Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No w końcu popadało w zlewni Wisłoki i woda ruszyła do góry.Na pewno pomoże to rybom pokonać wszelkiego rodzaju spiętrzenia wody oprócz oczywiście Mokrzca bo tam to wysoko jest i rybki mają bardzo małe szanse przejścia progu.Ale poniżej Dębicy na pewno dadzą radę...No i zbliża się pora na Jazia ,bo Kwiecień już już:)

A tu wykres obszaru gdzie popadało.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie to chciałem powiedzieć, za niedługo,plecak odpowiednie ubranie ,obuwie,wędka w rękę,i zabawę czas zacząć.:oOby było lepiej a niżeli ostatnie 2 lata...:(Przynajmniej w moim przypadku:rolleyes:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie ,przypomnijmy sobie co było o tej porze rok temu deszcz też jest potrzebny.Na pewno nie wpłynie to negatywnie na nasz rybostan.

Tak zgadzam się z przedmówcą ,na rybostan znacząco nie wpłynie ,ale na nasze samopoczucie raczej tak:o

A prognozy faktycznie nie są optymistyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie Wisloka nie jest zbyt atrakcyjna. Jesli ktos pamieta stary drewniany most w Brzeznicy. Brzany, sandacze, bolenie, leszcze, klenie , szczupaki, okonie...... to byla piekna miejscowka. Niestety po zbudowaniu nowego miejsce zostalo bezpowrotnie zniszczone. Kolejne miejscowki; Sniezka, pompa, zamoscie. obecnie bezrybne. Pozdrawiam brac wedkarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kolegą pamiętam te piękne miejscówki w okolicy drewnianego mostu i tą głębinkę,fakt były tam wszelkiego rodzaju rybki.A i klimacik był też te falki kipiele,przelewy i ciekawe filary oraz inne tam ,itp.A teraz przyszła unia z kasą i zaczęli prostować rzeki,dziwi mnie jedno na zachodzie idą w przeciwnym kierunku bo przekonali się na własnej skórze ,a u nas pomimo ich porażki dalej kasa jest pompowana w tzw."Naprawy rzek"Udają że coś tam w rzece porobią jakieś kaskady kamole itp. Ale to nie to samo co kiedyś żal mi się robi jak to widzę.

A tęsknota za tymi dzikimi czasami jest nieopisana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Disiaj byłem z tatą na spinningu w okolicach tamy w Mielcu. Połowy uważam za udane udało mi się złowić klenika ok. 35 cm, a mój tato złowił jazia troszkę mniejszego :D:D:D widać już wiosne, ryby biją, ptaki śpiewają poprostu wiosna pełną parą. Obydwie ryby były złowione na wobki firmy siek malowane pod uklejki :beer:

PS. Niestety kleń tak nie fortunnie się zaciął i niestety poleciało troszeczkę krwi ale obydwie rybki wruciły do wody w dobrej kondycij :) :) :)

Catch&Kiss&Release !!!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.