Skocz do zawartości

Chatbox - mini chat


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Shoutbox na tym forum zrobił więcej złego niż dobrego. Po pierwsze wpływał negatywnie na "stabilność" silnika. SB nie jest standardowym modułem vBulletin - trzeba wgrywać modyfikacje, jestem zdania że im mniej tego typu dodatków tym lepiej. Po drugie część treści zamiast trafić na forum trafiała na SB, nie wszyscy dobrze rozumieją do czego służy SB. Po trzecie tak jak pisał @rapala SB w pewnym momencie się "przejadł" dlatego go ostatecznie wyłączyłem. Nie jest wykluczone że w przyszłości włączymy to ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Shoutboxem miałem same problemy, szkoda kaleczyć komercyjny silnik zbędnymi bajerami. Może w serwisach zrobionych na zasadzie choinki z mnóstwem "dodatków" stawianych na friko serwerach ma to sens, mi bardziej zależy na tym aby serwis się nie sypał i chodził stabilnie i był bezpieczny - każdy dodatek wpływa również na bezpieczeństwo całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.