Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się dziś po pracy na mały rekonesans popowodziowy przy ujęciu wody przed kładką w Mielcu. Woda jeszcze zmącona ale już łowić można. Linia brzegowa przeżyła rewolucję. Totalnie nie poznałem miejscówki. Boleń niestety nie żerował a głównie na niego chciałem zapolować. Trafiły się dwa kleniki 25 i 35cm. Warunki ciężkie. Pełno zwalonych drzew, zaczepów. Do tego upał i masa komarów. I love this game :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dziś po pracy na mały rekonesans popowodziowy przy ujęciu wody przed kładką w Mielcu. Woda jeszcze zmącona ale już łowić można. Linia brzegowa przeżyła rewolucję. Totalnie nie poznałem miejscówki. Boleń niestety nie żerował a głównie na niego chciałem zapolować. Trafiły się dwa kleniki 25 i 35cm. Warunki ciężkie. Pełno zwalonych drzew, zaczepów. Do tego upał i masa komarów. I love this game :D

Kolego w Pustkowie to samo na spin to chyba wczesniej trening na silowni albo małpi gaj jak kto był we wojsku, drzewa powalone ale troszeczke pracy i miejscóweczka jest.Co do wody ze mętna podobno Ropa brudzi bo cos robią na zbiorniku i upuszczają wode .Ale rybki biorą i jest OK dzis jade na zasiadke nocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emil przewaznie jestem nad woda blisko siebie okolo 5-10km od domu a jak jestem w debicy to okolice mostu na straszecin. Dalej na wisloke sie nie zapuszczam

bylem dzisiaj-mialem zostac na noc ale jakos nie mialem weny :/ za duzo tez nie polowilem napiszcie jak u was??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na spining kompletuje sprzecik ale w sobote rano odwiedzilem Wisloke w Podgrodziu koło Dębicy niestety jedyne co pozostalo z mojej miejscoweczki to urwany brzeg wysokosci kilku metrow. Kilkadziesiat metrow obok jednak zasiadlem na kilka godzinek z feederkiem ale jedyne co zobaczylem to 2 wydry(przynajmniej tak to wygladalo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego

Slyszalem wlasnie ze sa ladne miejscoweczki w Parkoszu. Wojaszek ostatnio troc wyciagnal 75cm. Zapraszal mnie na rekonesans ale z nim sie nie wybiore bo on nie stosuje sie do no kill co mnie osobiscie lekko mowiac drazni. Ja tam chetnie ponownie spotkal bym sie z ta sama rybka. W sobote jeszcze raz wybiore sie nad Wisloke w Podgrodziu ale na nocke i tak z 2 km nizej od Arkusa. Jak cos to zapraszam. Bedziemy z kumplem, jakis maly ogien sie zapali (celem odpedzenia komarow) i posiedzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Parkosza a którędy można dojechać do Wisłoki od Parkosza tzn.czy jak skręce przed restauracja w Parkoszu w prawo to dojade do wisłoki ? bo znam tylko te rejony powyżej mostu ale nie wiem jak sie dostac autem w dół rzeki od mostu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego

Slyszalem wlasnie ze sa ladne miejscoweczki w Parkoszu. Wojaszek ostatnio troc wyciagnal 75cm. Zapraszal mnie na rekonesans ale z nim sie nie wybiore bo on nie stosuje sie do no kill co mnie osobiscie lekko mowiac drazni. Ja tam chetnie ponownie spotkal bym sie z ta sama rybka. W sobote jeszcze raz wybiore sie nad Wisloke w Podgrodziu ale na nocke i tak z 2 km nizej od Arkusa. Jak cos to zapraszam. Bedziemy z kumplem, jakis maly ogien sie zapali (celem odpedzenia komarow) i posiedzimy.

witam chętnie bym się z wami spotkał ale nocka w sobotę i nie dam rady pozdro połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Panowie połowy na Wisłoce? ja od dłuższego czasu łapię samą drobnicę, woda spadła, pogoda piękna więc i wędkarzy więcej nad wodą, coraz trudniej znaleźć nawet byle jaką miejscówkę w okolicach kładki w Mielcu, chyba trzeba się gdzieś przenieść w trudniejsze rejony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu drugą nocke zaliczyłem i póki co nic specjalnego.Poniedziałem 1 węgorz 40cm,leszcz 35cm i mały karaś a wczorajsza nocka to 2 sumy takie po 40cm okoń i świnka.Miałem jeszcze ładnego sandacza nad ranem ale niestety musiałem go słabo przyciąć i spadł mi przy brzegu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie na co najlepiej łowić na Wisłoce. Ja łowie na małe obrotówki co mi zostały z górskich wód ( typowo pstrągowe) i na to mi biorą małe klenie o okonie a chciałbym połapać jakieś bolki czy jazie. na co?? pozdrawiam

Dobre wyniki miałem na woblery J. Widła, ogólnie na bolka stosuję woblery uklejopodobne z lusterkującą pracą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak tam woda na wisełce . Da się połowić na woblerka ?? W sobote połapałem kilka małych okoni i jednego sandacza 75 cm. około 4.5 kg. I juz bym sobie porzucał. pozdrawiam.

Witam kolego woda na Wisłoce jest podniesiona o jakiś metr może troszkę więcej i kakao tak ze musisz troszkę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.