Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów po kiju mam na imię Paweł mieszkam w małej wsi Połomia niedaleko zalewu Mokrzec.Wedkuje od dawna ale od 2 lat zaczołem na całego lubie spining i feder ,łowie przeważnie na Mokrzscu Strzegocicach i Wisłoce od Debicy po Brzostek :)

Witam i ja kolege cotam na Wisłoce i Strzegocicach po wielkiej wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na Strzegocicach to panowie jest nie najlepiej ale woda jest juz w miare czysta no bo Mokrzec to porażka ale jest nadzieja ze zaczną spietrzac wode w tym miesiącu a co do wisłoki to całkiem nie zle złowiłem już pare ładnych klonków i garbusów pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Forum

Mam na imię Paweł wędkarzem jestem od tego sezonu. Moją ulubioną metodą jest Feederek. Mieszkam w Nowej Sarzynie i łowię przeważnie na Sanie między Stare Miasto a Krzeszowem, jak również na naszej kochanej Trzebośnicy. W każdej wolnej chwili uciekam od rzeczywistości zabieram dzieciaka i wybieramy się na rybki łowie dla przyjemności nie dla mięsa większość ryb które złowię wypuszczam robię pamiątkowe zdjęcie i do wody.

P.S.

Największą frajda jest to ze dzieciak cieszy się z każdej złowionej ryby a im większa jest bardziej ambitniejszy i chętny do dalszych wyjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników i zapalenców wędkarstwa:).Mam na imie Piotr pochodzę z Dębicy i w tych rejonach najczęściej wędkuję.Moim ulubionym łowiskiem jest Wisłoka gdzie zaczynałem swoja przygodę z wędkarstwem około 15 lat temu.Mam nadzieję że wiele ciekawych rzeczy się dowiem o łowiskach w moich stronach jak i sam pomogę i podzielę sie wiedzą którą nabyłem przez te wszystkie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

jestem nowym uzytkownikiem forum :)

Mam na imie Mateusz i wedkuje od 3 lat...

Od dwoch lat lapie tylko karpie i amury metoda wlosowa...

Mam nadzieje ze moja skromna wiedza ktora nabylem w tym czasie okaze sie pomocna i w jakis sposob pomoge innym uzytkownikom w pelnym czerpaniu przyjemnosci z tego wspanialego hobby :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Rafał mam 17 lat i pochodzę z Nienadowej (miejscowość zaraz koło dubiecka). Jestem nowy na forum, zarejestrowałem się, aby pouczyć się o wędkowaniu. Ryby łowiłem ostatnio 2 lata temu i teraz od kilku dni zachciało mi się powrócić do łowienia. Na razie łowię tylko na spławik, ponieważ inaczej nie potrafię. Łowię nad Sanem w Nienadowej na żwirowni oraz niedaleko niej. Czasem chodzę na pobliskie stawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.