Jump to content

Spining pod klenia


ciopson

Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić jakiś rozsądny kijek pod klenia. Z racji ograniczonego czasu na wyjazdy nad San i ulubione muchowanie postanowiłem porzucać troszkę za kleniami na Wisłoku w okolicach Strzyżowa. Dlatego poszukuję jakiegoś kija (kołowrotek jeszcze się ostał pod spining :)) zakupię również kilka woblerków pod klenia najlepiej hand mady znane i lubiane przez klenie. Czy możecie coś polecić ciekawego? Kwota jaką dysponuję to powiedzmy do 150 zł za kij może być używka reszta na przynęty :)

Link to comment
Share on other sites

Ja używam Mikado NSC Light Spin, bardzo fajny kijek na klenia, fajne ugięcie, mało spadów. Można rzucać daleko nawet lekkimi przynętami, dobrze radzi sobie z obrotówkami w prądzie. W serwisie na A. w wersji 5-20g (taka jak moja) za 155 zł. 250 cm długości. Moim zdaniem warto.

Link to comment
Share on other sites

Witam ja zaproponowal bym Ci Daiwe Exceler 2.7 3g-18g bordzo fajny kijek bardzo czuły i pelny nie wklejanka cena jaka mnie interesuje to 170 zl kij w idealnym stanie jak masz pytania pisz na priv dogadamy sie możemy rownierz się zdzwonic numer podam ci na priv jak bedziesz zainteresowany.

Pozdrawiam Tomek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam

Poszukaj na portalu OLX.pl ( dawniej tablica) wędkę firmy Fujitsu Samurai długość 2,45 do 18 g, ktoś ze Skierniewic sprzedaje je hurtem

, kupisz za 100 plus poczta i bardzo fajny kijek.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy