Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

mimo, ze jazia można w jakimś tam stopniu uzna za drapieżnika, to zgadzam się z Tobą, mogliby zarybiac typowymi drapieżnikami, mam tu na myśli szczupaka, którego w mojej opinii jest trochę za mało w Wisłoce, z tego co pamiętam to rok temu tez zarybiali jaziem i tez w tym samym miejscu, wtedy trafiło się nawet, w materiale zarybieniowym, sporo pomarańczowych odmiany jazia, widok był fajny jak wśród stad uklei pływały pomarańczowe rybki niczym z oczka wodnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. w najbliższych dniach chciałbym się wybrać na Wisłokę tylko nie wiem za bardzo od czego zacząć... spining czy może grunt?? i w gdzie są dobre miejscówki?? mam zamiar zacząć wędkowanie od mostu samochodowego w Mielcu

Niewiele łowię na Wisłoce więc niezbyt mogę pomóc. Na pewno w okolicach mostu nie ma zbyt wielu miejsc. Prędzej rejon kładki, ujście kanałku, złotniki. A czy spin czy grunt to już chyba Twój wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z kolegą na Wisłoce w okolicach Pustkowa. Ja wędkowałem na spławik i pickera kolega na feedera. Efekt marny kilka ledwo wymiarowych cert,i jeden kleń. Jedno ,,coś,, większego ,ale się szybko spieło . Bliżej zachodu słońca coś zaczęło się dziać ,ale brania były nie do zacięcia:confused:. Słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z kolegą na Wisłoce w okolicach Pustkowa. Ja wędkowałem na spławik i pickera kolega na feedera. Efekt marny kilka ledwo wymiarowych cert,i jeden kleń. Jedno ,,coś,, większego ,ale się szybko spieło . Bliżej zachodu słońca coś zaczęło się dziać ,ale brania były nie do zacięcia:confused:. Słabo.

Chyba sie spotkaliśmy byłem ze spinem okonek mi wyszedł do blaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

byłem w niedzielę na "kładce" sprawdzić co się dzieje .. woda niska, lód przy brzegach nie zalegał jedynie mniejsze ilości w miejscach gdzie uciąg wody jest bardzo mały.. da się wędkować ;) ale nie wiem jak z rezultatami ponieważ nie spotkałem żadnego wędkarza którego mógłbym o to zapytać ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.