Skocz do zawartości

VI zlot Karpiowy PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie juz żałuję że mnie tam nie było.  Tyle smaków co na karpia mam :-)

Aczkolwiek wole spinning. 

No ale w takim gronie to musi być przednia atmosfera.  

Wiec następnym razem będę z Adamusem ja zajmę się " kuchnią "  

A przyznam się też czasem do siebie wyskocze na karpie :-) 

 

 

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki wszystkim za przybycie ,atmosfera jak zawsze świetna ,pogoda dopisała i nawet kilka rybek zostało złowionych .Fajnie jest raz w roku spotkać się w większym gronie i spędzić razem te kilka dni nad woda .Jedynym minusem Zlotów jest to ,że zawsze kończa się za wcześnie :D ...Nie ma co wiele się rozpisywać ,było super ,kto był ten wie a kogo nie było niech żałuje.

Może napiszę  kilka słów o samym łowisku Dzika Woda  ,ponieważ obiecałem to właścicielom aby nieco zrewanżować się za małe "upominki" jakie postanowili ufundować wszystkim uczestnikom Zlotu.Dzika Woda to jedno z najlepiej utrzymanych łowisk na jakich miałem okazje wędkować do tej pory w naszym regionie .Łowisko nie należy do dużych , zajmuje raptem kilka hektarów wody gdzie do dyspozycji mamy 7 stanowisk .Ale może dzięki temu ma swój urok i jest świetnie utrzymane .Stanowiska wysypane są żwirem i nie ma mowy o brodzeniu w błocie.Na każdym stanowisku mamy do dyspozycji matę i plastikowe wiaderka na wodę .Do dyspozycji mamy polowy WCt i prysznic z czystą wodą .Właściciele dbają o czystość i nie mam mowy o walających się po krzakach śmieciach czy innych tego typu "przygodach" .  Do łowiska prowadzi polna ale dobrze utwardzona droga i nie ma najmniejszego problemu z dojechaniem nawet po większych deszczach...

Wszystkich,którzy uczestniczyli w Zlocie proszę o podanie na PW adresów email .Jak już wyżej pisałem właściciele ufundowali upominki a są nimi bezpłatne "dobówki" do wykorzystania w ciągu roku :) .

Poniżej kilka zdjęć ze Zlotu.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mukuz napisał:

Gadżety trafiły do mnie i jeszcze raz chcę podziękować kolegom za miłą niespodziankę. Co do ,,Big Fisha" to gdzieś ktoś podobno go widział ale ciężko mi ustalić ostateczną wersję:lol:

 

 

Graty !!! :)

Co do "bigfisha" to faktycznie ciężko w ogóle coś ustalić :beer::eek:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.