Skocz do zawartości

Kołowrotki RYOBI


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś miał do czynienia bądź słyszał jakieś recenzje kręciołków RYOBI innych niż Zauber i Excia? Jak wiadomo oba są bardzo dobre i trzymają fason.

Dostrzegłem dziś na allegro kilka innych modeli tej firmy z niższej półki cenowej i myślę czy by nie zakupić jakiegoś

http://allegro.pl/listing.php/search?category=13462&sg=0&string=Ryobi&order=p

Zastanawiam się czy są równie dobrze złożone i pracują równie dobrze jak ich drożsi koledzy. Jakakolwiek pomoc w tej sprawie mile widziana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to shimano daiwa i koniec tematu

Też tak myślę, ja osobiście używam shimano i jestem bardzo zadowolony, bardzo mocne i solidne kołowrotki. Nigdy nie miałem z nimi problemów. Shimano Super 4000 GT RA używam do ciężkiego łowienia około 10 lat i śmiga jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, ja osobiście używam shimano i jestem bardzo zadowolony, bardzo mocne i solidne kołowrotki. Nigdy nie miałem z nimi problemów. Shimano Super 4000 GT RA używam do ciężkiego łowienia około 10 lat i śmiga jak nówka.

Widzisz,a ja uzywam juz 7 lat niedocenianych kolowrotkow mikado runway 407 z wolnym biegiem i tez smigaly jak nowki. I tylko polowy z gruntu wiec hol silowy. A teraz szukam czegos wiekszego np. okuma travertine chyba, lub abu garcja cardinal lub cormoran antera. Oczywiscie prosze o opinie.

Edytowane przez robin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,a ja uzywam juz 7 lat niedocenianych kolowrotkow mikado runway 407 z wolnym biegiem i tez smigaly jak nowki. I tylko polowy z gruntu wiec hol silowy.

Ciekawy jestem ile by zostało z kołowrotka Mikado jakbyś używał go do spinningu tak często jak kolega Oktawian używa Shimano, prawdopodobnie Mikado po kilku miesiącach by się rozleciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile by zostało z kołowrotka Mikado jakbyś używał go do spinningu tak często jak kolega Oktawian używa Shimano, prawdopodobnie Mikado po kilku miesiącach by się rozleciał :D

Bardzo mozliwe,nie zaprzeczam. Napisalem o moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.