Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Totalna porażka. Bezrybie i degrengolada społeczna:p. Ani grzybów ani rybów:p. Niewiem co się dzieje. Mimo to jutro śmigam na Wisłokę w okolicach mostu na Woli Mieleckiej. Mimo że nie związane z tematem to podam informację z 2 ręki. W Rzemieniu wpuszczono Karpia na 3 i 4 . Słyszałem też że ładnie biorą Szczupaszki na 4. Połamania:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam nowych miejscówek na Wisłoce jeżeli możecie coś zaproponowac do napiszcie z góry dzięki :)(dokładnie to na Grunt)

Wejdź kolego na

www.geoportal.gov.pl

Wciśnij "mapa"

Wpisz sobię miejscowość która cię interesuje np: Mielec. I lecisz sobię wzdłuż wisłoki na powiększeniu. Ja tak bardzo dużo miejść znalazłem.

Byłem dziś na swoim miejscu na spławiczek ale tylko na 1,5 godziny gdyż nie miałem bluzy a tu w brew pozorom o 18 w cieniu nad wodą zimno jak ..... Złapałem jednego Sandaczyka, 2 Kiełbie, i 2 Klenie co mnie bardzo ucieszyło bo ostatnio nic ich nie widziałem. Pełno ukleji wystawało z wody. Ogólnie mile spędzone 1,5 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pośmigałem dziś na Wisłoce niestety na zero, ale pogoda dopisała:)

O witaj KONIO taka piękna woda i nic?Fajne fotki , dolna Wisłoka to samo co się dzieje :confused:?w tym albo w przyszłym tygodniu obłowię Wisełkę może mi się uda coś większego złowić.Bo Wisłoka jest płyciutka bardzo!

Pozdrawiam.:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dziś na rybkach nad Wisłoką na spławik. Normalnie nic, nuda, zero, null,lipa. Byłem 3 godziny na czerwonego robala 200 metrów od mostu na Woli Mieleckiej. Złapałem 3 malutkie kiełbiki. Niewiem czy jest sęs opłacać kartę jak co roku jest coraz gorzej. Lepiej chyba będzie wybrać się kilka razy w roku na SS lub inny tego typu zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby was pocieszyć powiem, że na Dunajcu i Białej równiż 0 brań. Co gorsze sprawdzałem z kumplem kilka dołków echosondą i nie pokazało ryb poza jakimiś małymi, jest pusto. Zastanawiam się co sie dzieje, bo jeszcze w czerwcu było widać rybę, a teraz nic nie widać, są więc dwie możliwości albo wycieli kłusole wszystko przy tym niskim stanie wody albo ryba poszła do Wisły, tylko że tam też lipa.

Mam takie podejrzenie, że wszędzie tam gdzie budują sie mosty na rzekach w związku z A4, ryby walą prądem 360V. Tak było kiedyś jak budowali obwodnicę w Tarnowie ok 20 lat temu i do tej pory ryby sie nie odrodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie narzekam na brania! Gorzej ze skutecznością zacięcia! :( Dzisiejsze 3 godzinne spinningowanie na Wisłoce i 2 brania. Pierwsze branie na woblera , imitacje ukleji , niby z nastawieniem na suma ale uderza sandacz. Niestety wypioł się przy nogach , a szkoda tym bardziej bo na oko dobre 90 cm miał! :). Pewnie dlatego że wobler szeroko zamiatał na boki! Zmiana na kopyto 7 cm i uderzenie . Niestety po 3 sek się wypioł. Ten był mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.