Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Patryk, mieszkam w Bóbrce k/Soliny około 100metrów od J.Myczkowieckiego i 3km od J.Solińskiego. Łowie już parenaście lat, przeważnie na J.Solińskim i Myczkowieckim ale od 3 sezonów zacząłem łowić również metodą muchową na rzekach (San (górny, OS, dolny) Solinka, Wiar, Olszanka, Strwiąż i inne okoliczne) Zajmowałem się przeważnie łowieniem drapieżników na jeziorze ale z roku na rok coraz słabiej z nimi więc teraz wędkuję również za białą rybą.

Szczególnych okazów nie mam na swoim koncie jak na tyle lat wędkowania ale znajdują się ryby tj.;

Szczupak 75cm

Boleń 74cm

Sandacz 65cm

Troć 63cm

Kleń 54cm

Okoń 45cm

Pozdrawiam Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zapisałem. Mieszkam i pracuję w Przemyślu, na rybki najczęściej wybieram się nad San lub okoliczne żwirownie, od czasu do czasu także nad zalew Soliński. Cieszę się że trafiłem na stronki PSW - istna kopalnia wiedzy na temat interesujący mnie od wielu już lat - czyli wędkarstwo, a także wszystko to, co się z nim wiąże. Pozdrawiam i mam nadzieję, że czasem będę mógł podrzucić jakiś ciekawy wątek lub coś podpowiedzieć, choćby jaki jest stan wody w Sanie i czy coś "bierze":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , właśnie zalogowałem się dziś na portalu . Krótko się przedstawię-na imię mam Krzysztof jestem z Dębicy, lat około 45.Moją ulubioną metodą połowu jest spining i wszystkie jego odmiany, guma ,wobler ,texas rig ,drop shot, i koguty którym najwięcej poświęcam czasu robiąc je, testuje, ciągle wdrażam nowe pomysły i szukam nowych skutecznych wzorów. Pod kątem kogutów wymieniałem kilka razy sprzęt i w końcu przeszedłem na casta ,i tak chyba już zostanie -polecam i pozdrawiam wszystkich -kima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.