Skocz do zawartości

Złotka


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

My wczoraj z Tuna byliśmy sprawdzić co się dzieje za Złotce nim wpłynie do zalewu. Przeszliśmy duży odcinek w górę rzeki i nic. Nawet okonka. No nic. Kilka urwanych przynęt. Rzeka w pięknie. Fajne miejscówki sie porobiły i bardziej w góre tym lepiej. No ale bez ryb. Poziom wody był podniesiony ale bardzo szybko opada. mozna spokojnie łowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszego dnia wraz z Pigonem postanowiliśmy spenetrowac rzeczkę w okolicach Tarnawca. Pogada nie przypominała nadchodzącej wiosny, wręcz przeciwnie Powrót Zimimy. No cóż, ale co sie nie robi aby spędzic chwilkę swojego wolnego czasu nad wodą. Rzeka wyglądała obiecująco, piękne zakola... Po pewnym czasie wędkowania byliśmy zdziwieni, pomyśleliśmy sobie brak ryb w tych okolicach(może za duży poziom wody?) a pruszący śnieg dawał co raz bardziej o sobie znac. Zmieniliśmy miejsce połowu na okolice sklepu w Ożannie i tam pojawiły sie pierwsze okonki, moze wielkością nie zachwycały ale napewno poprawiły samopoczucie wędkujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziliśmy dzisiaj z Tuną Złotkę powyżej Ożanny, ja złowiłem trzy jazie i kilkanaście okonków. Tuna też miał kilkanaście pasiaków, leszczyka i miał jeszcze jakiegoś potwora którego nie oderwał od dna. Połowy utrudniał bardzo mocny wiatr, naszymi przynętami były paproszki, no i widziałem Bociana :). Pozdrawiam wszystkich Oktawian.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziliśmy dzisiaj z Tuną Złotkę powyżej Ożanny, ja złowiłem trzy jazie i kilkanaście okonków. Tuna też miał kilkanaście pasiaków, leszczyka i miał jeszcze jakiegoś potwora którego nie oderwał od dna. Połowy utrudniał bardzo mocny wiatr, naszymi przynętami były paproszki, no i widziałem Bociana :). Pozdrawiam wszystkich Oktawian.

Świetny montaż zdjęciowy , jazie też niczego sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś postanowiłem odwiedzic Złotkę poniżej zapory, w Ozannie moim łupem było kilkanaście okonków, oraz jedna małża. Przynętami były paproszki.:) Rzeczka wygląda obiecująco 8)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś po przyjściu z szkoły czekała mnie bardzo miła niespodzianka w domu, w końcu przyszły mi woblerki, natychmiast rozpakowałem przesyłkę, pooglądałem i wyruszyłem je wytestowac na Złotkę. Łupem padło kilkanaście pasiaków w tym 2 dosyc ładne. Nowe przynęty zdały pierwszy egzamin pozytywnie:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś w ramach wolnego dnia od nauki postanowiłem wybrac się na małą wycieczkę z wędką. Począwszy od Złotki a skończywszy na Sanie, na pierwszej rzeczce padło ponad 30 pasiaków, (początkowo liczyłem ale później mi sie znudziło 8) ) Na Sanie nie było już tak wesoło zanotowałem jedno branie:(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wieczorkiem wybrałem sie na Złotkę w okolicy sklepu w Ożannie, złowiłem kilkanaście pasiaków oraz dwa nie duże szczupaczki, wszystkie rybki pływają dalej ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj byłem na Złotce w Ożannie. Mile się zaskoczyłem, bo okonie których złowiłem około trzydzieści sztuk nie miały po 10cm tylko każdy z nich miał około 20cm lub więcej. Na koniec jeszcze udało mi się złowić Jazia około 30cm. :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam zamiar wybrac się nad złotkę poniżej zalewu a spustem przed "zacharą" potestować nową wklejankę i paprochy. Z racji tego że byłem tam około 15 lat temu mam pytanie czy jest tam jakaś rybka typu okoń, kleń ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.