Skocz do zawartości

Wędkarskie zakupy na Aliexpress


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram temat, myślę ze się przyda, na chińskim portalu można zakupić praktycznie wszystko, większość rzeczy z darmową przesyłką do Polski, można w tym wątku podawać linki do ciekawych produktów. Artykułów wędkarskich jest tam sporo, każdy znajdzie coś dla siebie. Same zakupy na portalu są banalnie proste, wystarczy karta kredytowa lub zwykła debetowa.

Kategoria wędkarstwo na aliexpress:

http://pl.aliexpress.com/category/100005444/fishing.html

Kilka drobiazgów dla przykładu, wysyłka do polski za free nawet przy zakupie 1$ :)

http://pl.aliexpress.com/item/Fishing-Multifunctional-Plier-PE-line-cut-Carp-pesca-Accessories-Fish-tackle-Lure-Hook-Remover-Line-Cutter/32589300963.html?spm=2114.14010208.99999999.273.w3B8fu

http://pl.aliexpress.com/item/ALLBLUE-New-80cm-2g-Vivid-Soft-Lures-8pcs-lot-Artificial-Loach-Fishing-Bait-Swimbait-Fishing-Worm/32576483519.html?spm=2114.14010208.99999999.285.w3B8fu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka rzeczy z Ali, z tego co sam mogę polecić to przynęty gumowe, plecionkę, oraz haczyki. Nie polecam natomiast żyłek "daiwa", rwały się w rękach. Jeśli chodzi o wysyłkę to bardzo różnie,  najkrócej czekałem 2 tygodnie a najdłużej około 3 miesięcy. Należy też pamiętać iż przy zamówieniu bodajże powyżej 20$ naliczane są w Polsce dodatkowe podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolejne gumisie przyleciały z Chin. Jaskółki i jakieś kopytka, wykonane dobrze, zapach farby jest mocno wyczuwalny ale już nie raz miałem takie śmierdzące gumy rybom to nie przeszkadzało ;) 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zrobiłem na Alliexpres zapasy różnych gumisiów, także sygnowane marką Trulinoya kopie kajtków Swing Impact. Okonie i okonki je uwielbiają.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rav_id
dodanie zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś doradzić nie kupowałem na aliexress plecionek, i chyba na razie bym się na to nie zdecydował, plecionka to jednak nie przynęta, na ebayu można dorwać za 50 złotych dobrą i sprawdzoną plecionkę Tuf Line 8lb :

http://www.ebay.pl/itm/Tuf-Line-XP-Braided-Spectra-Line-Tuff-8lb-100yds-Green-8104-/141618302685?hash=item20f91bcedd:g:YzIAAOSwPhdVFWZl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Do tej pory kupowałem na ali same drobiazgi, czas zaryzykować i zakupić jakąś wykałaczkę. Dzisiaj dotarła do mnie castingowa wersja lekkiego kija o ciekawej nazwie Kuying Teton  TTC662, którą opiszę w innym wątku. Wędka wysłana z Chin 6 grudnia dzisiaj 12go jest jest na miejscu, leciała kurierem Fedex, zaliczyła 2 miasta w Chinach, Japonię, Francję, Warszawę żeby po 6 dniach dotrzeć w jednym a dokładnie w dwóch kawałkach na Podkarpacie ;) wynik 6 dni myślę całkiem zadowalający. Przesyłka dobrze zabezpieczona, tuba co prawda tekturowa ale wędka dodatkowo zawinięta dość mocno w folię bombelkową.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeważnie od 3 do 5 tygodni, kurierem idzie szybciej coś koło 1 tygodnia, ale za kuriera trzeba dodatkowo zapłacić. Gumki są dobrej jakości, nie mam zastrzeżeń, mam kilka różnych nawet coś tam połowiły, szczególnie te perłowe ze zdjęcia i te wyżej.

Ostatnio znajomemu zaginęła przesyłka z kołowrotkiem, Aliexpress nie robił problemów pieniądze zwrócił co do grosza, takie podejście się chwali.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.