Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio moczyłem kija i nic się nie dzieje jeszcze... oto fotki...

:confused::confused:

no ja nie byłem na lodzie jeszcze...:P

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum. Łowię głównie na Wisłoce,Ropie i Sanie. Ostatnio z braku czasu coraz rzadziej. Mam pytanie do kolegów łowiących na Wisłoce na odcinku Jasło- Pilzno. Jak oceniają sytuację po powodzi ? Bo moim zdaniem jest dużo gorzej niż wcześniej? Łowił już ktoś na tym odcinku w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM łowie na Wisłoce w okolicach Pilzna i górę rzeki aż do Kołaczyc moim ulubionym odcinkiem który odwiedzam ze spinem to okolice Dęborzyna, Przeczycy i Brzostka jeżeli chodzi o rybostan to nie narzekam myślę ze duża woda strat nie narobiła a może pomogła przybyło pstrąga na pewno i szczupaka,sandacza mój rekord z tamtego roku to 51cm kropka złowiony w Przeczycy wyżej mostu tak że zle nie ma ;) w tygodniu mam zamiar wyskoczyć w poszukiwaniu kropka to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz spotkałem tam ekipę z Krosna i mówili że zarybiali lipieniem ja nie spotkałem ale byłem świadkiem jak koleś złowił tam lipienia to pewnie są.Mówili ze maja tam zrobić odcinek specjalny ale czy to prawda:rolleyes:jednego jestem pewien i bardzo mnie to cieszy ze spotkałem tam dużo ludzi i nikt nie zabierał tam złowionych ryb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłokę w okolicy N. ŻMIGRODU ZNAM JAK WŁASNĄ KIESZEŃ. Z pstrągiem bardzo kiepsko właściwie jest do pierwszych upałów -późniek kłusownictwo na całego. Największe pstrągi z tego odcinka nie przekraczają 40cm. Co do lipienia to od kątów w górę rzeki ale też bez rewelacji 35cm to już kardynał w tej wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłokę w okolicy N. ŻMIGRODU ZNAM JAK WŁASNĄ KIESZEŃ. Z pstrągiem bardzo kiepsko właściwie jest do pierwszych upałów -późniek kłusownictwo na całego. Największe pstrągi z tego odcinka nie przekraczają 40cm. Co do lipienia to od kątów w górę rzeki ale też bez rewelacji 35cm to już kardynał w tej wodzie.

a co tam można jeszcze złowić?

czy jest Brzana, Świnka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnki jest troszkę ale to zależy od roku. Ciężko im wędrowac w górę rzeki bo zatrzymuje ich brak przepławki na Wisłoce w Jaśle na kracie. Co do Brzany to mogę powiedziec ,że na wysokości N.ŻMIGRODU prawie wogóle jej nie ma. Klenie te większe tylko w głębokich miejscach i bardziej od Żmigrodu w stronę Jasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak na Wisłoku na Wisłoce także ryba już szaleje. Byłem dziś na mieleckim odcinku porzucać za kleniem. Woda bardzo niska i stosunkowo przejrzysta. Wszędzie żerujące i trące się rybki. Widziałem dwie świnki tak pod 50cm każda :eek:

Złowiłem 4 ładne kleniki ok 35cm i jaziolca 40cm. Bonusowo zaczepił się szczupaczek 60cm i pani sandaczowa myślę że 80cm. Dała mi popalić :D

Wszystkie rybki w dobrej kondycji wróciły do wody. Wszystko na 0,18mm i woblerek corona fishing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.