Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowy pochodzę z Tarnobrzega.Od dwóch lat spinninguję wszędzie gdzie sie da:Szymanowice,Wilcza Wola,Wisła,Koprzywianka itp.Wedkuję z brzegu i z pontonu. Szczególnie lubię łowić klenie na wiślanych przelewach.Tak więc witam.

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wędkarską brać :)

parę słów o sobie

Jarek, 33latka z mielca

Moja wizja wędkarstwa jest troszkę pokręcona, sama obecność nad wodą dość często mi wystarcza (wędka czy też aparat to tylko dodatki z których od czasu do czasu korzystam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wędkarzy jestem nowy jestem z mielca łowie intensywnie rok ale wędkarstwem interesuje się od dzieciństwa . Łowie karpie na metoda na kulkę proteinową w Rzemieniu na stawie nr 2 moje wyniki narazie nie są imponujące ale polecam stawy w rzemieniu przesiedziałem na nich całe lato . Największą rybę jaka tam złapałem jest karp 9,20 kg mam nadzieje ze w tym roku pobije swój rekord :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam na imię Daniel i mieszkam w Leżajsku. Przygodę z wędkarstwem rozpocząłem niedawno dzięki mojemu synkowi, który pierwszy załapał bakcyla. Po trudnych początkach w końcu i mnie pochłonęła całkowicie ta pasja. Nad wodą można nas spotkać głównie na zbiornikach w okolicach Leżajska. Moją ulubioną metodą połowu jest grunt i spławik. Mam nadzieję że też będę mógł coś wnieść do portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich.Pochodzę z Tarnobrzega.Wędkuję od kiedy pamiętam czyli jakieś 20+ latek.Za małolata łowiłem z ojcem przeważnie Wisła następnie kilka lat z Hiszpani w tym ebro wstyd się przyznać ale tylko raz, troszke łowiłem w paryskiej Sekwanie i nad Marne.Od lipca jestem na stałe w Polsce i do pierwszych mrozów przebywałem głównie nad Wisłą.Od miesiąca mieszkam w Rzeszowie i chce zacząć przygodę z Wisłokiem.Pozdrawiam wszyskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czas na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, a więc poprawę relacji Mateusz Porada - PSW. Dziękuję przede wszystkim moderatorom za przywrócenie mojego konta na PSW. Chciałbym przeprosić za zamieszanie związane z moją osobą z przed kilku miesięcy i obiecać, że już do takich i podobnych spięć nigdy nie dojdzie. Mam nadzieję, że rozpoczynając naszą współpracę od nowa wiele osób wyrazi chęć i zainteresowanie współpracy ze mną w przypadku redagowania artykułów, jak również koleżeńskich wyjazdów na ryby. Wyrażam również nadzieję, że na łamach PSW będą publikowane moje teksty. Jednocząc nasze siły i pasje możemy zdziałać naprawdę wiele. Dlatego proszę o Waszą przychylność, życzliwość i zrozumienie. Przyjmijcie szczere wyrazy przeprosin.

PS. Połamania kija w sezonie 2012!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak się przyznał przeprosił,podpisał się własnym imieniem i nazwiskiem więc sądzę że danie mu szansy nic nie kosztuje,tym bardziej że jest młody a każdy z nas był kiedyś młody i dziwne rzeczy opowiadał i robił ;) Tym bardziej że wygrywa zawody,zaczyna rosnąć na dobrego spiningistę także myślę że tematy przykre wobec jego młodej osoby się skończą :rolleyes: (ps.Mateusz jak podpadniesz na forum to sam osobiście Cie utopie na tym Łukawcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że nie było negatywnego przyjęcia Mateusza. Postanowiliśmy mu dać szansę powrotu na forum, chodź przyznaję łatwo nie było. Mam nadzieje, że nie będziemy żałowali tej decyzji. Witaj Mateusz i pamiętaj, że kolejnej szansy już nie będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.