Skocz do zawartości

Nowy feeder


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje waszej pomocy jakiego feedera kupić ,będę łowił na stawie i rzece woda raczej wolno płynąca .Długość 300cm bo moje miejscówki są w zakrzaczonych miejscach i długim kijem trudno się rzuca z pod drzew poza tym wole krótsze kije. Koszyk max 50 g. Czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna wędka. Tylko trochę kluchowata  na ryby poniżej 1.5 kg to polecam. Wykonanie całkiem dobre.  Brakuje w niej jeszcze miększej szczytówki no ale zawsze można dorobić samemu. Koszyki 50 gr wypchane zanętą jeszcze  bezproblemowo można wyrzucić ale dajmy na to 70 gr z zanętą może być już problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikado Golden Bay . Nie sugeruję się wyrzutem do 140 gram bo tyle nią nie wyrzucisz. Wędka Jest świetna na ryby do 5-7 kg , czuć na nie nawet plotkę, jej praca daje dużo radości z holu a i rzucić nią można dość daleko. W zestawie 4 szczytowki i jak będzie woda z większym uciagiem to dasz nią radę łowić , jeśli nie stać cię na 2-3 wędki to ta jest uniwersalna i daje dużo możliwości. Oraz ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Sasanek napisał:

Dupy nie urywa ,, chińczyk" jeden z wielu: Jaxon, konger, mikado, cormoran myślę że te wędki jak ktoś kiedyś zauważył robił jeden chińczyk tylko naklejki inne. Jak dysponujesz małym budżetem to kupuj.

Sadze,że twoja opinia jest nie podparta niczym konkretnym. Mokado, cormoran to uznane firmy i nie polecają byle czego. Teraz wszyscy produkuja w Chinach bo taniej. Słynna daiwa też produkuje w Chinach.... wszystko zależy od  tzw. kontroli ostatecznej która co i jakie produkty dopuszcza do sprzedaży. Co Twoim zdaniem warto kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podejrzewam że jakiś pan Fuu Manczu w swojej fabryce w chinach tucze sprzęt wędkarski dla wielu firm i tylko co jakiś czas zmienia naklejki,

Sami zobaczcie podobieństwo do zaubera dama i innych  http://pl.aliexpress.com/category/100005451/fishing-reels.html?spm=2114.30012708.2.351.uep8g4

Nie dotyczy to tylko branży wędkarskiej.

Takie mamy czasy, sprzęt ma wytrzymać okres gwarancji a później  kosz. Większość klientów tego oczekuje. Ma być tanie i nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy poszukują dobrej klasy wędzisk może zainteresują się firmą Browning http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/wedki-feedery-browning-g3-a11-p2082.html

Marka trochę u nas zapomniana ale robiąc naprawdę dobrej klasy sprzęt. Na stronie F M  większość wędzisk niedostępna ale zainteresowani na pewno je znajdą w innych sklepach.

Sam przymierzam się do zakupu feedera  na rzekę i 90% będzie to ta marka http://allegro.pl/wedka-browning-syntec-zx-feeder-100g-i5917600709.html

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw opinii użytkowników  tego sprzętu. Nie chodzi mi o kije starszej daty - bo to na pewno klasyka, ale te oferowane ostatnio.

Choć jestem fedeerowcem amatorem to mogę polecić http://skleptrabucco.pl/selector-pellet-feeder-390-h-trabucco/

Wędka fajnie wykonana - i jakoś ją po prostu lubię.

Edytowane przez kafel
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędek spławikowych Drennan'a nie używałem, ale miałem method feedera tej firmy, a obecnie mam wędzisko typu Avon - nie są to może wędki super-ultra lekkie, ale producent wie co robi - są starannie wykonane i mają fantastyczną akcję - ryby praktycznie się nie spinają (z winy wędki).

Zdecydowanie są to (moim zdaniem) wędki godne polecenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tylko moge przytaknac rapali. Mam dwa feeder'y Browninga ze sredniej polki (moze sredniej wyzszej?) i moge je polecic. Musze jednak zastrzec ze tylko jeden z nich byl nad woda :) fajnie i dbale wykonany, lekki i fajnie czuc na nim rybe. Kurcze nie mam go pod reka i nie wiem jak go zwa :)

Jesli chodzi o wedki Drennan'a to sa one dosc popularne w UK i mysle ze mozna smialo zaryzykowac ich zakup. Jednak macania w sklepie lub nad woda zarowno jednego jak i drugiego nic nie zastapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
47 minut temu, Bobsoon89 napisał:

Jaxon Genesis Pro, podobno bardzo solidne i dobrze wykonane kije, wiele osób chwali jak za te pieniądze. Spokojnie zmieścisz się z budżecie i jeszcze zostanie☺

Tak. Nie są tak ładnie wykonane jak np. Cormoran, którego miałem poprzednio, ale blank jest OK, da się celnie rzucić i kontrolować rybę w czasie holu. Ja łowię na feedera parę razy do roku - lepszego więc nie potrzebuję, a przelicznik cena/jakość bardzo korzystny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.