Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się ... stałe kontrolowanie tego odcinka bardzo by się przydało tym bardziej, że jest to ciekawy odcinek do zabaw z kleniami kiedyś tam był jeszcze okoń.. teraz jakoś nie mogę na niego trafić... dużo starszych "wędkarzy", którzy biorą co popadnie dożyliśmy czasów kiedy to młodzi powinni uczyć starszych wędkarskiego zachowania nad wodą. Raz spotkałem się nawet z gościem, który powiedział mi tak.. "zabrali mi Rzemień teraz będę brał co popadnie" ...żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no dzióbały, dzióbały, mój największy miał 38cm, poza tym sporo takich podrostków po 25cm, fakt, w tym roku i mi brakuje okoni na kilka wypadów tylko jeden się trafił, może za wcześnie na nie. Dzisiaj ostatnie podejście przedświąteczne, trzeba coś złapać na stół świąteczny:D oczywiście żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam w planach wybrać się z kolegą na "dziurę" koło 14 - 15.00 :D Jak wyprawa dojdzie do skutku to napisze, jak było. Ale teraz Wisłoka jest piękna. Byłem czysto rekreacyjnie rowerkiem pare dniu temu to wypas. Słoneczko, woda dobra. Marzenie normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś złowiłem 3 klenie 43cm, 40cm i 33cm. Wczoraj szczupak 80cm podczas chodzenia za kleniem. Wszystkie ryby wróciły do wody. Wisłoka w Mielcu.

ps. Wszystkie ryby wzięły na woblerka od Kolegi Dziencioła.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez www2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja na Jasielskim OS ? Wędkował ktoś tam ostatnio lub poniżej? KONIO piękny pstrążek na co się skusił?

A na jasielskim OS sytuacja raczej słaba:( pstrążek skusił się na Salmo Horneta 2,5, właśnie na OS.Ale po za tym jednym to nic się nie dzieje nawet kleniory słabo współpracują.Byłem już na OS kilka razy, i nawet na dolnym odcinku w Gamracie trudno o cokolwiek.Nie wiem czy zarybiają pstrągiem w tym roku czy nie.Ale 2 lata temu to na każdy wypad trafiały się piękne kropki, a małych wieszało się ile dusza zapragnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od łączenia Wisłoki z Ropą do mostu w Gamracie jest OS. O tym w Brzostku nic nie słyszałem? KONIO a ile miał ten na zdjęciu? Jakie największe tam dostałeś?

Ten na zdjęciu miał 38cm ale to tęczak, w większości trafiały mi się potokowce najwiekszy z OS 42cm.Znajomy na nimfę trafił 60cm.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać :D, ale ten pstrąg w podbieraku, to według mnie na pewno nie jest tęczak, tylko potokowiec. Tęczaki mają całkiem inne kolory i nieco inną sylwetkę. pstrągi wpuszczane w rzekach Okręgu Krosno, często nie mają charakterystycznych, czerwonych kropek, tylko bardziej przypominają troć. Łowiłem takie na Sanie bardzo często. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj woda dosyć mocno "trącona", możliwe, że jutro będzie "kawa z mlekiem".

Złowiłem bolenia ok. 60-63 cm, niestety zapiął się na wszystkie 3 groty kotwiczki obrotówki nr. 2 :( - mam nadzieję, że szybko dojdzie do formy.

Od dzisiaj przyginam zadziory we wszystkich swoich przynętach spinningowych !! - do czego gorąco zachęcam również kolegów.

W sobotę na feedera (Pustków) złowiłem tylko jedną małą brzanę - poza tym ani śladu ryb :confused: - nawet drobnicy nie widziałem, normalnie "studnia" - pewnie biała ryba nadal w tarle - normalnie o tej porze roku i przy tym stanie wody, białe ryby były bardziej aktywne.

PS.

Na Tuszymce woda tylko lekko "trącona", zapiąłem małego potokowca - chylę czoła przed wędkarzami, którzy potrafią na tak "trudnej" wodzie złowić regularnie po kilka rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie powiedzcie mi na jaka rybke mozna sie nastawic ze spinem na Wisloce na odcinku Kolaczyce-Jaslo?? z gory dzieki za odpowiedzi:)

pozdrawiam:)

Witam.Najlepiej nastawic się na klenia i pstrąga trafi się też szczupak na głębszych dołkach i ostatnio pojawia się boleń.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na feedera (Pustków) złowiłem tylko jedną małą brzanę - poza tym ani śladu ryb :confused: - nawet drobnicy nie widziałem, normalnie "studnia" - pewnie biała ryba nadal w tarle - normalnie o tej porze roku i przy tym stanie wody, białe ryby były bardziej aktywne.

.

Ja również to zezuwałem na Wisłoce. Trochę mnie to niepokoju ze ani śladu białej ryby a nie mówiąc tu o drapieżniku. Pozostaje nam czekać z niecierpliwością aż rybki zaczną zerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.