Jump to content

Spotkanie w październiku


Gochu

Recommended Posts

Jak najbardziej jestem za,tym bardziej że nie byłem na zlocie(czego żałuje bo zdjęcia pokazują co się działo:D.Pażdziernik jak najbardziej a miejsce jako pierwszy zaproponuje Czarną bo przecież nie chodzi o rywalizacje w łowieniu tylko o integracje co nie...:D:D

Link to comment
Share on other sites

Jak to w dobie demokracji się godzi wstępnie podaje dwa terminy pod dyskusję:

24.10 lub 31.10

Łowiska:

1. Grabiny - moja osobista propozycja ze względu na bliskość wody stojącej i rzeki co daje większy wachlarz możliwości

2. Czarna Sędziszowska - propozycja Marcina

3. Wisłok - odcinek wybrany przez Was

Czekam na wasze opinie :)

Link to comment
Share on other sites

Mi tam raczej wszystko jedno gdzie i kiedy, ale może na Lipiu by posiedział. Wiem, że wielu z nas nie lubi tej wody, ale dojazd nad wode jest, miejsca dużo na biwakowanie i łowienie, błota i syfu raczej nie ma, ryba różna jest. Stan Wisłoka może być różny a Czarna ostatnio pokazała jaka jest fajna:D .

Link to comment
Share on other sites

A na Porębach jest jak brzegiem pochodzić? Wystarczy terenu do kilku godzin łowienia dla kilkunastu osób? Pytam bo nigdy tam nie łowiłem.

Myślałem o większej wodzie. Spotkanie będzie w niedzielę wiec jak pojedziemy na lipie w kilkanaście osób i jeszcze nie będzie padało to ciężko będzie wcisnąć się miedzy grunciarzy. Mnie osobiście kuszą te Grabiny i ten Siksowy okonek ;)

Edited by Gochu
Link to comment
Share on other sites

A co powiecie na Wilczą,wiem że jest kilku kolegów na forum,którzy często tam wędkują.Miejsca pod dostatkiem,rzeka blisko tak że pole do popisu dla tych,którzy wędkują z brzegu i nie koniecznie na spina.Jedyny problem to zapłacenie dwie dychy dniówki dla tych co nie mają opłaconego tego zbiornika.

Na marginesie,przeglądałem pogodę długoterminową i pod koniec października temperatura może spaść w okolice 0 stopni i nie wykluczone są pierwsze opady śniegu.Nie nastraja to optymistycznie ale co tam!:D.Tylko przy wyborze miejsca wziął bym także pod uwagę łatwą dostępność opału na ognisko.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie zjawił bym się na spotkaniu, ale... zawsze jest jakieś ale. Największym problemem jest dojazd na ryby, gdyż nie posiadam jeszcze prawka. Ale może dam nową propozycję, czyli San? Okolice Słonnego, Nienadowej albo Dubiecka? Dojazd dobry jest, drzewo na opał prawie wszędzie jest, ale to tylko moja propozycja. A za datą byłbym bardziej 24, dzień po moich urodzinach, także fanie by było wtedy połowić. :P

Link to comment
Share on other sites

O Porębach nie wiedziałem :o Szkoda że nie miałem okazji tam połowić. Może wybiorę się zanim zniknie. San też jest ciekawą propozycja ale niech wypowiedzą się Ci którzy znają ten odcinek lepiej. Ja w dalszym ciągu myślę o Grabinach ale to wszystko zależy od Was :)

Link to comment
Share on other sites

A mi się widzi propozycja @Rapala - Wilcza Wola!!! Lub Lipie w ostateczności...Czarna też wchodzi w grę. Ogólnie jestem elastyczny jak ... nie wypada mi tu porównywać. :)

W tak doborowym towarzystwie jak ostatnio to nawet możemy się spotkać nad Mikośką, Z tym, że ja ju z więcej nie piję... Do dzisiaj mnie pali jak wiewiórkę po kasztanach.

Link to comment
Share on other sites

Siksa ma rację. W przyszłym roku zrobimy kilkudniowy zlot na Wilczej Woli. Zorganizujemy sprzęt pływający, obozowisko i zaopatrzenie. Jeżeli myślicie że Lipie wystarczy na październikowe spotkanie to jestem za. Jest blisko więc może będzie więcej osób. A co z terminem?

Link to comment
Share on other sites

Gochu te Poręby to tak ironicznie podałem :) 15tego października zbiornik i tak znika z wykazu wód. Grabiny jak najbardziej. Jest dużo miejsca a obok Wisłoczka.

Poręby mamy do końca roku.Grabiny mogą być ,jeszcze niebyłem na takim zlocie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy