Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

W Weekend odwiedziłem dopływ Wisłoki( Brnik) znany ŁukaszowiZ. Złowiłem jednego wymiarowego szczupaczka,kilka mniejszych oraz jazia i kilka okoni. Widziałem też kapitalnego jaziora. Początkowo wziąłem go nawet za bolenia. Grubo ponad 50 cm. Podrzuciłem mu to co miałem akurat na końcu zestawu- białego 4cm twisterka . Ruszył do niego ale nie wziął.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, fajnie że nie wyłowili jeszcze wszystkiego sieciami. Ja szczupaczka wymiarowego walnąłem tam pod samym mostem na kleniowego wobka ale kleni zrobiło się jakby o wiele mniej i porzuciłem Brnik. A za klenikami przeniosłem się na ten właściwy Breń, gdzieś koło Otałęży.

43cm

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dziś zobaczyć jak jest trochę nie wyszły fotki

planuje we wtorek pojechać zarzucić feedera

Parę lat tata Opowidał mi ze łowili tam ładne Swinki Brzany Sumy okonie

Bolenie miętusy i tp

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś zobaczyć jak jest trochę nie wyszły fotki

planuje we wtorek pojechać zarzucić feedera

Parę lat tata Opowidał mi ze łowili tam ładne Swinki Brzany Sumy okonie

Bolenie miętusy i tp

i twoj tata mial racje dzisiaj bylem na wisloce piekny karas na srebro Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

pare leszczy i waleczne certy Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

jak ja kocham feederka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na 30 minut na Wisłoce z 1 feederem

tak na prosty zestaw koszyczek bez zanęty

i czerwony robaki i tyle

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grane jest to,że Ropa niesie taką brudną wodę.
mi

A mi sie wydaje żeto nie ROPA tylko roboty przy zerwanych mostach i umacnianie brzegów przeciesz nie padajusz pare dni ja byłem w Pustkowie koło kladki pare cert jusz złapałem ,karasia tylko taki jakis dziwny był obdarty z łusek z lewego boku no i oczywiscie zmora Wisloki UKLEJE choc jedno branie przegapiłem i drapieznik sie skusił ale co to było niewiem bo wypioł sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi

A mi sie wydaje żeto nie ROPA tylko roboty przy zerwanych mostach i umacnianie brzegów przeciesz nie padajusz pare dni ja byłem w Pustkowie koło kladki pare cert jusz złapałem ,karasia tylko taki jakis dziwny był obdarty z łusek z lewego boku no i oczywiscie zmora Wisloki UKLEJE choc jedno branie przegapiłem i drapieznik sie skusił ale co to było niewiem bo wypioł sie

Źle Ci się wydaje.Nie jest istotne że nie pada jak cały czas Ropą płynie strasznie brudna woda z zalewu Klimkówka (niedaleko Gorlic).Z wczorajszych informacji kolegi,który mieszka i wędkuje nad Ropą wyżej Jasła wynika,że szybko nie będzie ona do łowienia,a co za tym idzie i Wisłoka poniżej jej ujścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie ze woda brudna a ciekawe czy ktokolwiek zamoczyl kija?? :cool:

ja bylem dzisiaj na 3h

sory za jakosc zdjec(oczywiscie rybki wrocily do wody) :)

wszystkie zaciete na boczny trok(swinka karp plus pare kleni cert i plotek) pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez MakGregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie ze woda brudna a ciekawe czy ktokolwiek zamoczyl kija?? :cool:

ja bylem dzisiaj na 3h

sory za jakosc zdjec(oczywiscie rybki wrocily do wody) :)

wszystkie zaciete na boczny trok(swinka karp plus pare kleni cert i plotek) pozdrawiam

Ja tam nie narzekam na brudna wode bylem pare razy na Wisłoce i o kiju niewrucłem certy biorą ,karasie co pozchodzily ze zbiorników no i mialem niezlą sztuke ale weszla w zaczep i nic niedało sie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również nie narzekam, byłem tuż przed powodzią, gdzie woda była bardzo brudna i po powodzi też jeździłem mimo brudnej wody i muszę przyznać, że rybki brały, dodam, że ganiałem tylko ze spinem. Nie wiem jak u was, ale w Mielcu, Wisłoka od początku tego tygodnia wygląda już przyzwoicie, mówię o przejrzystości wody, myślę, że jak jeszcze trochę spadnie to i wyklaruje się w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MakGregor

W którym to miejscu jesteś

bo bym pojechał samochodem z tatą i Kolega taty

Ładna woda jest w Miejscowości Tuszyma Tylko mowie nie ma dobrego zjazdu do samego ujścia tuszymki do Wisłoki

trzeba iść kilka metrów na nogach ale się opłaca na feedera

i na spinnig :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.