Jump to content

Moja Złota Rybka 2008 - konkurs literacki


wifer

Recommended Posts

Koniec sezonu wędkarskiego 2008 zbliża się wielkimi krokami. Jaki był? Lepszy czy gorszy od poprzednich? Zamieszczone zdjęcia w galerii Taaka Ryba świadczą, że wielu z Was przeżyło nad wodą ciekawe chwile. Z pewnością będą i tacy którzy z przygodą roku spotkają się w jego ostatnich godzinach. W końcu nie każdy odkłada wędki do szafy kiedy za oknem śnieg po kolana.

Jednakże wydłużające się wieczory i zbliżające się magiczne daty, których końcówką i początkiem roku nie brakuje, sprzyjają wspomnieniom, wyciąganiem wniosków z nabytych doświadczeń i podsumowaniom. Dlatego w najbliższym czasie zostanie ogłoszony PIERWSZY KONKURS PSW. Roboczo został określony jako "Moja przygoda z wędką 2008" Jak widać temat jest bardzo ogólny i nie ogranicza nikomu udziału. Warunkiem udziału będzie jedynie posiadanie konta na naszym FORUM.

Kierujemy go nie tylko do wędkarzy ale również do ich rodzin i znajomych, którzy w jakiś ciekawy sposób spotkali się ze sportem lub wypoczynkiem wędkarskim. Nie koniecznie musi to być opisana przygoda z wielką rybą, jednak ważne jest aby była to autentyczna historia, która wydarzyła się w ciągu obecnego roku.

Oficjalnie konkurs zostanie ogłoszony początkiem grudnia na stronie głównej NASZEGO SERWISU i na stronie PZW KOŁA Leżajsk. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie informacja o konkursie znajdzie się również w Biuletynie Miejskim. A wszystko to dzięki temu, że patronat nad Konkursem obejmie PZW Zarząd Koła nr 18 w Leżajsku. A skoro tak się stanie, można się spodziewać ciekawych nagród. Mam również nadzieję, że pulę nagród zwiększą spnsorzy, których usilnie poszukujemy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w przyszłym roku, więc mamy jeszcze trochę czasu na zebranie nagród a uczestników już teraz zapraszam do przemyśleń i przelania swoich przygód na "papier".

W tym wątku oczekujemy również na Wasze pytania.

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu otworzyłem ten wątek i spodziewałem się lawinowej reakcji - a tu cisza. Jakby nikt tego nie widział. Hmm - może temat za bardzo ogranicza się do ryby, wędki i wędkarza?

W takim razie może go nieco rozszerzymy? Np. zamiast konkursu na opowiadanie zrobimy konkurs na dowolną pracę literacką pod hasłem "MOJA ZŁOTA RYBKA 2008"?

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to, że albo wszystko jasne albo zupełnie obojętne. Ale nie bój nic Rybka. Napisz i wygrasz. Tylko co? Skoro do tej pory nie odezwał się żaden fundator, to pewnie ja coś zafunduję najlepiej - buzi icon_biggrin.gif

A skoro nie ma żadnych sugestii, propozycji, uwag, być może, oficjalnie konkurs zostanie ogłoszony w najbliższą niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Żarty żartami ale niektórzy mogą jeszcze w to uwierzyć icon_smile.gif

Prawda jest taka, że konkurs się odbędzie i z tego co do mnie trafiło, chętnych nie powinno zabraknąć. Z nagrodami też nie powinno być źle. Teoretycznie (na razie) będzie niezła pula i to nie byle czego. Najważniejsze, że całe zamierzenie stało się już oficjalne i zostało przyjęte przez Zarząd Koła icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koleżanki i Koledzy w miarę możliwości starajcie się rozpropagować w swoich środowiskach KONKURS. Jak mówi regulamin startować może każdy kto lubi spędzać czas nad wodą a czystość środowiska nie jest mu obojętna. Mogą to być więc Wasi znajomi, koleżanki, koledzy, bracia, siostry, rodzice, dziadkowie itd. itd. Każdy ma taką samą szansę na wygranie pierwszej nagrody icon_smile.gif Karta czy legitymacja wędkarska nie jest tu obowiązkowa.

Z A P R A S Z A M

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam już pierwsze prace. Dziwi mnie tylko to, że przypłynęły aż z północy. Koleżanki i koledzy z naszego regionu pewnie czekają na ostatnią chwilę.

W dalszym ciągu więc zachęcam do pisania i przesyłania prac. Im szybciej coś dotrze tym wyżej znajdzie się na stronie.

Link to comment
Share on other sites

...Znajdzie się "wyżej na stronie"... tylko, że chyba nie ważne - co jest wyżej - a to, co ciekawsze, prawda? icon_smile.gif Podejrzewam, że prac nie będzie aż tak wiele, by nie móc przeczytać wszystkich i skupiać się tylko na tych, które są "najwyżej". Czasami lepiej poczekać, bo zazwyczaj to co na końcu - to najlepsze icon_wink.gif)

pozdrawiam icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się, że ogłoszono konkurs literacki, chętnie wezmę w nim udział. Jestem jednak zmartwiona krótkim terminem. Na feriach wszyscy będziemy mieć dużo czasu i możemy stworzyć wtedy dużo ciekawych rzeczy. Czy można prosić o przesunięcie terminu składania prac?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się, że ogłosiliście konkurs literacki. Na pewno wezmę w nim udział. Proszę tylko, jeżeli jest to możliwe, o przesunięcie terminu. na feriach będziemy mieć dużo czasu i na pewno stworzymy coś fajnego.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, ferie w tym roku zaczynają się w lutym. Ale konkurs był ogłoszony miesiąc temu i czasu było sporo. Jednak jak będą będą jeszcze inne głosy to pewnie przesuniemy termin ale nie więcej jak o tydzień. Zobaczymy co na to powiedzą inni użytkownicy, bo dla jednej osoby nie chciałbym korygować regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pierwszy termin nadsyłania prac konkursowych minął, ale jak zaznaczyłem na stronie głównej, ostateczne zamknięcie tego terminu nastąpi 14 lutego a dzień później będziecie mogli poczytać i zagłosować na pracę która Wam się najbardziej spodoba. Jak do tej pory, nadeszło 6 różnych prac. Myślę że wielkiej tajemnicy nie zdradzę jak powiem że dwie z nich to opowiadania, dwie zawierają fraszki, jedna to wiersz i jedna to grafika. Niestety wśród uczestników nie ma ani jednej osoby z Leżajska icon_sad.gif. Nie ma też nikogo z Rzeszowa ani z Łańcuta. No ale jest jeszcze dwa tygodnie czasu żeby ratować honor tych środowisk.

Osobiście wszystkie prace bardzo mi się podobają no i już mogę powiedzieć że będzie problem z wyborem tej naj...

Każda jest zupełnie inna i każda ma w sobie to coś.

Dla porządku przypominam jeszcze, że aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć konto na naszym forum choć nie ma konieczności posiadania karty wędkarskiej.

I jeszcze jedno - czytajcie REGULAMIN

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy