Skocz do zawartości

Wędkarskie zakupy na Aliexpress


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw na szczupaka, okonia i pstrąga.

Na jajo, zielone żabki i myszkę skusiło się kilkanaście szczupaków - wiem bo miałem wcześniej taki zestaw ale szczupaki poważnie go uszkodziły.

Zamówiłem trzy bo dwa dla kolegów.

 

Zestaw 26 zł.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Właśnie dotarł do mnie KOŁOWROTEK od naszych skośnookich przyjaciół.

Maszynkę nabyłem za 37 PLN. Leciała 3 tygodnie. Do kompletu dokupiłem SPINA
 ale ten, jescze nie dotarł :( .
Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne. Kręcioł chodzi bardzo płynnie i brak jakichkolwiek luzów. Korpus wykonany z aluminum. Korbka składana w najbardziej lubiany przeze mnie sposób, chociaż uchwyt korbki to nie moja bajka (wolę płaskie) ale może to kwestia przyzwyczajenia.
Szpula także wykonana z aluminium. Od wewnętrznej strony szpuli są jakieś dwa nawierty (oznaka wyważania..?).
Nawinąłem 150m żyłki 0,18. Na fotkach mozna podejżeć jak się ma sprawa pojemności. Rozmiar kręciła który nabyłem to 2000 (dostępne różne rozmiary).
Jestem miło zaskoczony tym jak rozprowadza żyłkę na szpuli.
Hamulec dosyć precyzyjny (test na "sucho" w domu) ale to tak naprawdzie wyjdzie podczas holu :)
Ogólnie jak na tąchwilę maszynka godna polecenia. teraz pozostało mi czekać na kijek i testy "bojowe" :D

Jak dojdzie kijek to się podzielę wrażeniami z użytkowania całego zestawu.

Pozdrawiam.

 

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Mikee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia Monday, April 16, 2018 o 13:23, Mikee napisał:

cebulka  czyli twisterki za 0.01 USD

Na jerkbait już Ci zamknęli temat z tą reklamą. Tu też powinni. Na FORS też pewnie to zrobią. 

Rozumiem , zarabianie za wklejanie linków grupa facebookowa ma profity. 

Myślę że Admin i Mod powinien się tym smietnikowym wklejaniem linków zainteresować. 

Taki nachalny marketing to nawet na forum Spławik i Grunt widzę. 

Także do przemyślenia dla władz forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę polecić wam tego sprzedającego na allieexpress https://www.aliexpress.com/store/3665089?spm=a2g0s.9042311.0.0.QFqvxx . Dotarło od niego do mnie już z 6 paczek m.in woblerki czy gumki a to wszystko można powiedzieć że za grosze .

PS. cebulki od niego za 0.01 również dotarły

 

 

Edytowane przez Sandon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2018 o 15:31, rrthc napisał:

 

Na jerkbait już Ci zamknęli temat z tą reklamą. Tu też powinni. Na FORS też pewnie to zrobią. 

Rozumiem , zarabianie za wklejanie linków grupa facebookowa ma profity. 

Myślę że Admin i Mod powinien się tym smietnikowym wklejaniem linków zainteresować. 

Taki nachalny marketing to nawet na forum Spławik i Grunt widzę. 

Także do przemyślenia dla władz forum. 

Temat o chińskich zkupach wędkarskich. Nie "śmiecę" chinami w innych tematach. Duzo kupuję na ali. Opinie o produktach z ali są bardzo przydatne bo dają pewność, że się nie kupi zbędnego złomu. Na jerkbait tematu nie zamknęli tylko przenieśli do już istniejącego (moja wina lub też nie bo nie znalazłem go po wpisaniu w sukajce frazy "aliexpress"). Wiem, że jesteś doswiadczonym forumowiczem i szacun za to. Znam się troszkę na zakupach z chin bo już troszkę zakupów tam zrobiłem i wiem, że są ludzie którzy robią tam zakupy którzy woleliby jednak kupić produkt który już ktoś wcześniej z nas macał. Linki wstawiam tych prduktów które mnie interesują z nadzieją, że moze ktoś juz miał z nimi styczność bo to może czasami uchronić przed kupnem niepotrzebnego złomu. Tylko tyle i aż tyle. Czekam tez na kilka wedkarskich zakupów i chętnie podzielę się później opinią na ich temat. To może byc pomocne. No i z profiatmi masz rację, są - w postaci uniknięcia kupna badziewia - co myślę każdemu kupującemu z ali się przysłuży. 

Pozdrawiam i życzę miłego wędkowania.

Alizłoczyńca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rrthc napisał:

Spoko luzik.

Tylko wszedzie wklejasz te same linki.Na kazdym prawie forum wedkarskim.

Takze nie mow mi ze robisz to bezinteresownie.

Nie neguje zakupow na Ali,sam sie przymierzam do zakupu spiochow.

Rowniez pozdrawiam i polamania zycze.

Nie ma odzewu "tu" to może będzie będzie opinia o danym gadżecie "tam". Temat na razie niszowy więc zbieram info z róznych miejsc. I nie, nie robię tego bezinteresownie  bo wiedza na temat kupna sprawdzonego produktu na który się czeka czasami 1,5miesiąca to bez wątpienia profit. Zebranymi doświadczeniami na pewno się podzielę i mam nadzieję, że i tobie się przysłużą. 

Życzę jak najwięcej trafnych zakupów od majfriendów. 

No i generalnie nie namawiam w żaden sposób do kupowania jakiegokolwiek produktu o który pytam lub którego opinię wklejam. 

Mam nadzieję także, że jak śpiochy dojdą to podzielisz się opinią bo to jednak parę dulków trzeba wyrzucić i mimo, że mozna parę USD zaoszczędzić to można równie dobrze umoczyć. Więc trzymam kciuki za zakup i czekamy na reckę. W koncu ten temat po to jest i mam nadzieję, że się rozhula bo zakupy niektórych przedmiotów na ali mogą byc niezłą alternatywą dla wędkarzy którzy nie chcą lub ich nie stać na kupowanie markowych produktów wędkarskich.

Pozdro.

 

Dnia 12.04.2018 o 14:02, Mikee napisał:

KOPYTA

https://goo.gl/xzs6Mj

 

Realaxa? hmm....

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rrthc napisał:

Ehh... Jakos nie kupuje tej twojej bezinteresownosci.

No nic,bez odbioru z mojej strony.

Pozdrawiam

Taka opinia też jest opinią. Szanuję. Choć odbijąc delikatnie pałeczkę, twoja "walka" z chińskim kupowaniem jakos tak bezinteresownie też może nie wyglądać. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi. 

Połamania kija i jak najwięcej relaksu nad wodą żczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rrthc napisał:

Ale ja nie walcze z majfrendami.

Tylko nie podoba mi sie wkejanie linkow za 20 groszy,bo tyle z tego masz prawda?

:) nooo.  Z tych za 0.01USD szczególnie. No i taką wiedzą fajnie by było jakbyś się podzielił. Dwadzieścia groszy od linku szybko licząc jakieś 10 linków na forach wystawionych przeze mnie hmmm... nachlastałem pewnie juz jakieś 2pln. No no jestę biznesmenę...

Pozdro i na prawdę bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.