Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

A tam tydzień - zamawiasz dziś, zaznaczasz zapłatę przy odbiorze i na jutro/środę masz przynęty w domu.

U nas - kupić pewnie i coś kupi ale raczej tylko woblerki - Pan Krzysiek ma w "Gazosie" troszkę Salmo i Rapalek - idź, zapytaj, on coś wybierze. Na porządne wahadłówki w Mielcu nie ma co liczyć, wszystkie to masówka walona w tysiącach prosto z fabryki.

Ogólnie w naszych mieleckich sklepach to kupuję już tylko gumy i wolframy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gazosie coś tam jest ale bez rewelacji, są salmo thrill, dużo droższe niż na internecie bo za 22zł., w Tarnobrzegu dla porównania kupowałem za 17zł.! Szczerze mogę polecić salmo sting, srebrny lub srebrny z niebieskim grzbietem, oliwkowym ale u nas ich nie ma, bezsterowce łomżyńskie, siudaki, gloog hermes to są dla mnie numery jeden na bolka. LukaszZ mylisz iie co do wahadłówek:) w gazosie są australijskie wahadłówki HALCO, ma je schowane w worku z przynętami na bolenie kosztuję ok. 14zł, ale są naprawdę rewelacyjne.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gazosie coś tam jest ale bez rewelacji, są salmo thrill, dużo droższe niż na internecie bo za 22zł., w Tarnobrzegu dla porównania kupowałem za 17zł.! Szczerze mogę polecić salmo sting, srebrny lub srebrny z niebieskim grzbietem, oliwkowym ale u nas ich nie ma, bezsterowce łomżyńskie, siudaki, gloog hermes to są dla mnie numery jeden na bolka. LukaszZ mylisz iie co do wahadłówek:) w gazosie są australijskie wahadłówki HALCO, ma je schowane w worku z przynętami na bolenie kosztuję ok. 14zł, ale są naprawdę rewelacyjne.

Czasami odnoszę wrażenie że on sam nie wie co tam ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie padła moja nowa życiówka. Boleń 80 cm. Mniej więcej 6 kg bo wagi nie mam. Złapany w moim prywatnym cichym miejscu :) Piękny Bolek :) Oczywiście boleń został wypuszczony po krótkiej sesji i po doprowadzeniu go w wodzie do stanu powszedniego:) Niech cieszy innych wędkarzy . Połamania kija na takiej rybie:)

Edytowane przez Dominik18king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Złapany w moim prywatnym cichym miejscu :)

a to kłamczuch:D, chyba ono takie ciche nie jest, teraz jeszcze jak umieściłeś zdjęcie to na pewno nie będzie ciche i prywatne, jak tak dalej będziesz łapał to zaczniesz palić papierosy:) powinieneś wiedzieć o co mi chodzi jeżeli skojarzysz fakty:D

Gratulacje piękna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe . Kurcze nie wiedziałem ze my wszyscy się znamy. :) mam nadzieje ze nie zaczne palić :) bo juz rok nie pale:) A mówiłem że złapałem .:) Pewnie nie wierzyłeś :P dzięki za papierosa. Pozdrawiam.

uwierzyłem, czemu miałbym nie wierzyć, nie wyglądasz na takiego co by lubiał bajki opowiadać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.