Skocz do zawartości

Chatbox - mini chat


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Może to przez antywira/spyware/firewala, ablo jakieś g...no włączone na routerze, może masz jakiś filtr włączony ? Spróbuj wyłączyć av. Jak nie pomoże chętnie bym zalogował się przez TeamViewera na Twojego kompa i sprawdził co się tam dzieje, czy to faktyczni wina forum czy twojego kompa/sieci ;)

mysle ze zadnych gowienek na kompie nie mam. anty wir to avast home edition i mysle ze on tez by cos wykryl jakby byl problem. dziwi mnie to ze to jest na kazdej przegladarce. ide odpalic drugiego kompa i zobacze czy na nim tez jest taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firefox awaryjny tak samo. na innym komputerze w domu to samo.

czyli zostaje albo router( nigdy z nim nie było problemów) albo coś z chatboxem.

@krs u mnie to wygląda tak wchodzę na http://www.fishing.org.pl/ następnie klikam forum na pasku pod bannerem i man już forum czyli http://www.fishing.org.pl/forum i jadę na dół na chatbox'a i pisze loading... później np wejdę w jakiś ostatni post. (np chatbox- mini chat) ponownie kliknę forum to wtedy już jest loading...( 1s) i jest załadowany chat. u ciebie od razu jest wszystko widoczne na chatbox'ie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on przecież nie blokuje żadnych portów ani nic z tych rzeczy, tym bardziej dziwi mnie to ze załóżmy ze raz blokuje gdy wchodzę na forum z przycisku z głównej str a jeśli powrócę to już załadowane czyli niby jest odblokowane? nie według mnie to nie router lecz coś z odświeżaniem/ładowaniem chata takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie to wina routera/sieci. Coś po drodze blokuje AJAXA, miałem już takie przypadki, gdzie router Cisco wycinał zbyt długie adresy URL, sprawdzcie ustawienia routera czy nie ma włączonego jakiegoś filtra, spróbujcie wyłączyć firewalla na routerze. Poszukam innego modułu chata o ile będzie coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych okienek, żadnego włączonego firewalla i żadnych filtrów.

java najnowsza to nie to co java script w czym jest pisany chat.

ale dziwne dalej dla mnie jest to ze pierwsze nie ma a później jak wejdę z jakiego postu/wątku na forum to jest załadowane czyli nie do końca wygląda na winę sieci. ( przyjmuje ze router tego nie blokuje) ponieważ jeśli by coś było na sieci to by cały czas tego chata nie było i ciągle by widniał napis "loading..." . chyba ze skrypt chatu się zmienia jakoś po kliknięciu na guzik forum z głównej a inaczej skrypt wygląda po kliknięciu guzika forum z wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to wina sieci/routera, jeżeli nie u Ciebie to u Twojego dostawcy, korzystasz z DSLa czy to jakaś radiówka ? Z aplikacjami w Ajaxie miałem już do czynienia, objawy mogą być podobne do twoich...

Problem występuje na różnych przeglądarkach i komputerach u ciebie, ja sprawdzałem chat pod Linuxem - Ubuntu, SUSE, Windowsem XP, VISTA, 7, MacOSem, w komórce z Androidem i Google Chrome i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z radiowki.

a ja sprawdzam u kolegi i jest to samo co u mnie . ja nie mowie ze nie działa tylko ze nie wczytuje za pierwszym razem. Kondzio i Rimm tez maja taki problem wiec nie do końca u wszystkich działa poprawnie.

Kolega używa tej samej radiówki ? Sprawdzałem na kilkunastu kompach z różnymi systemami i działa normalnie. Ale problem jest, może zostanie on rozwiązany w następnych wersjach chata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używa radiówki innej i innych urządzeń i w innej częstotliwości. no możliwe ze problem zostanie kiedyś rozwiązany. póki co to pozostaje mi pierwsze sprawdzać posty potem czat. szkoda ze nie w odwrotnej kolejności by by było szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.