Skocz do zawartości

PZW Rzeszów - niezgodna z prawem notka z 03.03.2015 i porozumienia na 2015


ocas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na stronie PZW Rzeszów ukazała się notatka z dnia 03.03.2015 r. w której PZW Rzeszów odmawia uprawnień do korzystania z porozumień międzyokręgowych tym członkom, którzy zmienili okręg z O/Rzeszów na inny, w 2015.

Zadzwoniłem do PZW Rzeszów i pani z którą rozmawiałem powołała się na uchwałę Zarządu w tej sprawie. Zadzwoniłem również do PZW O/Tarnobrzeg - bo jak wiadomo Rzeszów jest droższy i chciałem zmienić okręg i zaoszczędzić te parędziesiąt złotych - i tu mi mówią, że to kompletne bzdury. Że w treści porozumienia nie ma żadnego zakazu dla nowych członków. W wtorek mam dzwonić do prawnika PZW Rzeszów, w tej sprawie.

Z grubsza patrząc PZW Rzeszów przegina, chcą zatrzymać odpływ swoich członków, którzy powinni mieć prawo do odejścia - tam gdzie taniej czy lepiej. Wody są te same przecież (rzeki). Ale takimi metodami to przegięcie. Uchwałą Zarządu jednego okręgu regulować co mogą, a co nie członkowie innych okręgów? - nie trzeba prawnika żeby widzieć samowolę O/Rzeszów.

Swoją drogą nie robią tego inne okręgi co sugeruje, że ludzie będą odpływać z O/Rzeszów gdzie indziej, a nie odwrotnie. Widać gdzie indziej jest lepiej albo taniej.

Brak prawnika dał nam popalić w aferze z zostawieniem rybostanu w Żwirowni Poręby, a teraz takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie strażnik ma stwierdzić czy wydane przez PZW Tarnobrzeg/Lublin/Przemyśl..itd... porozumienie jest nieważne? jeśli na podstawie tego, że w legitymacji są znaczki Rzeszowa z 2014 to wystarczy wyrobić sobie nową legitymację :)

Edit;

ów jakie szczęście, że nie opłacam w Rzeszowie już od kilku lat :)

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.