Skocz do zawartości

Zawody wędkarskie (nie dotyczy cyklu GP)


irenikus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisze post w odpowiednim dziale, jeżeli nie to proszę administratorów o przeniesienie.

Proponuję aby tutaj wpisywać aktualne wieści co do zawodów wędkarskich na podkarpaciu (miejsce i termin). Pomoże to zawodnikom chcącym wziąść udział jak i wędkarzom planującym wyprawę na określony zbiornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Poprawcie mnie jeżeli źle myśle ... albo coś źle czytam ...

Zawody spinningowe -5h - i każdy zawodnik powinien posiadać siatkę do przechowywania ryb? (!) to chyba jakiś żart …

Zróbcie proszę wniosek o to aby zawody odbyły się na żywej rybie i aby wystarczyła dokumentacja foto lub łowienie w parach.

Jakoś nie wyobrażam sobie klenia czy szczupaka targanego 5h po krzakach w siatce ;/

Myślałem ze takie czasy już minęły –a tu proszę –sami chcecie sobie wybić całą populacje ryb w takiej małej i urokliwej rzeczce.

I już czytam te lamenty na wiosnę że nie ma ryb w rzece ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrielu tak jak kolega wyżej napisał, siatka jest potrzebna do momentu spotkania innego zawodnika lub sędziego. Co na Mleczce nie powinno długo potrfać. Juz od kilku lat rozgrywane są zawody spinningowe na tej rzece i nigdy nie były one rozgrywane na martwej rybie, zawsze wszystkie wracją z poworotem do rzeki. Po prostu w okręgu Przemyskim na zawodach spinningowych nie robimy fotek tylko innny zawodnik mierzy i wpisuje do karty rybę. Jako organizator serdecznie zaparszam wsyztskich do wzięcia udziału w tych zawodach ! Chciałbym jeszce dodać że każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy gadżet, przed i po zawodach będzie podany posiłek, Puchary w róznych kategoriach. Pod tym linkiem wyniki i relacja z tamtego roku Koło

Pozdrawiam

Mateusz Kowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, co do zdjęć to słyszałem ze nie dawno jeden zawodnik łamał kręgosłup rybie aby naciągnąć pare milimetrów.

Samo zdjecie temu nie zaprzecza a pokazanie żywej ryby koledze/zawodnikowi juz tak.

Wg mnie wszystko można zrobić a nawet transportować rybe w siatce tylko z głową.

Inną sprawą jest ze zawsze znajdzie się jaki przypał co będzie kombinował na boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze strony organizatorów V Spinningowego Pucharu Mleczki, chciałem podziękować wszystkim za udział. W zawodach wzieło udział 57 zawodników (Przeworsk, Rzeszów, Przemyśl, Jarosław, Dynów, Pruchnik, Radymno, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Strzyżów, Lubaczów, Kańczuga) . Po całonocnym deszczu woda w rzece zabrudziła sie co miało bardzo duży wpływ na wyniki. Tylko 9 zawodników złowiło ryby zaliczane do punkatcji. Zwycięzcą zawodów został Łukasz Hul (szczupak 52,8 ). Szersza relacja i fotki juz wkrótce.

Pozdrawiam

Mateusz Kowal

http://i39.tinypic.com/2s0bchv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.