Skocz do zawartości

Malleus Aversorum czyli Młot na PZW


Gochu

Rekomendowane odpowiedzi

Z moim podejściem?Ja już zrobiłem to co mogłem zrobić czyli zmiana okręgu:D.Jestem realistą i wiem że osobiście tylko to mogłem zrobić dla "dobra" mojego okręgu tak jak i Oni robią wszystko dla mojego dobra:mad::D,składki,porozumienia itp.Zmiany tak jak pisałem,nie tak szybko,może w kole ale na pewno nie wyżej.Tam stanowiska są już zaklepane na kilkanaście lat do przodu;).Ale tym,którzy czują potrzebę działania i mają zapał do tego,naprawdę życzę powodzenia!Nie każdy rodzi się przecież społecznikiem!:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ cyniu - Tylko abyś się przez to wieszanie nie utopił ;)- tak jak Żyd, który wieszał się na uschniętej gałęzi nad jeziorem.

Forum ma to do siebie, że można ponarzekać w domowym zaciszu, w kapciach i browarkiem:D.

Gorzej jest gdy trzeba przejść do działania. :(Trafne wydają mi się szacunki, że ok. 10% „userów” PSW jest w miarę czynnych :confused:– ale z tego tylko 10%, no góra 20% chciała by i mogła poświecić się pracy „społecznej” w PZW. Czy każdy z nas jest zdolny np. przebywać 1 -2 razy w tygodniu w siedzibie koła, np. jako skarbnik???, dlaczego nie ma Nas na zebraniach ??? – BO MI SIĘ NIE CHCE:eek: :(– to moją osobista uwaga.

@ rapala napisał - Członek innej organizacji wędkarskiej działającej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej nie może być członkiem władz i organów Związku.

Podkarpacki Stowarzyszenie Wędkarskie – to już trzeba prawnika, aby to w „kogucie piórka” ubrał i spełniało ( nie spełniało) ww. warunków.

Jesli chodzi o układy, to forum jest już pewna formą wzajemnej "adoracji":). Pomagamy sobie wzajemnie, wymieniamy informacje, itd - tylko zakres inny ..:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STATUT

POLSKIEGO ZWIĄZKU

WĘDKARSKIEGO

§ 18

4. Członek innej organizacji wędkarskiej działającej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej nie może być członkiem władz i organów Związku.

czyli jak jesteś w innym stowarzyszeniu wędkarskim na w Polsce nie zostaniesz wybrany do władz PZW

czyli można zakładać stowarzyszenie nawet wędkarskie:)

aj tam prawnikiem jeszcze nie jestem :cool: jeszcze:D

propo pracy na rzecz stowarzyszenia to nie tylko fizyczne bycie np w kole ale np "załatwianie spraw na mieście" szukanie informacji i pisanie np protokołów z posiedzeń

myślę, że średnio zainteresowana osoba by sobie dała z tym rade jeżeli by się tylko chciało

"tak chcę aby mi się chciało"

wiem, że czasami trudniej coś zrobić bo każdy ma własne życie ale poświecić godzinę tygodniowo na coś to nie jest chyba taki wielki wydatek czy strata czasu

propo narzekania każdy ma prawo wolność wypowiedzi czy coś :)

a jeżeli chodzi o adorację to wolę personalnie i z płcią tylko przeciwną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zapytam tak: czy gdzieś można znaleźć informacje dotyczące rozliczeń funduszy poszczególnych okręgów? Chodzi mi o takie zestawienie przychodów i rozchodów, ile pozyskano ze składek, ile na zarybienia, ile na ochronę wód, ile na "coś tam jeszcze" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdanie merytoryczne Okręgu PZW w Rzeszowie za 2009r. masz tutaj,tylko co z tego papier wszystko przyjmie.Jak jest na prawdę wiedzą tylko księgowi o czym przekonaliśmy się na przykładzie z Zielonej Góry:mad:.

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/27905/60/sprawozdanie_merytoryczne_okregu_pzw_w_rzeszowie

A tak na marginesie to podziwiam takich ludzi jak autor podanego artykułu za to że o tym napisał!Podziwiam za jego odwagę i bezpardonowość w walce (choć tylko słowem pisanym) z wszelkimi przejawami działalności przestępczej w organizacji do której i my należymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezaprzeczalny fakt, że na papier można wszystko przelać. Należy o takich sprawach mówić, pisać i głosić jak się tylko da - zawsze coś pozytywnego z tego wyjdzie, a nuż zapędy rewolucyjne będą się szybciej rodzić. I tu rzeczywiście plus do naprawdę odważnych, którzy mówią to co myślą. Nie możemy dawać się hodować jak pieczarki, a wiecie jak się je hoduje ?: trzyma w ciemnocie, karmi gównem, a jak którejś łeb za bardzo urośnie to ten łeb się ścina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Próbowałem wejść na stronę Okręgu Krosno, nie udało się, spróbowwałem na stronę Okręgu Rzeszów, to samo, w końcu na głównej stronie PZW przeczytałem napis "Strona zablokowana z powodów windykacyjnych". Czy oznacza to, że z naszą ukochaną;) instytucją jest aż tak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.