Jump to content

Krzywo zamocowana przelotka


mukuz

Recommended Posts

Witam. Kupiłem kijek cormoran ulf i mam z nim problem. Jedna z przelotek jest krzywo położona i zastanawiam się czy to będzie miało jakiś wpływ na odległości rzutowe? Na łączeniu słychać też dziwne stukanie(dzwonienie:D) bez względu na to czy kij jest rozłożony czy nie. Warto reklamować takie coś? Dzięki:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Trochę krzywo to delikatnie powiedziane :rolleyes: Na zasięg rzutu to raczej nie będzie znacznie wpływało ale ja itak bym na Twoim miejscu reklamował - niech robią wędziska jak się należy a nie takie buble na rynek wypuszczać :cool:

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłem sobie przenieść posty do działu sprzętowego.

Jeżeli kij jest nowy to się nawet nie zastanawiaj tylko reklamuj, nie jest to kij do ciężkiego łowienia, przeciążeń kto wie jakich nie będzie blanku nie uszkodzisz ale możesz mieć potem problemy z odsprzedaniem takiego kija, ja bym się nawet nie zastanawiał tylko oddał go sprzedawcy, jeżeli kupiłeś przez net to zażądałbym zwrotu kosztów wysyłki, sklep chyba widział co wysyła, mógł wysłać pełnowartościowy sprzęt. Dodatkowo to stukanie, tez nie jest normalnym objawem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy