Skocz do zawartości

Z czym na pstrągi.


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Przegapiłem posta. Mam odzież Ron Thomsona i muszę powiedzieć, że jest "mało oddychająca". Chciałem zaznaczyć, że jest to najtańsza marka na zachodzie Europy. Jednak, jeśli chodzi o deszczowe i mokre dni to można powiedzieć, że spełnia swoją funkcję. Trzeba tylko co jakiś czas popryskać specjalnym sprayem do odzieży nieprzemakalnej. Zwłaszcza po praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć:D.Zamówiłem tą oliwkową XXL,na początek myślę że wystarczy

http://allegro.pl/kamizelka-muchowa-xl-graff-i1443033390.html

Używam podobnej kamizelki Graffa już kilka sezonów. Kamizelka solidnie wykonana, nie pruje się z byle powodu, materiał z której jest uszyta (Bratex) jest wytrzymały. Jestem z niej zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,kolejny zakup się szykuje;),tym razem potrzebna będzie jakaś kurteczka spiningowa.Co myślicie o tych dwóch propozycjach.

Pierwszy to zakup bardziej "ekonomiczny" ale szczerze powiedziawszy to mam sentyment do tej firmy

http://allegro.pl/d-a-m-kurtka-hydroforce-kr-oddych-xxl-wys-gratis-i1419017435.html

Druga,no niestety już droższa ale...

http://allegro.pl/kurtka-raptor-geoff-a-idealna-size-xxl-i1428423995.html

co do pierwszej DAM to coś sobie przypominam że już gdzieś na portalu o niej było tylko w dziale "Sprzedam".Druga to na pewno dobra marka ale czy aż tak trzeba inwestować?:rolleyes:.Proszę o opinie albo dorzućcie swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Rapala że poważnie podchodzisz do tematu.;)

Raptor zbiera pochlebne uwagi od użytkowników na różnych forach i jest dość popularny.

W bardzo dobrej cenie jest Ron Thompson i opinie Mapeta na już znasz, chociaż dotyczyła ona kompletu innych ciuszków . Na allegro pojawiały się za 250 zł, myślę że w tej cenie jest to bardzo dobra propozycja.

http://fishing-test.pl/odzie-i-obuwie-wdkarskie/19-odzie-i-obuwie/75-ron-thompson-aquasave-wading

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre

Widzę Rapala że poważnie podchodzisz do tematu

Moje podejście do tego zagadnienia jest takie samo jak do kociołka czyli pełny profesjonalizm:D

@kroku,czy kurtka Vision Classic ma od dołu ściągacz?Zapomniałem napisać że interesuje mnie kurteczka na wczesną wiosnę i chłodne dni (nie za gruba i nie cienka),oczywiście pod spód jakiś gruby polarek.

@komandos,jest możliwość oblukania Twojej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać że interesuje mnie kurteczka na wczesną wiosnę i chłodne dni (nie za gruba i nie cienka),

Kurteczki o których mówimy od zimna chronić będą niespecjalnie, od wiatru owszem.

Ja podobnie jak Kroku jestem szczęśliwym użytkownikiem Vision`ki, co prawda innego modelu. Służy mi nie tylko w chłodne dni. W deszczowe letnie dni czy wilgotne poranki nie ruszam się bez niej. W zasadzie od wiosny do zimy jeździ w bagażniku samochodu.

Świetny kaptur, neoprenowe mankiety które po mocniejszym "przyrzepieniu" nie przepuszczą wody nawet jak wsadzisz do niej rękę. Wada jak dla mnie jest zbyt duża ilość kieszeni zupełnie dla mnie nieużytecznych, gdyż zawsze łowię w kamizelce.

Rozpisałem się jakbym chciał ja sprzedać.;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w takim razie bardziej bym się skłaniał do kurteczki Vision ze względów czysto ekonomicznych.Tylko ten kolor:confused:.Czy kurteczka występuje np.w kolorze oliwkowym? (normalnie jak kobieta:D).Wydaje mi się bardziej praktyczny;).Pod tym względem Raptor bardziej mi się widzi no i stówka w kieszeni.Kilka przynęt można by było zakupić:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wisiała swego czasu "na ścianie" w To TU ale to było jakiś czas temu jak szukałem dla siebie kamizelki. Z fajnego materiału jest zrobiona.

Wisiała, do tej pory. Teraz docieram ją siedząc przed kompem:) Wizualnie prezentuje się dobrze, zobaczymy jak ją przegonie po Wisłoku. Cena na wieszaku to 170zł ale po podaniu ceny na allegro, zrobiło się 160. Odliczając cenę wysyłki i doliczając obadanie ją w realu to wyszła dobra cena. Gdybym kupował przez allegro to pokierowałbym się informacjami o zaniżonej rozmiarówce i wziąłbym XL a tak L jest idealna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga,no niestety już droższa ale...

http://allegro.pl/kurtka-raptor-geoff-a-idealna-size-xxl-i1428423995.html

.Druga to na pewno dobra marka ale czy aż tak trzeba inwestować?:rolleyes:.Proszę o opinie albo dorzućcie swoje propozycje.

Osobiście posiadam http://allegro.pl/oddychajaca-kurtka-ws-3-geoff-anderson-size-m-i1476408342.html jestem bardzo zadowolony, świetny materiał, dobrze leży. Ogólnie jestem zadowolony z odzieży Geoffa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Postanowiłem napisać w tym wątku, gdyż wyżej poruszany był podobny temat, zresztą do sezonu pstrągowego już nie tak daleko :).

Otóż chciałem się dowiedzieć czy któryś z Kolegów posiada kurtkę Raptor Geoffa, a jeśli tak, to co o niej sądzicie? Wyczytałem, że Kolega @Siwy ma kurtkę Geoffa, niestety nie wiem jaki model, gdyż link do Allegro już jest nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.