Skocz do zawartości

Albumy użytkownika


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem opcję dodawania własnych albumów zdjęć w profilu użytkownika. Możecie tam wrzucać różnie fotografie, niekoniecznie związane z wędkarstwem. Na razie ilość albumów nie jest limitowana :)

Dostęp w profilu użytkownika - z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać albumy na tę chwilę się przyjęły :) Losowe miniaturki Waszych fotek wyświetlane są na głównej stronie forum.

Tematyka zdjęć nie jest na sztywno określona, to ogólnie wędkarstwo i tematy około-wędkarskie np. przyroda itp.

Galeria nadal będzie utrzymywana, w niej będą się znajdować materiały "statyczne" - zdjęcia łowisk, imprez itp. Na dzień dzisiejszy Taaka Ryba również będzie miała miejsce w galerii ale chętnie z czasem ją przeniosę do forum po to aby łatwiej było Wam umieszczać w niej zdjęcia a nam moderować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośniemy w siłę!!! Mam porównanie z angielskim forum wędkarskim, którego również jestem użytkownikiem i muszę przyznać, że możemy z nimi konkurować pod względem szaty graficznej. Gorzej z ilością i wielkością poławianych ryb. No ale oni też do tego dochodzili przez jakiś czas więc myślę, że i u nas za kilka lat będzie widać zmiany w rybostanie. Tak trzymać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie wiosna, nowy sezon tuz tuż, dlatego kilka nowości było - chat i teraz albumy użytkownika, mam nadzieję ze nie przedobrzyłem :rolleyes: Teraz pozostaje tylko dopracować kilka szczegółów i wystarczy na rok nowinek :D

Będzie jeszcze jedna zmiana związana z nadchodzącą aktualizacją vBulletin 4.1.2, pojawi się zupełnie nowa odsłona mobilnego PSW. Wreszcie za pomocą komórki będzie mona obsłużyć praktycznie tak samo forum jak za pomoc wersji stacjonarnej, tutaj duży plus da vb za ten dodatek który będzie standardem w silniku forum - dotychczas musiałem dogrywać zewnętrzne szablony. Będziemy jednym z najlepiej "zmobilizowanych" forów nie tylko wędkarskich w tym kraju (Tapatalk, teraz vb) ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby załadowane do albumu zdjęcia automatycznie były podpisywane znaczkiem PSW (znak wodny).

Wtedy na fotce był by znaczek PSW i nawet jak ktoś by chciał przekopiować fotkę to i tak będzie wiadomo skąd ona pochodzi.

Niestety nie wiem jak to technicznie zrobić :)

Edytowane przez iksmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ponieważ temat został zamknięty przykleiłem się tutaj.

Do regulaminu publikacji zdjęć dodał bym moim zdaniem najważniejszy punkt.

Zakaz publikacji zdjeć ryb złowionych jako przyłów w okresie ochronnym.

Często zdaża się to na naszym forum. Budzi to niesmak i obniża rangę naszego PSW.

Zrobienie fotki rybie w okresie ochronnym i niewymiarowej nie przynosi chluby łowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.