Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś od godz. 5 w okolicy Przeczycy, trochę przeszkadzał deszcz, ale i tak było przyjemnie :) woda powoli się poprawia i staje się przejrzysta, mam nadzieję, że te opady szybko ustąpią i nie popsują wędkowania w weekend :) Dwa klenie 30+ :)Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lukas85b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie chciałbym powiedzieć że nie chodzi mi o jakieś zazdrośnie strzeżone miejscówki. Może któryś z Kolegów zna jakieś głębsze odcinki na Wisłoce w okolicach Jasła, powiedzmy głębsze niż 2 m bo ostatnio chciałem zapolować na spina i ciężko znaleźć jakieś miejsca gdzie woda jest głębsza niż powiedzmy 1.5 - 2 metry... Połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie chciałbym powiedzieć że nie chodzi mi o jakieś zazdrośnie strzeżone miejscówki. Może któryś z Kolegów zna jakieś głębsze odcinki na Wisłoce w okolicach Jasła, powiedzmy głębsze niż 2 m bo ostatnio chciałem zapolować na spina i ciężko znaleźć jakieś miejsca gdzie woda jest głębsza niż powiedzmy 1.5 - 2 metry... Połamania
kolego jesli chodzi o wode dobra na spina,to na wisloce w okolicach jasla takiej nie brakuje,ja osobisie moge Ci polecic Bryly,czyli jadac w strone Gamratu od jasla,na szczycie w Jareniowce skrecasz kolo przystanku w prawo i zjezdzasz caly czas w dol az do rzeki,i jestes wtedy na wysokosci oczyszczalni sciekow.woda piekna.duzo bolenia itp.dobra woda jest tez przy moscie pontonowym w krajowicach (za "burdelem" :-) ) no i swietne miejsce....ruiny starego mostu na Gamracie. Co do glebokosci dokladnie nieumiem powiedziec ale niektore miejsca maja spokojnie 2m,wiec moze byc i glebiej.A tak wogole moze ktos napisac jak z przejrzystoscia Wisloki? Edytowane przez kappa00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesli chodzi o wode dobra na spina,to na wisloce w okolicach jasla takiej nie brakuje,ja osobisie moge Ci polecic Bryly,czyli jadac w strone Gamratu od jasla,na szczycie w Jareniowce skrecasz kolo przystanku w prawo i zjezdzasz caly czas w dol az do rzeki,i jestes wtedy na wysokosci oczyszczalni sciekow.woda piekna.duzo bolenia itp.dobra woda jest tez przy moscie pontonowym w krajowicach (za "burdelem" :-) ) no i swietne miejsce....ruiny starego mostu na Gamracie. Co do glebokosci dokladnie nieumiem powiedziec ale niektore miejsca maja spokojnie 2m,wiec moze byc i glebiej.A tak wogole moze ktos napisac jak z przejrzystoscia Wisloki?

Dzięki szczerze powiedziawszy znam te miejscówki ale nawet o nich nie pomyślałem...:) może w najbliższym czasie się wybiorę i sprawdzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie ktoś może na odcinku Wisłoki w Dębicy tam jak się skręca z kosynierów racławickich i wzdłuż drogi płynie taki kanałek ? Jak tam z rybami ? Pytam bo jak się ostatnio na Wisłoke wybrałem to trafił mi się odcinek gdzie były same jelce każdej wielkości w każdym miejscu a wiem że 4 lata temu jak tam byłem to pływały ładne leszcze i brzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to przejrzystości w okolicach Jasła to woda jest czysta powyżej złącza z Ropą. Niżej niestety znacznie trącona.

No i jak bym przeczytal forum wczoraj to bym niemusial na darmo jechac :-/ woda na Brylach mocno tracona.No ale Jasiolka za to czysciutenka wiec mozna bylo porzucac:-) jedynie okonie ladnie wspolpracowaly :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to przejrzystości w okolicach Jasła to woda jest czysta powyżej złącza z Ropą. Niżej niestety znacznie trącona.

No i jak bym przeczytal forum wczoraj to bym niemusial na darmo jechac :-/ woda na Brylach mocno tracona.No ale Jasiolka za to czysciutenka wiec mozna bylo porzucac:-) jedynie okonie ladnie wspolpracowaly :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejeżdżałem przez most w Brzeźnicy.Wisłoka lekko trącona,możliwe ze troszeczkę podniesiona.

Ale nie na tyle, żeby nie można było zobaczyć sztucznych tarlisk, które robione były w tamtym roku:eek:.

Panowie jak sytuacja ma się na wyższych odcinkach Wisłoki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne wiem czy to jakieś fatum ale od maja na Wisłoce na spina ani puknięcia... próbuje szczupakowo sandaczowe przynęty, boleniowe, okoniowe, kleniowo jaziowe i nic... woda delikatnie się poprawia, widać chodzące drapieżniki, od czasu do czasu uderzenie boleniowe.... albo to jakiś wyjątkowo wojowniczy kleń..:) podchodzę ostrożnie do łowiska, ubranie ciemne i ustawiam się pomiędzy krzakami... jedyne co mi przychodzi do głowy to to że łowię na plecionkę 0.14 kolor ciemny zielony ale na innych zbiornikach nie ma to znaczenia a Wisłoka jakaś zaklęta... (okolice Jasła na wysokości Kołaczyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś po tej wielkiej wodzie nasza Wisłoka wygląda tak , tyle pracy a ile kasy na to poszło lepiej aby te pieniądze dali na chore dzieci . Lub na biednych ludzi , a tak to nic nie pozostało z ich pracy lepiej aby naprzykład zaryblili rybką .:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne wiem czy to jakieś fatum ale od maja na Wisłoce na spina ani puknięcia...(okolice Jasła na wysokości Kołaczyc)

Ten sezon chyba taki będzie.Podobnie okolice mielec w stronę Wisły.Totalny brak ryb drapieżnych.Boleń jeden na 10 km rzeki.W dodatku jakiś cherlawy jak kartka papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.