Jump to content

Kurs muchowy Vision


Suwek

Recommended Posts

Cześć,

Mam pytanie do muszkarzy o kurs ogólny (dla początkujących) szkoły Vision - prowadzony przez Adama Sikorę.

Ma ktoś z Was doświadczenia ze szkołą Vision? Może ktoś z Was brał udział w tym kursie i mógłby napisać parę słów na ten temat. A może ktoś też ma w planach wzięcie udziału?

 

Jestem spinningistą i od dłuższego czasu prześladują mnie myśli o muchach :) Dlatego postanowiłem, że czas spróbować i poznać wędkarstwo muchowe (to ambitny plan na 2018).

Cena kursu nie jest jakaś straszna bo 490 + noclegi + licencja OS San.

 

Tutaj więcej szczegółów: http://informacje.hurch.pl/?m=21

 

Dzięki za pomoc i opinie,

Łukasz

Link to comment
Share on other sites

W pierwszych latach istnienia szkoły Adam Sikora prowadził kursy na Dunajcu. Ja pierwsze rzuty wykonywałem pod okiem  Franciszka Szajnika, z którym można było się umówić na jeden lub kilka dni zajęć na Sanie w okolicach Dynowa. Warto zacząć pod okiem mistrza. Nawet jak stwierdzisz, że jeszcze nie teraz, to przynajmniej się nie zniechęcisz. A wspomnienia z kursu nie dadzą zapomnieć ;) 

Link to comment
Share on other sites

Byłem na tym kursie. Dla osoby początkującej super sprawa. Adam pokażę i przećwiczy z Tobą każdą metodę, odpowie na wszystkie pytania. Oczywiście nie musisz mieć żadnego sprzętu, wszystko począwszy od ciuchów po zestaw będziesz mieć udostępniony. Spanie u Mirka i Dorotki a tam pyszne jedzenie i super atmosfera :) Poznasz nowych ludzi w tym Adasia, połowisz rybki na oSie i na pewno wkręcisz się w muszkarstwo ;)

 

 

 

PS za uczestnictwo w kursie w sklepie Vision przysługuje Ci rabat na cały asortyment.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, na 99% wezmę udział w przyszłym roku (wiosna-lato).

 

Dnia 9.10.2017 o 15:17, ryba7 napisał:

... i na pewno wkręcisz się w muszkarstwo

 

No i tego się obawiam :) Z tego co słyszę to kto spróbował raz ten "przepadł", a żeby liznąć teorii wczoraj zamówiłem sobie książkę Sikory "Wędkarstwo muchowe" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam :) wczoraj byłem w sklepie u Pana Adasia Sikory na 'drobnych zakupach' i rozmawiałem z chłopakami na temat kursu :) praktycznie od 2 czy 3 lat nieprzerwanie od maja do października co tydzień odbywa się taki kurs :) Jest też fajna opcja skompletowania sobie np 5 znajomych i ogarnięcia sobie takiego kursu indywidualnego dla takiej grupy :) Nie bez powodu mówię o 5 osobach ponieważ przeważnie od takiej ilości osób startuje kurs :) Ja również w przyszłym roku chciałbym skorzystać z tej opcji także gdyby znalazło się te 5 czy 6 osób od Nas z forum to można by się grupowo zapisać na dany termin, do ustalenia telefonicznie z chłopakami, i fajnie spędzić czas w doborowym towarzystwie :) Koszta faktycznie nie są jakoś strasznie wygórowane w stosunku do wiedzy jaką można 'chapnąć' i miejsca w którym można połowić także naprawdę jest to temat godny uwagi :) Warto też dodać, że szkoła Vision zapewnia wszelki niezbędny nad wodą sprzęt także oprócz chęci i odrobiny gotówki nie trzeba niczego więcej ;) 

Edited by GrenĐi
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nawet gdyby było 3 osoby to dało by radę już to ogarnąć bo Piotrek Gybej mówił, że czasami jak im brakuje osoby czy dwóch to po prostu dzwoni po swoich znajomych którzy chętnie przyjeżdżają i zapełniają im listę;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Co do ustalenia terminu to będzie można dzwonić zaraz po weekendzie majowym bo wtedy chłopaki ze szkółki mają już dokładny terminarz zawodów rozgrywanych na OS'ie. Mnie na pewno nie pasuje druga połowa czerwca i pierwsza połowa sierpnia ponieważ mam wtedy wesela. A tak to tylko będę musiał zgrać się jakoś z pracą..:confused::)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Jaś _Wędrowniczek napisał:

Przylatuje do Pl w wakacje prawie na 4 tyg a tu nie ma w tym czasie zadnego kursu :( Dupa zbita bo sie juz napalilem.

 

Może nie zbita :) Jak wspominał GrenĐi gdybyśmy zebrali ekipę 5 osób, to prawdopodobnie można się indywidualnie na termin umówić:

Dnia 19.10.2017 o 15:18, GrenĐi napisał:

Jest też fajna opcja skompletowania sobie np 5 znajomych i ogarnięcia sobie takiego kursu indywidualnego dla takiej grupy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy