wody, ale dojazd nad wode jest, miejsca dużo na biwakowanie i łowienie, błota i syfu raczej nie ma, ryba różna jest. Stan Wisłoka może być różny a Czarna ostatnio pokazała jaka jest fajna:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Porębach jest jak brzegiem pochodzić? Wystarczy terenu do kilku godzin łowienia dla kilkunastu osób? Pytam bo nigdy tam nie łowiłem.

Myślałem o większej wodzie. Spotkanie będzie w niedzielę wiec jak pojedziemy na lipie w kilkanaście osób i jeszcze nie będzie padało to ciężko będzie wcisnąć się miedzy grunciarzy. Mnie osobiście kuszą te Grabiny i ten Siksowy okonek ;)

Edytowane przez Gochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Wilczą,wiem że jest kilku kolegów na forum,którzy często tam wędkują.Miejsca pod dostatkiem,rzeka blisko tak że pole do popisu dla tych,którzy wędkują z brzegu i nie koniecznie na spina.Jedyny problem to zapłacenie dwie dychy dniówki dla tych co nie mają opłaconego tego zbiornika.

Na marginesie,przeglądałem pogodę długoterminową i pod koniec października temperatura może spaść w okolice 0 stopni i nie wykluczone są pierwsze opady śniegu.Nie nastraja to optymistycznie ale co tam!:D.Tylko przy wyborze miejsca wziął bym także pod uwagę łatwą dostępność opału na ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zjawił bym się na spotkaniu, ale... zawsze jest jakieś ale. Największym problemem jest dojazd na ryby, gdyż nie posiadam jeszcze prawka. Ale może dam nową propozycję, czyli San? Okolice Słonnego, Nienadowej albo Dubiecka? Dojazd dobry jest, drzewo na opał prawie wszędzie jest, ale to tylko moja propozycja. A za datą byłbym bardziej 24, dzień po moich urodzinach, także fanie by było wtedy połowić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Porębach nie wiedziałem :o Szkoda że nie miałem okazji tam połowić. Może wybiorę się zanim zniknie. San też jest ciekawą propozycja ale niech wypowiedzą się Ci którzy znają ten odcinek lepiej. Ja w dalszym ciągu myślę o Grabinach ale to wszystko zależy od Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się widzi propozycja @Rapala - Wilcza Wola!!! Lub Lipie w ostateczności...Czarna też wchodzi w grę. Ogólnie jestem elastyczny jak ... nie wypada mi tu porównywać. :)

W tak doborowym towarzystwie jak ostatnio to nawet możemy się spotkać nad Mikośką, Z tym, że ja ju z więcej nie piję... Do dzisiaj mnie pali jak wiewiórkę po kasztanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siksa ma rację. W przyszłym roku zrobimy kilkudniowy zlot na Wilczej Woli. Zorganizujemy sprzęt pływający, obozowisko i zaopatrzenie. Jeżeli myślicie że Lipie wystarczy na październikowe spotkanie to jestem za. Jest blisko więc może będzie więcej osób. A co z terminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.