Jump to content

Fundatorzy nagród Pierwszego Konkursu PSW


wifer

Recommended Posts

Jak można przeczytać w poprzednim wątku, w przyszłym miesiącu zostanie ogłoszony Pierwszy Konkurs PSW. Będzie to konkurs literacki na najciekawszą historię, która wydarzyła się (lub wydarzy) w ciągu obecnego roku, związaną z przygodą z wędką.

Konkurs ma charakter otwarty.

Jednakże aby zachęcić do nadsyłania prac i odpowiednio zmotywować uczestników, przydało by się aby pula nagród byłą odpowiednio interesująca.

Ten wątek jest przeznaczamy wyłącznie dla sponsorów nagród. Mam nadzieję, że wpisów i deklaracji ich przekazania nie zabraknie.

Tu można też zamieszczać fotografie nagród.

Fundatorem może być każdy. Zarówno osoba fizyczna jak i firma czy sklep. Ważne jest aby przekazane przedmioty mogły dać zadowolenie przyszłym laureatom.

Wszystkich Z A P R A S Z A M do włączenia się w promocję wędkarstwa i twórczości literackiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za trzecie miejsce nagród od siebie nie przewidziałem ale jeśli będzie to kobieta o wymienianych już kiedyś walorach to umówimy się na kolacje icon_biggrin.gif Jeśli będzie to mężczyzna to zostanie on Honorowym członkiem Bandytów z Ożanny Ciprinus Team icon_biggrin.gif

Teraz na poważnie. Przewidziałem również nagrodę specjalną. Nagroda będzie przydzielona osobie stawiającej pierwsze kroki w wędkarstwie. Osoba ta musi być z naszego województwa. Tą nagrodę przydzielę według własnego upodobania. Jeśli w konkursie nie będzie brała żadna osoba spełniająca tych wymagań to nagroda specjalna nie zostanie przydzielona. Przejdzie ona do puli następnych konkursów bądź zostanie ofiarowana któremuś z młodych userów Naszego forum. Nagrodą specjalną jest wędka spinningowa z włókna szklanego firmy Dragon o długości 3m i 10-30g. Nie jest to dzieło sztuki i dlatego chcę aby trafiło do osoby młodej, która nie jest w stanie zakupić własnego sprzętu.

Link to comment
Share on other sites

No to pierwsze nagrody już się pokazały. Dzięki w imieniu przyszłych laureatów Siksa icon_smile.gif

Ciekawy jestem co dorzuci Zarząd Koła icon_wink.gif . Na pewno na obietnicach się nie skończy. Radzę zabierać się do pisania bo czas ucieka a zyskać można naprawdę wiele. Z tego co jest przeznaczone dla najlepszej pracy powinien być zadowolony nawet najbardziej wybredny uczestnik. Aż żałuję, że sam nie mogę wziąć udziału icon_sad.gif.

Wiele też będzie zależało od ilości przysłanych prac. Im więcej ich spłynie tym pula nagród będzie ciekawsza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szanowni fundatorzy nagród konkursowych, weźcie pod uwagę, że wśród uczestników będą nie tylko wędkarze. Poza tym z tego co już nadeszło widać, że rozpiętość wiekowa sięga kilkudziesięciu lat. No i jeszcze ze dwie trzy prace i Panie będą dominowały icon_wink.gif

..."PANOWIE CO Z WAMI JEST"...

Link to comment
Share on other sites

Dziś na zebranie przyniosę Dzieje Leżajska, udało mi się pozyskać tę książkę od sponsora.

Jeżeli wśród uczestników konkursu nie będzie osób poniżej 18-roku zycia możliwe będzie pewnie zwrócenie się o "znany wyrób leżajski" do Wodza mojej Firmy.

PS: jak by brakowało prac to zgłaszam do konkursu trzytomowy tasiemiec o tytułach (w nawiasach adresy):

lezajsk18 (http://www.pzw.org.pl/1295/), wksrzeszow (http://www.pzw.org.pl/1320/), ssrleżajsk (http://www.pzw.org.pl/1324/).

*

icon_wink.gif)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie ma obawy o frekwencję, prac nie zabraknie. Gorzej ze sponsorami. No i zaczynają pojawiać się problemy techniczne. W każdym razie jutro zamykam listę a w niedzielę bez względu na formę wizualną będzie można poczytać. A będzie co. Ja choć jako jedyny obeznany jak na razie z treścią, w przeciwieństwie do Siksy nie potrafię wskazać faworyta. Liczę, że czytelnicy i powołane na ostatnim zebraniu zarządu koła - jury, pomogą wybrać te trzy najlepsze. Najgorsze w tym w2szytkim jest to, że ja nie widzę ani jednej gorszej. icon_wink.gificon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jako, że jestem fundatorem pewnej części nagród w konkursie ogłaszam wszem i wobec, że pracy Dawida Rączki nie biorę pod uwagę, choćby zalogowało się jeszcze stu jego znajomych i znajomych tych znajomych. Bacznie obserwuje proces zakładania kolejnych kont z oddawaniem głosów, wiec kolejne wykluczenia są prawdopodobne. Sprawa jest rozwojowa i w celu dobra śledztwa odmawiam udzielenia dalszych informacji. Parafrazując nazwisko Dawida mogę śmiało powiedzieć, że tutaj "Rączka Rączki nie myje" Sorry Dawid ale trochę przyzwoitości by się przydało.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Nie rozumiem dlaczego Dawid Rączka został wyeliminowany z konkursu. Nauczycielka języka polskiego propagując ten konkurs sugerowała by znajomi uczestników konkursu zapoznali sie z pracami, utworzyli swoje konta i oddali głos na prace ich zdaniem najciekawszą. Więc co w tym złego że dziecko rozpowszechniło wśród swoich znajomych wiadomość o tym że bierze udział w tym konkursie. Co w tym nieprzyzwoitego?? Kto w takim razie ma głosować na prace jeśli nie znajomi uczestników?? Po co wiec w ogóle ogłaszać jakiekolwiek głosowania?? Chyba konkurs jest ustawiony i zwycięzca już z góry przewidziany, skoro eliminuje sie osobę która ma w pewnym momencie ma najwięcej głosów.

Skoro pisze Pan:

Bacznie obserwuje proces zakładania kolejnych kont z oddawaniem głosów, wiec kolejne wykluczenia są prawdopodobne.

Wiec w takim razie w kolejnych krokach będziecie odrzucać kolejne osoby, tak?? To kto w takim razie wygra??

Dziwne dla mnie jest to że zmienia się zasady gry w czasie trwania konkursu! Wszakże wszystko jest zgodne z regulaminem. Na prace Dawida głosowali przecież zalogowani użytkownicy forum.

Podirytowana...

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, nie rozumiesz bo czytać nie potrafisz. Gdzie jest napisane, że został wyeliminowany? Który mądry tak napisał? Pierwszy na niego nakrzyczę!!! Jakbyś poświęciła troszkę więcej czasu na poczytanie zawartości tego forum niż czas poświęcony na oddanie głosu na pracę Dawida to byś wiedziała, że nagrody funduję Zarząd Koła i on jest głównym sponsorem. Była również możliwość aby zalogowani użytkownicy przeznaczyli jakieś nagrody do puli. Z tym, że to już oni decydują do kogo trafią nagrody. Tak się składa, że ja jestem takim sponsorem i poinformowałem, że pracę Dawida nie biorę pod uwagę z wyżej wymienionego powodu. To samo spotka każdą pracę, na którą będą oddawane w ten sposób głosy. A to nie oznacza, że praca Dawida została wyeliminowana z konkursu. Praca jego jest aktualna i można oddawać na nią głosy ale bez szans na nagrody, które ja sponsoruje. Nie zapomnij poinformować swych koleżanek aby oddały głosy. I nie jestem żadnym Panem, Panowie to mi skaczą po zapałki do kiosku.

Gratuluje nauczycielce Dawida pojęcia o zdrowej rywalizacji, uczciwości i tym wszystkim co powinno wpajać się dzieciom. Chyba uczciwością nie jest wykorzystywanie luk w prawie i jakichkolwiek innych przepisach? Przypominam, że konkurs nie jest na największą ilość znajomych. Takie rzeczy to na Naszej Klasie.

Ps. Teorie spiskowe są teraz bardzo trendy icon_wink.gif

PS2. Witam na forum agatę398 i dziękuje za oddanie głosu na pracę Dawida. Życzę miłego korzystania z forum i zachęcam do dzielenia się swą bogatą wiedzą wędkarską. Zachęcam do pisania artykułów i relacji z wypraw wędkarskich oraz uczestnictwa w licznych zlotach wędkarskich. Jestem przekonany, że twa przeogromna wiedza na temat wędkarstwa przyda się w celu propagowania etycznego i nowoczesnego wędkarstwa.

PS3. To jest forum WĘDKARSKIE.

PS4. Wybacz Wifer ale musiałem to napisać. Szanuję Twoją pracę włożoną w organizację konkursu i stworzenie regulaminu. Szanuję, również tych wszystkich, którzy napisali swe prace. Szanuję i Dawida, który w swej młodzieńczej fantazji zagalopował się za daleko. Szkoda tylko, że osoby od niego starsze mu tego nie wyperswadowały, szczególnie jego nauczycielka.

Link to comment
Share on other sites

To jest forum wędkarskie. Są tu ludzie łowiący ryby, więc ja się pytam co masz wspólnego z wędkarstwem? Oczywiście nie zabraniam Ci brania udziału w życiu forum. Jednak ty i reszta towarzystwa zalogowała się tylko dlatego aby oddać głos. Na tym się kończy wasze uczestnictwo na tym portalu. Inni użytkownicy są tutaj w celu wymiany informacji, podnoszenia swych umiejętności wędkarskich i czegokolwiek związanego z wędkarstwem, bądź tak jak ja czepiania się innych. Nauczycielka Dawida zachęcała do rejestrowania się na forum i oddawania głosów na pracę, która jest najlepsza. Nie wspominała chyba o tym, że należy oddać głos na pracę Dawida? Nie oszukujmy się ale wasze głosowanie tak wygląda. Ilu z was przeczytało inne prace? To nie jest konkurs na Miss Nowin. Głosowanie jest po to aby wybrać najlepszą pracę, wasza działalność robi dokładnie na odwrót. Jakbyś poświęciła więcej czasu na poczytanie regulaminu to byś wiedziała, że decydujący głos ma Zarząd Koła i to on przyzna nagrody. Nie będzie miało znaczenia, że Dawid zdobędzie 100 głosów. To jest jedynie wskazówka do podjęcia decyzji, którą wy przeinaczacie.

Link to comment
Share on other sites

No i chyba wszystko jasne. Tylko po co te emocje. Wystarczyło by poczytać to co było napisane wcześniej.

Może gdyby wędkarze byli trochę odważniejsi i stali się bardziej aktywni, nie było by takich problemów.

Nagrody ufundowane przez Siksę i Wiślaka są ściśle związane z wędkarstwem i to raczej zaawansowanym, więc wielkiej radości i tak by nie sprawiły osobie znającej to hobby,(że tak się wyrażę) z daleka.

Nie zniechęcajmy więc Dawida i innych bo może się okazać w przyszłości bardzo aktywnym korespondentem. Podobnie jak inni jego przyjaciele.

Link to comment
Share on other sites

Doszły do mnie informacje, że mój ostatni post nie został przyjęty z entuzjazmem w pewnych kręgach. Nie do końca tego rozumiem ale poczuwam się do winy i przepraszam Wszystkie osoby, które poczuły się urażone.

Link to comment
Share on other sites

No no - a na początku wydawało się,że konkurs przejdzie bez echa.A jednak.W trakcie gdy przeglądam forum już widzę dwie następne osoby.Kont przybywa-dobrze to czy źle? Dla mnie ważne jest aby na forum przybywało ludzi związanych z wędkarstwem i coś na forum wnoszącym lub chcącym się tu czegoś nauczyć.To moje zdanie - a głosowaniem nie zaprzątam sobie głowy - komisja zrobi swoje.

Wifer- wyślij mi adres na priv, abym mógł wysłać fanty.

Link to comment
Share on other sites

Się porobiło.

Ale swoją drogą takie konkursy są bardzo pożyteczne. Liczba użytkowników sie bardzo szybko zwiększa, więc zaniedługo będziemy dorównywac ogólnopolskiej stronie WCWI:)) Tylko szkoda ze z spośród wszystkich zarejestrowanych użytkowników taki mały procent z nich wypowiada sie na forum.

Link to comment
Share on other sites

Racja, ale może są trochę onieśmieleni i trzeba by ich jakoś wciągnąć w dyskusję, tylko trochę mniej emocjonalną icon_smile.gif za to bardziej konstruktywną.

A może otworzyć nowy wątek ph. "Dlaczego się zalogowałeś?" ciekawe czy ktoś by się odezwał?

Link to comment
Share on other sites

Wiec w takim razie w kolejnych krokach będziecie odrzucać kolejne osoby, tak?? To kto w takim razie wygra??

Pani gosiu_stopka najwyraźniej wygra znajomy (brat/siostra kuzyn/kuzynka) siksy.

Przeczytałam wszystkie prace (Praca Tego chłopca była jedną z lepszych). Tak się zastanawiam, po co w ogóle jakieś głosowanie, skoro odgórne władze i tak sami chcą wyłonić zwycięzcę?

No cóż, czasem tworzy się "reguły po ustaleniu reguły"...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy