Skocz do zawartości

Telewizor do 1500 PLN SMART TV 40


buchu

Rekomendowane odpowiedzi

Trudny temat... Jedyne co mogę doradzić, to nie bierz mniejszego jak 42 cale bo za miesiąc, kiedy się przyzwyczaisz do jego wielkości będziesz żałował, że nie jest większy :) (chyba, że w jakąś wnękę Ci się nie zmieści) i żeby miał ramkę niewidoczną lub jak najcieńszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy ci koniecznie na smart tv i masz jedynie 1500zł to polecam kupić telewizor bez tego bajeru a dokupić później odtwarzacz np taki:

http://www.mediamarkt.pl/odtwarzacz-multimedialny-ferguson-fbox-2,id-984645?gclid=CLugzvOK5MUCFQrJtAodz3wAsw

Znacznie lepsze rozwiązanie niż wbudowane Smart TV - Android 4.4, masa aplikacji, wszystko hula jak należy, można dostać za 300zł. Ja bym poszukał plazmy Panasonica 42", może jeszcze gdzieś dostaniesz, w tej kasie powinieneś się zmieścić. Jakość obrazu nieporównywalna do tanich LEDów, mam 2 takie telewizorki to wiem co piszę ;) Problem niestety z dostępnością plazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie Koledzy z tą wielkością; trzeba wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia i odległość z jakiej będzie ktoś oglądał. Lepiej żeby Kolega mógł za parę miesięcy dalej sam przynęty wiązać ;)

Wszelkie nowości i bajery można odpuścić, bo to tylko wyciąganie kasy z kieszeni klienta, za rok będą warte może 30% tego co dziś.

Ja mam LG 42" i większego w tym pokoju bym nie chciał. Ma 3D i co z tego... nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci doradzę kolego @buchu co masz zrobić bo rok temu byłem w identycznej sytuacji; szukalem tv, przeczytałem dziesiątki opinii, znałem wszystkie marketingowe skróty i skończyło się na tym że demokratycznie mimo sprzeciwu żony i dzieci powziąłem decyzję, że telewizor to najmniej potrzebna rzecz w moim domu i od 11 miesięcy nie zakłucają mi spokoju programy na poziomie szamba. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci doradzę kolego @buchu co masz zrobić bo rok temu byłem w identycznej sytuacji; szukalem tv, przeczytałem dziesiątki opinii, znałem wszystkie marketingowe skróty i skończyło się na tym że demokratycznie mimo sprzeciwu żony i dzieci powziąłem decyzję, że telewizor to najmniej potrzebna rzecz w moim domu i od 11 miesięcy nie zakłucają mi spokoju programy na poziomie szamba. Polecam.

bronzo77 ale jaka decyzja zapadła;):beer:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych opinii i innych internetowych informacji taka historyja z dziś.

Stoję przed zakupem samochodziku. Oczywiście przeglądam tysiące samochodów opinii, testów i innych. W jeden dzień jest coś nie do zajechania w inny okazuje się że najgorszy model. Podjeżdżam do znajomych chłopaków którzy zęby na samochodach zjedli, i krótko ze mną temat.

"Jeden głupi siedzi i pisze drugi głupi siedzi i czyta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.