Jump to content

Cichy kącik dla początkującego


kabulek

Recommended Posts

Dzień dobry!

Przejrzałem forum w poszukiwaniu dobrego łowiska komercyjnego dla wędkującej osoby po prawie 15 letniej przerwie, ale nie znalazłem jakiegoś zbiorczego tematu, jedynie tematy poszczególnych łowisk, w których nie do końca znalazłem to czego szukam.

W związku z rozpoczynającą się wiosną, chciałbym wyskoczyć z narzeczoną nad wodę i trochę powędkować. Ponieważ miałem długą przerwę w wędkowaniu, nie chcę pchać się zapalonym karpiarzom pod kije i przeszkadzać w zasiadce, dlatego proszę o krótką informację gdzie osoba taka jak ja może spędzić kilka godzin w ciszy i spokoju z dobrą szansą na złapanie paru rybek. Interesują mnie łowiska komercyjne, nie wymagające opłaconej karty wędkarskiej (samą kartę posiadam, jednak ponieważ ilość wyjazdów może być jednocyfrowa nie wydaje mi się, żeby jej opłacanie miało sens).

Wędkowałem głównie na grunt, rzadziej na spławik. Nie interesuje mnie bicie rekordów, ani napełnianie siatki mięsem (podejrzewam, że wszystkie ryby wrócą do wody), a kilogramowa ryba to dla mnie nie lada sukces :) Mieszkam w Rzeszowie i szukam łowiska w promieniu do 100km.

Jeżeli to nie jest miejsce na tego typu pytania, proszę administratora o przeniesienie tematu (jestem tutaj nowy).

Z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Jak byś się jeszcze przywitał w odpowiednim temacie to tez by źle nie było ... :)

Nie dobijaj młodego wędkarza;):D. Ja też wpadłem na forum przypadkiem, nie wiedziałem nic o zasadach i pozostałem do dziś. Młody trochę poczyta i za jakiś czas się ogarnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mogę śmiało polecić domek na stawie w Dębowcu... łowisko znajduje się około 70 km od Rzeszowa, niewielu wędkarzy a miejsce świetne, cisza spokój, łowisko praktycznie bez presji... właściciel ok, uważam że będziesz zadowolony, jak byś chciał się dowiedzieć czegoś więcej to pisz na priv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy