Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy kolejnego usera! Wprawdzie jest nas więcej z każdym dniem, ale niewielu pewnie jeszcze wie, że jest miejsce, w którym można się przywitać. Albo niewielu wie jak korzystać z forum:D Może warto by stworzyć coś takiego, jak automatyczne przekierowanie, po zarejestrowaniu się do tematu "Przywitaj się"? Ale to już robota dla Admina lub Moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam , pochdzę z Jasła i jak wielu z was jestem maniakiem wędkarstwa. Nie wiem czy to już choroba czy jeszcze sposób na życie :). Żona mówi że już choroba! ;) Wędkuje odkąd pamiętam . Zaczeło się od spławika , potem spinning , polowałem we włoszech za karpiem , teraz znowu spinning z braku czasu mam synka . Głownie wędkuje w okolicach Jasła na rzekach . Ryby jakie najczęściej łowię to szczupak , boleń . Pzdrawiam wszystkich i licze na kontakt zwłaszcza z wędkującymi w moich okolicach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto by stworzyć coś takiego, jak automatyczne przekierowanie, po zarejestrowaniu się do tematu "Przywitaj się"?

Dobry pomysł. Każdy po zarejestrowaniu otrzymuje powitalnego PW, dopiszę w nim linijkę nt. wątku "Przywitaj się".

Wtiam , pochdzę z Jasła i jak wielu z was jestem maniakiem wędkarstwa

Witam wszystkich nowo zarejestrowanych, tradycyjnie zachęcam do częstego odwiedzania i uczestniczenia w życiu PSW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników wędkowania! Jestem nowy i zielony w tym temacie ale podstawy jakieś tam są, mam nadzieje że przy Was się tu troche podszkole i bedzie lepiej. Narazie musze ogarnac to forum co i jak. Pozdrawiam :D

Witamy w naszych skromnych progach. Tutaj wszyscy się uczymy i szkolimy każdego dnia. Człowiek podobno uczy się całe swoje życie. A obsługę forum powinieneś ogarnąć szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pochodzę z Sanoka aktualnie mieszkam w Rzeszowie. Moje preferowane metody łowienia to "muszka" oraz wszelkiego rodzaju zasiadki, obojętnie czy to drapieżnik czy karpiowate. Aktualnie robię zwiady w okolicach Rzeszowa gdzie są fajne miejscówki. Jak pogoda się wyklaruje to walę nad Solinę oraz San. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Tomasz z Rzeszowa.

Mam nadzieje ze doswiadczenie Wasze pozwoli mi na zdobywaniu dalszych umiejetnosci i nauczenia sie czegos nowego.

Jak narazie lowiska pobliskie (na ile mi czas pozwala). Metody do gruncik, ale ochota jest na spining i mam nadzieje ze doradzicie mi gdzie mozna nauczyc sie tego rzemiosla

POzdrawiam i licze na porady z waszej strony :)

Edytowane przez TOMMY33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i Ja chciałbym się ze wszystkimi przywitać bo jestem kolejnym nowym użytkownikiem. Jestem z okolic Sanoka więc te rejony najczęściej odwiedzam, łowię na zróżnicowane metody, nie trzymam się stricte jednej. Chyba jak każdy tutaj uwielbiam wędkować i też często słyszę od bliskich osób, że to już choroba ale jeżeli to prawda to Ja chcę żyć z taką chorobą...:) Bardzo się cieszę, że mogę dzielić się z wami informacjami... Serdecznie Witam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.