Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na tym portalu ,ale nie nowym wędkarzem.

Łowię ponad 50 lat , głównie w Wisłoce w okolicach Dębicy.

Kiedyś łowiłem na prawie wszystkie metody wędkarskie,od 

kilkunastu lat wyłącznie na spining. Oczywiście z C&R.

Pozdrawiam kolegów wędkarzy.

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich :) 

 

Chciałbym powrócić do wędkowania po 15 latach i na razie czytam o nowościach a jak poszedłem do sklepu wędkarskiego, to szczęka mi opadła jak zobzaczyłem co obecnie jest w sprzedaży :) Kupiłem postawowy teleskop i nawet byłem się już " pobawić" z chęcią bym się podłączył do kogoś na jakiś całodniowy czy kilkugodzinny wyjazd na ryby :) Dodam, że karte wędkarską będę opłacał w przyszłym roku bo w tym, to już jak dla mnie zostało niewiele czasu na wędkowanie. Z chęcią nauczyłbym się spiningowania . Jestem z okolic Rzeszów, Mielec Tarnobrzeg 

 

Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  

 

Chciałbym powrócić do wędkowania po 15 latach i na razie czytam o nowościach a jak poszedłem do sklepu wędkarskiego, to szczęka mi opadła jak zobzaczyłem co obecnie jest w sprzedaży  Kupiłem postawowy teleskop i nawet byłem się już " pobawić" z chęcią bym się podłączył do kogoś na jakiś całodniowy czy kilkugodzinny wyjazd na ryby  Dodam, że karte wędkarską będę opłacał w przyszłym roku bo w tym, to już jak dla mnie zostało niewiele czasu na wędkowanie. Z chęcią nauczyłbym się spiningowania . Jestem z okolic Rzeszów, Mielec Tarnobrzeg 

 

Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, 

Ja podobnie jak wiele osób powyżej postanowiłem wrócić do wędkowania. Po kilku montażach zestawów i wypadach nad wodę okazuje się jednak, że zaczynam tą przygodę od zera ;) 

Na początek postanowiłem kupić sobie "uniwersalną wędkę do wszystkiego" (wydawało mi się, że taką kiedyś posiadałem). Nie minął miesiąc ja zaczynam myśleć o wędce nr 4....

Łowić będę głównie w Krośnie i okolicach. Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że jestem nowy wypada się przywitać, więc witajcie :)

Jestem początkujący to mój pierwszy sezon.

Łowię trochę na spławik, grunt, ale naprawdę podoba mi się spinning.

Myślę że ze spinningiem będę spędzać najwięcej czasu.

Jak na razie łowię głównie na Czarnej koło Łańcuta, gdyż nie posiadam jeszcze karty, ale zobaczymy.

Jeśli macie jakieś doświadczenie ze spinningiem na tych stawach to proszę o poradę.

Wiem że to nie najlepsze miejsce na spinning, ale podobno zębate o sporych rozmiarach tam pływają, a okonie też tam widywałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

Muszkarstwo wciągnęło mnie bez końca. Porzuciłem wszelkie pozostałe metody, wysprzedała się ze spiningów, feederów oraz towarzyszących im osprzętów :)

Na chwilę obecną zamieszkuje Dolny Śląsk jednak w perspektywie czas planuje migracje w Podkarpackie klimaty :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów,

jestem tu nowa a przdewszytskim dopiero zaczynam przygodę z wędkowaniem, do tej pory tylko robiłam za osobę towarzyszącą ale chyba złapałam wędkowego bakcyla :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.