Skocz do zawartości

X jubileuszowy zlot PSW 2017


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety tym razem nie pomogę.Nie że nie chce,ale mam troche inne sprawy do zrobienia w najbliższym czasie.

Numer do właściciela znajdziecie na necie.Jak coś to moge wysłać.

Z tego co zmieniło się od tamtego roku to:minimum dwie doby.Reszta bez zmian

Może @Sander alo On też poza granicą póki co

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? macie jakieś wieści z Krzemiennej? zawsze można usiąść w innym miejscu, tak jak pisze @geo liczy się spotkanie oko w oko. Na Wiśle miejsc nie brakuje, chyba że się nastawiacie głównie na łowienie...(może nie wszystkim lokalizacja pasuje)

Wiem że są chętne osoby żeby nawet przy ognisku posiedzieć i się integrować :rolleyes:.

Szkoda by było gdyby się nie odbył....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gajowy, wydaje mi się że właściciel nie wpuści tyle osób na swój zbiornik i to na lód.

Wiem co tam sie teraz dzieje - już sa ograniczenia, a co dopiero na lodzie. Śmiertelność ryb + niebezpieczeństwo samego faktu przebywania na lodzie na prywatnym terenie - to nie przejdzie.

Zimowy zlot proponuje dla pasjonatów tej metody.

A teraz to myślę ze jakaś duża rzeka i drapieżniki - Wisła, dolny San, Wisłok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym za opcją dużej rzeki jesienią, ale skoro padła propozycja zimowa...

Poza tym myślę, że wędkowaliby rzeczywiście tylko pasjonaci tej metody, a większość na brzegu piekła by kiełbaski na ognisku itp., oddając się raczej rozważaniom - mniej lub bardziej wędkarskim. Chodzi głównie o spotkanie, a zimowa sceneria byłaby ciekawa.

Co do samego zbiornika i właściciela, to nie mam pojęcia jak by to wyglądało. Tylko, w takim razie... po co robi sobie taką reklamę tym filmem na lodzie?

W temacie zbiornika Solina znowuż wyczytałem dziś, że jesienią jest szansa połowić, więc może załatwić jakieś łódki i połowić parę godzinek, a potem na brzegu  bardziej "rozrywkowa" część imprezy. Niektórzy te kilka godzin łowienia zapewne woleliby wykorzystać na Sanie, bo też nie jest daleko. Może więc jesienne Bieszczady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre rano

Jest szansa zorganizować spotkanie-zlot w miejscu gdzie byliśmy rok temu-czyli Krzemienna.

Zmieniło by się tylko wode i tym razem spotkalibyśmy się na łowisku "U Schabińskiej".

Rozmawiałem wstępnie i właściciel dał zielone światło na tego typu imprezke.

Tam infrastruktura jest dużo bogatsza.Mamy do dyspozycji domki Holendesrkie w cenie 100 zł za dobe.Domki 4-5 osobowe (więc 25 zł do osoby max).Do tego miejsce gdzie można smacznie zjeść bo na ośrodku jest restauracja.Co tu więcej pisać siedzimy jak biali błocie,a nie w krzakach i błocie.

Jeżeli jesteście zainteresowani to dawajcie cynk w wątku,jeden tel i będzie zaklepane.

Jeżeli chodzi o wędkarstwo z racji dużej populacji okonia proponuje zawody na największego pasiaka.

 

 

IMG_4354.JPG

IMG_4353.JPG

IMG_4349.JPG

IMG_4345.JPG

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.