Skocz do zawartości

PZW KOŁO MIELEC - OPŁATY ZA ZAWODY


patryk.k10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie...

Może ktoś mi wyjaśni dlaczego od tego roku w kole MIELEC na zawodach za każdym razem trzeba płacić myto niby (posiłek). ???

Do tej pory na każdych zawodach organizowanych przez nasze koło posiłek był z pieniędzy koła, na które my wędkarze płacimy składki !!!!!!

Czy płacąc 265zł na rok, jadąc raz w roku na zawody ja muszę płacić za 15 deko kiełbasy 15zł????

http://www.pzw.org.pl/1407/wiadomosci/150500/60/zawody_spinningowe_o_mistrzostwo_kola

Czy jedna osoba jest zdolna przejeść kiełbasę za 15zł, kupioną w markecie pewnie za 8zł/kg ?????

Coś tu chyba jest nie halo !!!!

Posiłek i nagrody powinny być fundowane przez koło z opłat członków, a nie zamiast nagród dyplomy drukowane jak w przedszkolu !!!

Porażka !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie posiłek powinien sobie każdy zapewnić we własnym zakresie, no ale wiadomo, kasa się kręci to i zjeść (wypić) można gratis a może się i jaki grosz do dupy przyklei.

A na zawody karpiowe to nawet 100 pln wpisowe, pewnie se tłumaczą że to z noclegiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należę do tego koła, ale (moim zdaniem) fundowanie nagród, zaplecza gastronomicznego itp. rzeczy ze składek wszystkich członków koła (dotyczy wszystkich kół P*W w Polsce) dla startujących zawodników jest niedopuszczalne - dlaczego ktoś ma płacić za czyjąś zabawę np. będąc przeciwnikiem samej idei zawodów wędkarskich ?...

Zawody powinny się "zwrócić" z wpisowego startujących, ewentualnie znaleźć sponsora (to już problem organizatorów jakiego i jak hojnego) - wzorem mogą być zawody komercyjne wysokiej rangi (obojętnie w jakiej dyscyplinie).

Oczywiście można wystąpić z P*W, ale wtedy haracz jest wyższy, ponadto pieniążki od osób nie zrzeszonych również idą na takie głupoty - zamiast na ochronę wód i i zarybienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jak zawsze się z Tobą zgadzam pieniądze płace żeby ryb było więcej żeby zbiorniki były zadbane żeby straż się pojawiała od czasu do czasu . A co mnie obchodzi że ktoś chce zawody chce to jest wpisowe niech sobie zapłaci a nie okrada nas , to tak jakby na osiedlu obowiązkowo zrzucić się na auto dla sąsiada  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.