Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny po robocie dały łącznie 7 kleni w przedziale 32-37. Woda trochę podniesiona i trącona, ale do łowienia. 

No i sarenke spotkałem :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio to pogonilem gości co po żwir przyjechali. Sytuacja była napięta jak baranie jaja. Ich 2 ja sam, jak zobaczyli że robię im zdjęcia to przyszli porozmawiać, było nie przyjemnie ale jak zobaczyli że nie odpuszczę i że mam gaz i nie żartuje, bo powiedziałem, że dzwonie po policję to odpuscili. Bałem się trochę o auto, ale było dobrze schowane. 

Trochę laze po Wisloce i widzę jak goście walą w łeb praktycznie wszystko i się zastanawiam czy nie wstąpić w szeregi straży i postraszyc tych dziadów. 

Panowie z Jasła ktoś chętny do ochrony naszej rzeki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 wędki, 2 na żywca i na grunt z wiśnia to z legalnym łowieniem nie ma za wiele wspólnego. 

Pytam raz dziadzia kolo Debowca jak dziś wyniki a ten mi pokazuje całą siate max 25 cm kleni i mi mówi ze na mielone to będzie dobre. 

No k**** mac, bez jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rafaello napisał:

Tylko wysokie i nieuchronne kary,z pijanymi kierowcami i piratami drogowymi typu Frog sobie poradzono,to i z takimi zachowaniami tez by sobie poradzili,tylko trochę chęci ze strony osób za to odpowiedzialnych.

Z tym Przykładem FROG przesadziłeś !!!

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Pirat-drogowy-z-Warszawy-uniknie-jednak-kary-z-powodu-przedawnienia-zarzutow,wid,18409439,wiadomosc.html?ticaid=1177ab

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 nad wodą. Pogoda barowa, co jakiś czas mzawka i wiatr. Woda niska i klarowna, lowilo mi się dziś średnio. Ryby współpracowały niechętnie. Kilka 30 - stek , parę maluchów i 2 wymeczone 40stki. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłoka jeszcze podwyższona, ale klenie gryzą.

W końcu udało się wyskoczyć nad wodę. Młodzieży Bardzo dużo,  a z podrostkow to kilka szt 35-37cm. 2 szt +40.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę weekend na górskiej Wisloce. Rewelacji nie było. Kilka małych pstrągów, kilkanaście średnich kleni i jeden pod 40 cm. 

Na 3 dni łowienia szału nie było. Dziś porzucalem chwile i dałem się wyciągnąć do lasu, efekt zadowalający. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa dni poznawałem Wisłokę. Powiem szczerze, iż rybki z tej rzeki miło mnie zaskoczyły. Jako, że nie znam żadnych miejscówek to wziąłem bolonkę w rękę i w drogę. Wybrałem rwące odcinki z naturalnymi przeszkodami i kawałki trochę spokojniejszej wody. Efekt to kilkanaście wymiarowych kleni, duże certy, kilka świnek a raczej świń po 50cm i mała brzana. Dodatkowo uwiesiły się dwa ładne okonie i kilka sporych płoci, krąpi i leszczyków. Nie widzę żeby ta rzeka odstawała od Wisłoka. Dodatkowo jak dla mnie jest to wiele większa woda niż Wisłok. I co najważniejsze nie muszę wąchać smordu jak z pod mostu Lwowskiego mimo, że wędkowałem na terenie miasta, wędkarzy mało oraz spokój i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny wypad 6 sztuk z tego 3 wymiary i spotkałem szkielet naprawdę spory na żywo szkoda pewnie jako żywy to był wspaniały okaz

wszystko w okolicach Mielca

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wisłoce coś się dzieje panowie?Bo na Wiśle lipa-poniedziałek deszcz,wtorek lekko wezbrana-kawa z mleczkiem,przewóz towarów typu 'bobrowe wyczyny"czyli pocięte gałęzie,konary,trochę śmieci,piana 0 brań.Czwartek inne miejsce woda nadal wysoka,główki przelane,mętnawa z tym że już takiego dziadostwa nie płynęło,2.30godz siedzenia dalej 0,tylko bolenie widoczne.Jedyna pociecha,że na drugim brzegu łowiło 5 gości (czyli 10 wędek)z takim samym skutkiem jak ja,nic nas tak nie cieszy jak fakt,że u kogoś też "nyndza":D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2016 at 06:52, apioo napisał:

 

Byłem dzisiaj w okolicach stawów w Błażkowej. Nie bywam tam specjalnie często, także zadam pytanie: na moście pontonowym osadziło się mnóstwo gałęzi i jeszcze więcej śmieci, czy to sytuacja standardowa dla tego miejsca? Brudno, brzydko i śmierdzi, brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czy na tą hołotę (bo inaczej nie można nazwać pseudo ,,wędkarzy'' mających przepisy, opłaty i innych w głębokim poważaniu) łowiącą pod samym progiem w Mielcu nie ma żadnego sposobu ? Nie mam już sił i nerwów na tłumaczenie że nie wolno itp. Dlaczego tam się nie pojawia jakaś straż rybacka? Wydaje mi się, że to już jest przyjęte za standard w tym miejscu, może gdyby każdy zwracał im uwagę to by sytuacja troszkę lepiej wyglądała. Jest jakaś instytucja do której to można zgłosić żeby skutecznie interweniowała? Wątpię -jeżeli jestem w błędzie proszę mnie oświecić. Człowiek po pracy chce się zrelaksować i odpocząć a tu nerwy nie pozwalają jak się na to patrzy :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.