Skocz do zawartości

Złota Rybka


lenox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Byłem 4 dni w tym miejscu , okolica super , widoki również i bardzo blisko do wędek z domku to i można odpoczywać , co do ryb na federka łapałem głownie karpiki 1- 2 kg w zasadzie kroczki  , zdarzyły się też leszcze. Na ciężki grunt pelet/ kulki  to karpiki 3-4 kg   w sumie gdzieś z 7  no i jeden większy karpik 8 kg  . Widziałem piękne 10 kg amury  i potężne karpie  ale ciężko było trafić w gusta :D  Drapieżnik jest i to całkiem sporo  mnóstwo złapanych sandaczy około wymiarowych i małych szczupaków , na pewno jest też sum duży którego można upolować .  Wypoczynek pierwsza klasa  , miło spędzony czas z rodziną i rybki w tle :) Tak mi się spodobało , że chyba wrócę za rok na kolejnym urlopie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak mi smaka narobiłeś, że dziś żona zrobiła na mniejszy domek rezerwację w sierpniu :) Pytanie mam, czy stanowisko przed domkiem należy do domku czy wynajmując domek musisz gdzieś chodzić po stawie? :) Bo ze zdjęć widać że tam jakaś siatka jest przy stawie, czy to tylko złudzenie optyczne? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden staw jak kolega wyżej napisał. Chociaż za drogą gdzie stoją dwa domki jest kolejny większy staw. Nie wiem czy tam wolno łowić czy nie, ale faktycznie miałem wrażenie, że część zdjęć robionych jest właśnie na tamtym stawie. Np. pomost, na tym mniejszym nie widziałem nigdzie pomostu, a na tym większym za drogą jest dostępny

Ogólnie miejsce bardzo urokliwe... Podczas pobytu nie złowiłem może zbyt wiele ryb ale było kilka takich 1-2kg, jedna 3 oraz 6 i 8 kg. Zaliczyłem kilka spinek. Faktycznie miejsce do łowienia jest fajne przy mniejszym domku, nie wyobrażam sobie np 4 wędkujących przy tych większych domkach, nie dość że przesmyk, to skarpy no i teraz z 3 stron obsiana kukurydza w sumie uniemożliwiająca rozbicie namiotów, biwaku ...

Ale polecam bo naprawdę fajne miejsce na odpoczynek :) Na pewni tam jeszcze wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.08.2016 at 13:24, Michał82 napisał:

nie wyobrażam sobie np 4 wędkujących przy tych większych domkach, nie dość że przesmyk, to skarpy no i teraz z 3 stron obsiana kukurydza w sumie uniemożliwiająca rozbicie namiotów, biwaku ...

 

Kiedyś już pisałem że nie jest to typowe łowisko karpiowe,ale agroturystyka z możliwością wędkowania.Nie ma tam stanowisk i nigdzie nie jest napisane że łowimy tylko przed domkiem.Skarpa jest tylko po jednej stronie przesmyku i została podniesiona,aby San nie podlewał domków,zresztą dwa kolejne w drodze.

A  sam przesmyk i okolice to najlepsza miejscówka.Nie trzeba walić w hektary żeby coś złowić.Wystarczy chlebek i jazda.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.